dowolna

Mieszkania w kamienicy Łódź - Lista aktualnych ogłoszeń

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 100 zł14 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2023-11-01! *studio przy Piotrkowskiej 37. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *Miejskie ogrzewanie, 14 m2, 1 piętro. *Kamienica z cegły = ciepło, komfort. *Zamykana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

1 200 zł22 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, w pełni wyposażoną kawalerkę znajdującą się przy ul. Felsztyńskiego 31. Kawalerka znajduje się na czwartym piętrze w czterokondygnacyjnej kamienicy po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

108 000 zł21 m² 5 102 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Hej. Sprzedajemy lokal położony na poddaszu frontowej części kamienicy przy ul. Narutowicza 41. Budynek w całości zrewitalizowany. Podłączone ciepło miejskie. Lokale będą do oddania pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

126 200 zł25 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sułkowskiego

Polesie,Łódź

397 000 zł49 m² 8 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszamy do przytulnego mieszkania idealnego dla rodziny ceniącej sobie spokój i ciszę. Nieruchomość mieści się na parterze odnowionej kamienicy przy ul. Sułkowskiego, na Złotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. 1 Maja

Stare Polesie,Łódź

235 700 zł25 m² 9 382,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 25,12 mkw, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy, tuż obok Akademii Muzycznej w Łodzi. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

285 000 zł48 m² 5 984,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Łodzi, na 3 piętrze, 4 piętrowego budynku zbudowanego z czerwonej cegły, od strony przestronnego podwórza, co daje ciszę i spokój. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

195 000 zł20 m² 9 526,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 20,47m2 położoną blisko Politechniki Łódzkiej. Kawalerka znajduję się na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

148 000 zł32 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 32 mkw. Znajdujące się w centrum Łodzi, przy ulicy Lutomierskiej 40. W kamienicy której znajduję się lokal, na sprzedaż są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

399 000 zł56 m² 7 156,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Masz szczęście! Trafiłeś na promocję na start i możesz kupić 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi za 399 000 zł! Nieruchomość znajduje się w kamienicy Zielona Residence,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Polesie,Łódź

235 000 zł27 m² 8 694,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykorzystaj ceny początkowego etapu inwestycji i kup kawalerkę w ścisłym centrum Łodzi w okazyjnej cenie. - zabytkowa kamienica, która przechodzi kompleksową rewitalizację - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

325 000 zł36 m² 9 131,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,59 m2 położone blisko Politechniki Łódzkiej. Mieszkanie znajduję się na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

450 000 zł94 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w kamienicy tuż obok Galerii Łódzkiej. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Położone jest w głębi podwórka przez co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Stare Polesie,Łódź

255 000 zł30 m² 8 536,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie położone na parterze wyremontowanej kamienicy przy woonerfie na Polesiu. Lokal o powierzchni niecałych 30 mkw został kompleksowo wykończony i wyremontowany a następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytowa

Stoki,Łódź

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam Państwu mieszkanie na łódzkich Stokach z niezwykle dużym potencjałem aranżacji. Lokal Mieszkanie w obecnym stanie składa się z: -pokoju; -salonu; -kuchni; -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

365 000 zł63 m² 5 770,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania z garderobą w kamienicy. Lokal ma powierzchnię 63,25 m2 i położony jest w rewelacyjnej lokalizacji w Centrum, przy ul. Więckowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

156 200 zł31 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

4 690 zł134 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone na 2 piętrze w kamienicy przy skrzyżowaniu Żwirki i Kościuszki. W chwili obecnej trwają prace nad odrestaurowaniem elewacji co tylko podniesie unikatowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

265 000 zł32 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,12m2 położone blisko Politechniki Łódzkiej. Mieszkanie znajduję się na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Stare Polesie,Łódź

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane przy ul. Legionów w Łodzi. Oferowane mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Cała kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

299 000 zł38 m² 7 794,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz szczęście, gdyż trafiłeś na pierwszą ofertę sprzedaży apartamentu przy ulicy Zielona 17. Co to dla Ciebie oznacza? Możesz kupić apartament z poddaszem w centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasickiego

Górna,Łódź

1 150 zł23 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana i wyposażona kawalerka położona w wyremontowanym budynku na ul. Krasickiego 3. Budynek, zadbany, wszystkie media miejskie ( również ogrzewanie i woda) położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

599 000 zł111 m² 5 396,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta dotyczy wykończonego apartamentu w kamienicy usytuowanej w sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej. W okolicy liczne sklepy, punkty gastronomiczne oraz miejsca kulturalno-rozrywkowe. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Górna,Łódź

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy na Górniaku. Mieszkanie składa się z salonu, pokoju, kuchni, łazienki i toalety. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Polesie,Łódź

230 000 zł43 m² 5 348,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w centrum Łodzi przy ul. Lipowej. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w zadbanej i odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Stare Polesie,Łódź

255 000 zł35 m² 7 271,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie położone na parterze wyremontowanej kamienicy przy woonerfie na Polesiu. Lokal o powierzchni 35 mkw został kompleksowo wykończony i wyremontowany a następnie wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

750 000 zł121 m² 6 193,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Nieruchomość położona w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Wólczańskiej nieopodal al. Mickiewicza. Nieruchomość posiad powierzchnię 121,09 m2 i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

390 000 zł87 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie Dworca Fabrycznego, centrum kulturowo rozrywkowe ec1 oraz Bramy Miasta. Piotrkowska oddalona 5 min. spacerem. Podwórko z licznymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Sanocka

Kurak,Łódź

1 030 zł23 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka z antresolą przy ul. Sanockiej 27! *kamienica przeszła gruntowny remont = nowe okna, nowe instalacje. *Oryginalna, nowoczesna aranżacja mieszkania. *Powierzchnia: 23,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy położone na Górnej. Lokalizacja w głębi osiedla zapewnia nam ciszę i spokój a jednocześnie kilka minut od klatki znajdziemy przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

270 000 zł32 m² 8 552,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 53,29 m2 położone blisko Politechniki Łódzkiej. Mieszkanie znajduję się na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

394 000 zł71 m² 5 570,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 70,73 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy na Bałutach. Lokal do generalnego remontu. Istnieje możliwość stworzenia nowego układu pomieszczeń a co za tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Stare Polesie,Łódź

190 000 zł27 m² 7 076,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie położone na parterze wyremontowanej kamienicy przy woonerfie na Polesiu. Lokal o powierzchni niecałych 27 mkw został kompleksowo wykończony i wyremontowany a następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty-Centrum,Łódź

139 000 zł33 m² 4 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania udziały w kamienicy. Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy w pobliżu Manufaktury. W mieszkaniu znajduje się salon, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 62 m2 w kamienicy. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz korytarza. Generalny remont mieszkania był przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Śródmieście,Łódź

848 800 zł106 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W pełni rozkładowe mieszkanie na drugim piętrze z czterech w kamienicy na Śródmieściu z balkonem. Lokal jest po generalnym remoncie w stanie "deweloperskim". W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Mieszkanie mimo położenia w ścisłym centrum miasta jest wyjątkowo ciche a dzięki położeniu na 3 piętrze dodatkowo słoneczne. Lokal położony w oficynie kamienicy przez co jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Łódź

Bałuty-Centrum,Łódź

118 000 zł20 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania udziały w kamienicy. Oferujemy do sprzedania kawalerkę znajdującą się na 2 piętrze kamienicy w okolicy Manufaktury. Mieszkanie kilka lat temu przeszło remont. Jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie położone na 2 piętrze w kamienicy przy skrzyżowaniu Żwirki i Kościuszki. Lokal po kapitalnym remoncie, idealnie wpasowujący się klimat apartamentu w kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrześnieńska

Śródmieście,Łódź

440 000 zł43 m² 10 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis Oferta obejmuje sprzedaż mieszkania dwupokojowego o powierzchni 43m2 na parterze w oficynie 4 piętrowej kamienicy wybudowanej przez Marię i Stefana Szylke w 1903 r z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

425 000 zł97 m² 4 381,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 97m2 na 3 piętrze w centrum miasta, zapewniające szybki dostęp do najważniejszych części miasta, bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej, bądź własnego transportu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij