dowolna

Mieszkania w kamienicy Łódź - Lista aktualnych ogłoszeń

474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na ulicy Kasprzaka, zlokalizowanego w bliskiej odległości od nowo powstającej linii metra. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 050 000 zł122 m² 8 606,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 122m2 w wyjątkowej kamienicy w unikatowej lokalizacji przy Piotrkowskiej 222! Dodatkowe atuty mieszkania: - piękna, szeroka i odnowiona klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 marca Na wynajem stylowe, dwupokojowe mieszkanie w najpiękniejszej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 37. Kamienica jest świeżo po rewitalizacji. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

615 000 zł73 m² 8 385,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować przestronne, 3 pokojowe mieszkanie, w odnowionej kamienicy z miejskim co na trzecim piętrze na ul. 6 sierpnia. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie- ciepłe i słoneczne w świeżo wyremontowanej, pachnącej świeżością kamienicy z miejskim centralnym ogrzewaniem. *Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

185 000 zł19 m² 9 645,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować kawalerkę z aneksem, w kamienicy na parterze na Starym Polesiu. W skład mieszkania o metrażu 19,18 m2 wchodzą: salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraza kawalerka z antresolą w całkowicie odrestaurowanej, zmykanej kamienicy w samym centrum miasta! Mieszkanie całkowicie odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

599 000 zł99 m² 6 036,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja! Na sprzedaż pięknie urządzone i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Opis Przestronne , dobrze doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 400 zł19 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w najpiękniejszej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 37. Kamienica jest po rewitalizacji. Kawalerka ma powierzchnię 19 m2, składa się z jednego pokoju, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

240 000 zł31 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować kawalerkę z aneksem, w kamienicy na parterze na Starym Polesiu. W skład mieszkania o metrażu 31,15 m2 wchodzą: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybna

Bałuty,Łódź

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Podglądając scenę sopockiej Opery Leśnej podczas festiwalu Polsat Superhit z ubiegłego roku swój wokalny talent zaprezentowali wspólnie Doda i Dawid Kwiatkowski, w spektakularnym utworze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 200 zł29 m² 41,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 50. Mieszkanie świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 110 zł19 m² 58,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Legionów 40 *kamienica kompletnie odnowiona *mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki połączonej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rewolucji 1905 r.

Katedralna,Łódź

394 900 zł86 m² 4 592 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać lub zainwestować w samym sercu Łodzi w rewitalizowanej części, ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

409 200 zł74 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

UL. Sienkiewicza | nowe centrum łodzi | mieszkanie Z potencjałem Na sprzedaż, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym o pow. 74,40 m 2 , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 240 zł20 m² 62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *bardzo duże i przestronne studio 20 m2 na ul. Nawrot 39 *poddasze w odrestaurowanej pięciopiętrowej kamienicy *ogrodzona, zamykana i monitorowana posesja = bezpieczeństwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 000 zł21 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 21m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 110 zł13 m² 85,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy Piotrkowskiej 37 *pełne wyposażenie agd *miejskie ogrzewanie *13 m2 + antresola 7 m2, 2 piętro *kamienica z cegły - ciepło, komfort *zamykana, strzeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

1 900 zł70 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez posrednikow. Wynajmę mieszkanie 70m2, 3 pokojowe z osobną kuchnią jaracza/uniwersytecka w Łodzi Śródmieście. Ogrzewanie i ciepla woda zawarte w czynszu - 800 pln. 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Łódź

Górna,Łódź

225 000 zł38 m² 5 930,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pełna oferta wszystkich mieszkań Z tej inwestycji, znajduje się na naszej stronie internetowej Oferujemy Państwu wyremontowaną "pod klucz", kawalerkę. Nieruchomość usytułowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Karolew,Łódź

119 900 zł16 m² 7 598,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 15,78m2, położone na 2 piętrze w rewitalizowanej kamienicy, zlokalizowanej, w niewielkiej odległości od Atlas Areny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Karolew,Łódź

99 900 zł13 m² 7 533,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 13,26 m2, położoną na 3 piętrze w rewitalizowanej kamienicy, zlokalizowanej, w niewielkiej odległości od Atlas Areny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Łódź

Górna,Łódź

215 000 zł22 m² 9 826,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pełna oferta wszystkich mieszkań Z tej inwestycji, znajduje się na naszej stronie internetowej xhome-nieruchomosci. pl/inwestycje/poznanska/ (prosimy usunąć spację przed i po kropce) Skuteczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Łódź

1 600 zł19 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w samym sercu Śródmieścia Na wynajem 1 pokojowe mieszkanie przy ul 10 lutego 4 w Łodzi. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze budynku z cegły. Ma powierzchnię 19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

199 900 zł29 m² 6 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 28,58 m2, położone na 3 piętrze w rewitalizowanej kamienicy, zlokalizowanej, w niewielkiej odległości od Atlas Areny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Karolew,Łódź

119 900 zł16 m² 7 612,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 15,75 m2, położoną na 3 piętrze w rewitalizowanej kamienicy, zlokalizowanej, w niewielkiej odległości od Atlas Areny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 120 zł27 m² 41,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w ścisłym centrum Łodzi - Kilińskiego 113 *nowoczesne wyposażenie i umeblowanie *zrewitalizowana kamienica *27 m2, pierwsze piętro *świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 320 zł19 m² 69,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -> W pierwszym miesiącu tylko 1000 pln+ opłaty! ->minimalny okres najmu to 7 miesięcy. *Przytulna kawalerka z antresolą w kamienicy przy ul. Legionów 40 *1 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Karolew,Łódź

159 900 zł23 m² 6 845,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 23,36 m2, położoną na 3 piętrze w rewitalizowanej kamienicy, zlokalizowanej, w niewielkiej odległości od Atlas Areny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karolew,Łódź

309 900 zł45 m² 6 940,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,65m2, położone na 1 piętrze w rewitalizowanej kamienicy, zlokalizowanej, w niewielkiej odległości od Atlas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

489 984 zł41 m² 11 936,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis Zacznij rok 2024 z nową inwestycją w centrum Łodzi! Dwupokojowy apartament z balkonem w odrestaurowanej kamienicy z windą. Gotowy na już w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

309 903 zł44 m² 6 984,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Nie czekaj, zarabiaj od zaraz. Gotowiec inwestycyjny: 3 pokoje w centrum Łodzi przy ulicy Jaracza 21 z miesięcznym przychodem 2 950 zł. Może stać się Twój od zaraz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Karolew,Łódź

159 900 zł22 m² 7 308,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 21,88 m2, położoną na 3 piętrze w rewitalizowanej kamienicy, zlokalizowanej, w niewielkiej odległości od Atlas Areny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Karolew,Łódź

119 900 zł16 m² 7 433,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 16,13 m2, położoną na 3 piętrze w rewitalizowanej kamienicy, zlokalizowanej, w niewielkiej odległości od Atlas Areny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Karolew,Łódź

189 900 zł23 m² 8 129,28 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

125 000 zł21 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 21 metrową kawalerkę do własnej aranżacji Nieruchomość usytuowana na piętrze, zlokalizowana w niewielkiej odległości od Portu Łódź. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Łódź

Górna,Łódź

206 000 zł20 m² 10 063,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pełna oferta wszystkich mieszkań Z tej inwestycji, znajduje się na naszej stronie internetowej Oferujemy Państwu wyremontowaną "pod klucz", kawalerkę. Nieruchomość usytułowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Polesie,Łódź

399 000 zł44 m² 8 986,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 4. Lokal zlokalizowana 300m od Manufaktury, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Łódź

1 400 zł14 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w samym sercu Śródmieścia Na wynajem 1 pokojowe mieszkanie przy ul 10 lutego 4 w Łodzi. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze budynku z cegły. Ma powierzchnię 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 399 zł20 m² 69,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem studio w centrum miasta przy ul. Zachodniej 101. Mieszkanie posiada 20m2 oraz składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Dla przyszłego najemcy dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radwańska

Śródmieście,Łódź

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bezpośrednio do wynajmu mieszkanie własnościowe. Wolne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie w modernistycznej kamienicy międzywojennej według projektu Józefa Kabana (teatr Wielki, past, sąd.