dowolna

Mieszkania w kamienicy Łódź - Lista aktualnych ogłoszeń

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 200 zł21 m² 56,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Pomorskiej 10. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z nową windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

529 000 zł94 m² 5 639,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja, centrum Łodzi! - Powierzchnia: 93,80 m2 To przestronne trzypokojowe mieszkanie, gdzie znajdziesz dwa niezależne pokoje zapewniające prywatność w tym jeden z balonem. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Tylko 200m od ul. Piotrkowskiej! super cena! Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 położone przy ul. Kościuszki w Łodzi. Doskonała lokalizacja sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berlińskiego

Bałuty,Łódź

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane w pobliżu Bałuckiego Rynku oraz Manufaktury. Mieszkanie do remontu, zamontowane okna pcv (5 lat temu). Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

06 [konkrety] -odbiory kluczy: 2/3 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

519 904 zł65 m² 7 950,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stwórz sobie dodatkowe źródło przychodu w wysokości 3700 zł/miesięcznie. I to od zaraz! Dwa mieszkania wykończone i wynajęte. Są gotowe, by zacząć na Ciebie zarabiać. Kupujesz je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Łódź

Śródmieście,Łódź

333 000 zł28 m² 11 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Kawalerka inwestycyjna o powierzchni 28,35m2 na 2 piętrze w nowoczesnej zmodernizowanej kamienicy w Łodzi w samym sercu miasta, dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Łódź

Śródmieście,Łódź

433 000 zł40 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Duża kawalerka o powierzchni 39,69m2 na parterze w nowoczesnej zmodernizowanej kamienicy z windą w Łodzi na Narutowicza, dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

309 903 zł44 m² 6 984,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz inwestycji, która łączy w sobie elegancję z historią i solidny dochód pasywny? Poznaj apartament w sercu Łodzi przy ulicy Jaracza 21, w zabytkowej kamienicy, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

362 400 zł36 m² 10 066,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

189 981 zł20 m² 9 687,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odkryj inwestycyjną perłę w samym sercu Łodzi przy ulicy Jaracza 21 - apartament w zabytkowej kamienicy oferujący Ci stabilne źródło pasywnego przychodu w wysokości 1400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

435 534 zł43 m² 10 028,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica jest już zrewitalizowana! A będzie jeszcze dodatkowo odświeżana. Czeka na Ciebie w stanie deweloperskim. Zakup bez prowizji, co oznacza bezpośrednie oszczędności w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

555 000 zł84 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

W ofercie mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie daje dużo przestrzeni. Jest wysokie oraz posiada duże pomieszczenia. Zaprojektowane w sposób, aby maksymalnie wykorzystać światło naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

749 947 zł88 m² 8 487,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż = Okazja! widok na zielony plac z fontanną - Pasaż Hilarego Majewskiego.To prawie 90m = przestronny LOFT dla artystycznej duszy! Nie pobieramy prowizji = oszczędzasz AŻ 22 498 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

347 000 zł69 m² 4 999,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealna propozycja dla przedsiębiorczego inwestora lub większej rodziny: przestrzeń w centrum Łodzi przy ulicy Jaracza 21. Ta nieruchomość w zabytkowej kamienicy otwiera drzwi do możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w centrum przy ul. Sienkiewicza 53 *wyremontowany lokal, w wysokim standardzie, znajduję się naprzeciw Parku im. Henryka Sienkiewicza. *Nowa kamienica z zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

716 000 zł70 m² 10 302,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

425 524 zł71 m² 5 991,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nie czekaj, zarabiaj od zaraz. Gotowiec inwestycyjny: 5 pokoi w centrum Łodzi przy ulicy Jaracza 21 z miesięcznym przychodem 4 500 zł. Może stać się Twój od zaraz bez dodatkowych kosztów dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sanocka

Górna,Łódź

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajmu mieszkanie własnościowe. Wolne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy, która przeszła kapitalny remont w 2021 roku. Docieplona od wewnątrz, nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

528 000 zł42 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 2 pokoje o powierzchni 41,44m2 na 2 piętrze w nowoczesnej zmodernizowanej kamienicy z windą w Łodzi na Narutowicza, dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Łódź

Śródmieście,Łódź

337 000 zł26 m² 12 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Kawalerka o powierzchni 26,01m2 na 2 piętrze w nowoczesnej zmodernizowanej kamienicy z windą w Łodzi na Narutowicza, dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

395 593 zł37 m² 10 554,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz szczęście to 2 pokojowe mieszkanie jest dla Ciebie dostępne na już w stanie deweloperskim. Obok pasażu zieleni z fontanną na czele. Kamienica na Jaracza 21 jest już zrewitalizowana!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

379 973 zł42 m² 8 993,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż = Najlepsze ceny w Łodzi! Duża kawalerka w stanie deweloperskim dostępna od zaraz i 0% prowizji. Czy można znaleźć lepszą inwestycję? Kamienica jest już zrewitalizowana!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

367 700 zł38 m² 9 676,32 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

329 000 zł42 m² 7 867,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pierwszy etap = najbardziej okazyjny etap inwestycji! Apartament 2 pokoje + pomieszczenie na poddaszu do własnej aranżacji. Nieruchomość z potencjałem, obok buduje się metro. Tylko 383 kroki do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

489 984 zł41 m² 11 936,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znalazłeś(-aś) 2-pokojowe mieszkanie w sercu Łodzi, która obecnie jest dostępna w ultraokazyjnej cenie. Kamienica na Jaracza 21 jest już zrewitalizowana! A będzie jeszcze dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

389 555 zł42 m² 9 308,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykorzystaj ceny początkowego etapu inwestycji Zielona Residence - Wyjątkowe 2 pokoje obok metra - przystanek Zielona. Kameralna uliczka 400 m od ul. Piotrkowskiej. Nie pobieramy prowizji =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

433 000 zł40 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 2 pokoje o powierzchni 39,72m2 na patrerze w nowoczesnej zmodernizowanej kamienicy z windą w Łodzi na Narutowicza, dogodna lokalizacja w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

355 000 zł42 m² 8 402,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, komfortowe i na parterze = 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi. Stan deweloperski. 400m od ul. Piotrkowskiej, obok buduje się metro. Pierwszy etap inwestycji = okazyjne ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Śródmieście,Łódź

1 310 zł34 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieduże mieszkanie W centrum, blisko manufaktury I parku staromiejskiego ul. Północna (przy Wschodniej) - wynajem: 1.310 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 1.550 zł + gaz i prąd KAUCJA: 3.000 zł DLA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem zlokalizowane w Łodzi dzielnicy Bałuty przy ulicy Limanowskiego. Mieszkanie może być wynajęte z aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berlińskiego

Bałuty,Łódź

195 000 zł39 m² 5 051,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mam Państwu przyjemność zaprezentować dużą i przestronną kawalerkę do kapitalnego remontu. Mieszkanie znajduje się w wygodnej lokalizacji, w bliskim położeniu do centrum. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

900 zł21 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 21m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Stare Polesie,Łódź

925 000 zł97 m² 9 555,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które przygotowaliśmy w kamienicy z ogrzewaniem miejskim na ul. Lipowej jest wyjątkowe będzie przynosiło ponadstandardowe zyski dla właściciela i komfort mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abramowskiego

Śródmieście,Łódź

330 000 zł36 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Hej, sprzedajemy mieszkanie położone na poddaszu kamienicy prz ul. Abramowskiego 35. To mieszkanie zostało podzielone na dwie osobne jednostki gotowe do wynajmu. Całe poddasze przechodzi właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 000 zł21 m² 47,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abramowskiego

Śródmieście,Łódź

230 000 zł26 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Hej, sprzedajemy mieszkanie położone na poddaszu kamienicy prz ul. Abramowskiego 35. Całe poddasze przechodzi właśnie rewitalizację. Nowe ściany, nowe instalacje, nowy dach, nowe okna, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abramowskiego

Śródmieście,Łódź

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

700 000 zł65 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny w Śródmieściu ul. Gdańska 4 kawalerki. Dochód po odjęciu zarządzania 5.600 zł miesięcznie. 67.200,00 rocznie przy kosztach zakupu 700.000 tys. daje roi 9,6% rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zielona

Polesie,Łódź

1 100 zł10 m² 110 zł/m²