dowolna

Mieszkania w kamienicy Łódź - Lista aktualnych ogłoszeń

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 700 zł89 m² 41,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie o powierzchni 89m2, na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej i zadbanej kamienicy przy ulicy Zachodniej 79 w Łodzi. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

349 000 zł68 m² 5 158,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuję rozkładowe mieszkanie w samym centrum miasta Łodzi przy ul. Legionów (blisko ulicy św. Jerzego i Cmentarnej). Znajduje się ono w bardzo dobrej i dogodnej lokalizacji zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radwańska

Polesie,Łódź

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w zabytkowej kamienicy o wysokim standardzie w samym sercu Łodzi. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi o imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Górna,Łódź

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone i wybudowane mieszkanie na Górnej przy ul. Czackiego 14. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

209 000 zł24 m² 8 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podrzeczna

Bałuty,Łódź

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w kamienicy, przy ulicy Podrzecznej 21 w Łodzi *62m2, 3 piętro *ogrzewanie centralne *mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 300 zł20 m² 64,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 20,30 m2 położone w wyremontowanej kamienicy w centrum Łodzi przy ul. Nawrot 39(5 min do ul. Piotrkowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Górna,Łódź

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone i wybudowane mieszkanie na Górnej przy ul. Czackiego 14. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Górna,Łódź

1 650 zł18 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na wynajem, przy ulicy Poznańskiej 20. Powierzchnia 18 metrów kwadratowych sprawia, że to idealne miejsce dla singla lub pary. Wnętrze składa się z funkcjonalnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

900 zł14 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka ul. Felsztyńskiego 19 *3 piętro, powierzchnia 14m2 *nowe okna, instalacja, pełne umeblowanie *nowoczesne, centralne ogrzewanie *całkowicie wyremontowana kamienica z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

398 890 zł56 m² 7 154,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Złap okazję na zakup 3-pokojowego apartamentu w odrestaurowanej kamienicy Zielona Residence położonej w samym sercu Łodzi - zaledwie 385 kroków od ulicy Piotrkowskiej. Ciesz się ofertą bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Łódź

479 000 zł93 m² 5 143,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w kamienicy na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi! Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem i możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

469 000 zł62 m² 7 538 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz nowego mieszkania w centrum Łodzi, gotowego do wprowadzenia to ta Alternatywa jest dla Ciebie! Apartament znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

499 000 zł61 m² 8 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rudzka

Górna,Łódź

1 650 zł23 m² 72,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę, świeżo po remoncie o powierzchni 22.7mkw, zlokalizowaną przy ul. Rudzkiej. Do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

275 000 zł44 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Gdańskiej, w samym centrum Łodzi. Ulica Gdańska przechodzi w ostatnim czasie wiele zmian. Zważywszy na te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

142 000 zł24 m² 5 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kawalerka o powierzchni 24,4 m2 z andresolą, przygotowana do wykończenia - wymienione okna i drzwi, - zabudowa andresoli, - wydzielona łazienka z pionem kanalizacyjnym, piętro 2/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

274 000 zł25 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Urokliwa kawalerka W centrum miasta W zrewitalizowanej kamienicy Kawalerka o powierzchni 24,76 m 2 w zrewitalizowanej kamienicy, zaledwie 5 minut spacerem na Piotrkowską i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 800 zł22 m² 81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu świeżo wyremontowanego, 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 22,28 m2. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

399 000 zł74 m² 5 362,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

UL. Sienkiewicza | nowe centrum łodzi | mieszkanie Z potencjałem Na sprzedaż, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym o pow. 74,40 m 2 , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Stoki,Łódź

304 000 zł31 m² 9 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Gotowiec inwestycyjny 2 kawalerki w cenie 1! 2 kawalerki o powierzchni 15m2 i 15,5m2 obie z andresolą obie kawalerki na jednej księdze wieczystej, mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupoziomowa kawalerka w całkowicie odrestaurowanej kamienicy z windą na zamkniętym terenie w samym centrum miasta! Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

1 100 zł19 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, w pełni wyposażoną kawalerkę znajdującą się przy ul. Felsztyńskiego 5. Kawalerka znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 1 Maja

Śródmieście,Łódź

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio o powierzchni 40 m2 z dużą antresolą, na której umieszczona jest sypialnia i garderoba. Znajduje się na parterze kamienicy naprzeciw Akademii Muzycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

1 090 zł46 m² 23,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia duża kawalerka w kamienicy na ul. Struga 39. *Powierzchnia 46,45 m . *Ogrzewanie elektryczne. *Wyposażona w niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Oferuję na sprzedaż kawalerkę (31 mkw) przy ul. Srebrzyńskiej na Polesiu. Mieszkanie usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Składa się z salonu, kuchni, łazienki, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio, dopiero co po remoncie, umeblowana kawalerka (32 m2) - jeden pokój (tv kablowa) z oddzielną kuchnią (lodówka, zmywarka do naczyń, kuchenka mikrofalowa), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

450 000 zł57 m² 7 950,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Urządzone, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy po renowacji przy ul. Rewolucji 1905r. w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Łódź

Bałuty,Łódź

219 000 zł44 m² 4 977 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Nowa cena. Mieszkanie/lokal/biuro/salon Łódź Bałuty Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie pod wynajem? Lokal usługowy, salon kosmetyczny? A może Twoje nowe biuro? Sam wybierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

465 564 zł42 m² 11 202,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Oryginalne wyremontowane balustrady i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów jakie czekają na przyszłych mieszkańców ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Kurak,Łódź

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na wynajem kawalerkę w kameralnej kamienicy blisko Czerwonego rynku Mieszkanie o powierzchni 31 m2 mieści się na drugim piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Polesie,Łódź

1 690 zł85 m² 19,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Próchnika 18. *3 pokojowe mieszkanie w układzie amfiladowym, w kamienicy. *O powierzchni 85m2, usytuowanym na 1 piętrze. *Ogrzewanie gazowe. *Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Górna,Łódź

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Legionów 18 *lokal po generalnym remoncie *w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd *ogrzewanie miejskie *30 m2, 2 piętro *kamienica po renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 170 zł22 m² 53,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy przy ulicy Pabianickiej 34 w Łodzi. *22m2, 4 piętro. *W pełni wyposażone w sprzęt agd. *Mieszkanie mieści się w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z balkonem, u zbiegu Gdańskiej i Legionów (odnowiona kamienica *18 m2, 2 piętro *bardzo dobra lokalizacja - 5 minut piechotą do Manufaktury i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Śródmieście,Łódź

300 000 zł35 m² 8 513 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: oferuję dużą kawalę lub mieszkania na start z dobrą lokalizacją blisko centrum Łodzi oraz w bliskiej odległości od teatrów , uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

2 000 zł140 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest trzypokojowe mieszkanie o pow. ok. 140 m2, ul. Piotrkowska (deptak). Mieszkanie czyste, zadbane, do wprowadzenia. Czynsz najmu: 2.000zł. opłaty dodatkowe: 852 zł - opł. adm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dowborczyków

Śródmieście,Łódź

935 000 zł113 m² 8 274,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1917

Sprzedaż gotowca inwestycyjnego w centrum Łodzi Powierzchnia nieruchomości 113 m2. Nieruchomość składa się z czterech kawalerek ( 16m2; 19m2; 22m2; 31m2 ) i jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 130 zł22 m² 51,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Legionów 18 w Łodzi *mieszkanie po generalnym remoncie *w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd *ogrzewanie miejskie *powierzchnia 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czackiego

Górna,Łódź

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/3