dowolna

Mieszkania Łódź ul. Pogonowskiego

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

316 000 zł45 m² 6 991,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, zlokalizowanego w odległości 900 m od Manufaktury. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

900 zł18 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 19 m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 26m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Polesiu na ul. Pogonowskiego 23. Znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie składające się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki. Mieszkanie odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

541 926 zł47 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,92 m z balkonem i przestronnym tarasem o powierzchni 18,8 m ! Stan deweloperski - do wykończenia. Możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Śródmieście,Łódź

219 000 zł31 m² 7 064,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

633 523 zł66 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,65 m z oddzielną kuchnią i przestronnym balkonem o powierzchni 9,78 m . I piętro, ul. Pogonowskiego. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

487 674 zł50 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,51 m z przestronnym balkonem. I piętro, ul. Pogonowskiego. Mieszkanie dostępne w starej cenie! Stan deweloperski - do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogonowskiego

Śródmieście,Łódź

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | manufaktura Oferuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m 2 , położone na 1 piętrze nowej inwestycji przy ul. Pogonowskiego 6. Lokalizacja osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

219 000 zł31 m² 7 064,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogonowskiego

Śródmieście,Łódź

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

749 000 zł79 m² 9 446,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Chcesz kupić mieszkanie na wynajem? Czytaj dalej :) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną mieszkania przy ul. Pogonowskiego 64 w Łodzi. Ta nieruchomość to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 000 zł21 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 21m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

335 697 zł29 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealna na wynajem! Na sprzedaż w stanie deweloperskim kawalerka zlokalizowana w pobliżu ulicy Piotrkowskiej. 0% prowizji, bez podatku pcc Oferowane mieszkanie znajduje się na 5 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

430 000 zł29 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

English available-> Sprzedam nowe w pełni urządzone i atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 29m2 do pierwszego zamieszkania. Położone na 1-piętrze apartamentowca z windą. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *przyjazne dla zwierząt! *przestronne i przytulne studio w kamienicy z własnym podwórzem. *19 m2, parter *w samym sercu Łodzi - w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

633 522 zł66 m² 9 649,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecamy mieszkanie trzypokojowe w powstającym budynku na ul. Pogonowskiego, które składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - 2 sypialni, w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 000 zł21 m² 47,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 180 zł23 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka ul. Pogonowskiego 18/20 *pełne, nowe wyposażenie agd *nowe okna, instalacja, pełne nowe umeblowanie. *Miejskie ogrzewanie; 22,91m2, 1 piętro *apartamentowiec z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

339 000 zł37 m² 9 232,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować dwupokojowe mieszkanie z aneksem, w kamienicy na pierwszym piętrze na Starym Polesiu, ul. Pogonowskiego. W skład mieszkania o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

185 000 zł19 m² 9 645,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować kawalerkę z aneksem, w kamienicy na parterze na Starym Polesiu. W skład mieszkania o metrażu 19,18 m2 wchodzą: salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogonowskiego

Śródmieście,Łódź

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO pierwszego zamieszkania | 2 pokoje | manufaktura Ofertuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o powierzchni około 56 m 2 , położone na 7 piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

240 000 zł31 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować kawalerkę z aneksem, w kamienicy na parterze na Starym Polesiu. W skład mieszkania o metrażu 31,15 m2 wchodzą: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 000 zł21 m² 47,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 350 zł32 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w pobliżu Umedu, przy ul. Pogonowskiego 65, mieszkanie posiada 32 mkw oraz składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 000 zł18 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 18m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Śródmieście,Łódź

284 000 zł48 m² 5 855,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Świętna Inwestycja w centrum miasta, działająca i przynosząca comiesięczny przychód, dzięki wynajmowaniu na doby w wysokości 3000zł! Niski czynsz - 400zl. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

369 000 zł55 m² 6 709 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz przestronnego mieszkania w klimacie Loft w centrum Łodzi to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

900 zł21 m² 42,86 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

581 003 zł66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,65 m . Pogonowskiego 73 to nowa inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi. Dedykowana jest zwolennikom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

566 226 zł68 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy dla Państwa niezwykłą ofertę sprzedaży apartamentu na Osiedlu Pogonowskiego 73, 10 minut od ul. Piotrkowskiej. Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

349 095 zł40 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo Mamy dla Państwa niezwykłą ofertę sprzedaży apartamentu na Osiedlu Pogonowskiego 73, 10 minut od ul. Piotrkowskiej. Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

347 260 zł36 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Pogonowskiego 73 to nowa inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi. Dedykowana jest zwolennikom śródmiejskiego klimatu, którzy poszukują wysokiego standardu bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

900 zł21 m² 42,86 zł/m²