dowolna

Mieszkania Łódź ul. Kopernika

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

550 000 zł109 m² 5 032,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

- dwupoziomowy, przestronny loft z ogrodem oraz miejscami parkingowymi, położony w kompleksie Tobaco Park. Poziom I przedpokój ok 10 mkw, łazienka z natryskiem ok 5 mkw, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

600 000 zł109 m² 5 489,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe, oryginalne mieszkanie w stylu loftowym z ogrodem oraz miejscami parkingowymi. Wysoki standard wykończenia wnętrz. Pełne wyposażenie w sprzęt agd, drewniane panele,na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

3 800 zł109 m² 34,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

110 000 zł64 m² 1 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy, 2 pokoje. W świetnej okolicy, dobre na biuro. W dobrym stanie, do odświeżenia, lokal środkowy, nierozkładowy, ogrzewanie gazowe. Atrakcyjna cena! Osoba do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

250 000 zł98 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Lubisz mieszkanie z dusza , ta oferta jest dla ciebie. Mieszkanie po generalnym remoncie, do bardzo ciekawej aranżacji.Wysokie pomieszczenia 3,8 m .Wymienione podłogi ,instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny loft na terenie kompleksu Tobaco Park , umeblowany i wyposażony. Salon o pow. 27 mkw, w salonie kanapa rozkładana, tv. Kuchnia z sprzętem Agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

1 450 zł72 m² 20,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dw kamienicy. Oryginalny rozkład- dwupoziomowe. Klimatyczne. Dwa pokoje- salon ok.35m2- garderoba, łazienka, kuchnia z jadalnią. Po generalnym remoncie. Wszystkie instalacje wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

321 000 zł67 m² 4 796,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

- mieszkanie dwupokojowe, przestronne, rozkładowe, na czwartym piętrze, w bloku pięciopiętrowym, z balkonem typu loggia, na osiedlu Tobaco Park. Powierzchnie pomieszczeń: salon 19,3, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

625 000 zł100 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż luksusowy, dwupoziomowy loft o łącznej powierzchni 100 m2 w Tobaco Park (w centrum miasta, obręb ulic Kopernika, al. Włókniarzy i Mickiewicza) do dyspozycji dodatkowo taras 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Polesie,Łódź

295 000 zł98 m² 3 010,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania własnościowe, stylowe mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie o poiwerzchni 97,6 m2. Mieszkanie o wysokim standardzie zaaranżowane w starym stylu architektonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Powierzchnia użytkowa: 130,29 m2 Położenie: łódzkie, łódź, polesie ul. Kopernika 42/7 Forma transakcji: wynajem/sprzedaż Cena: najem 3 500 zł + vat do negocjacji Cena sprzedaż 4.000 zł za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

155 000 zł32 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze. Kamienica po kapitalnym remoncie sześć lat temu. Wspólnota mieszkaniowa. Duży dziedziniec wyłożony kostką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże mieszkanie (100m2) w kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie (gładzie gipsowe, panele podłogowe) , przedpokój, osobno łazienka i wc, osobno kuchnia i 3 pokoje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kopernika

Górna,Łódź

25 000 zł12 m² 2 172,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy bogatą ofertę podobnych mieszkań! Oferujemy do sprzedania mieszkanie (11,51 m2) na parterze w kamienicy położonej w okolicach szpitala Kopernika w Łodzi. Wokół osiedle bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kopernika

Górna,Łódź

41 000 zł19 m² 2 146,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy bogatą ofertę podobnych mieszkań! Oferujemy do sprzedania mieszkanie (19,1 m2) na II piętrze w kamienicy położonej w okolicach szpitala Kopernika w Łodzi. Wokół osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kopernika

Górna,Łódź

31 000 zł14 m² 2 167,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy bogatą ofertę podobnych mieszkań! Oferujemy do sprzedania mieszkanie (51,3 m2) na II piętrze w kamienicy położonej w okolicach szpitala Kopernika w Łodzi. Wokół osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Górna,Łódź

108 000 zł51 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy bogatą ofertę podobnych mieszkań! Oferujemy do sprzedania mieszkanie (51,3 m2) na I piętrze w kamienicy położonej w okolicach szpitala Kopernika w Łodzi. Wokół osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Górna,Łódź

71 000 zł33 m² 2 125,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy bogatą ofertę podobnych mieszkań! Oferujemy do sprzedania mieszkanie (33,4 m2) na parterze w kamienicy położonej w okolicach szpitala Kopernika w Łodzi. Wokół osiedle bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

400 000 zł88 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie 88m2 na pierwszym piętrze w 3-piętrowej kamienicy na pierwszym piętrze, o wysokim standardzie wykńczenia na Polesiu. Duży, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie położone w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych i rozkładowych pokoi. Jasna kuchnia w zabudowie oraz łazienka połączona z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie w centrum, na zamkniętym osiedlu z garażem. Cena mieszkania do negocjacji. Garaż dodatkowo płatny - 20000zł. Mieszkanie składa się z pokoju dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

370 000 zł112 m² 3 285 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie własnościowe w zadbanej kamienicy, bezczynszowe (opłaty eksploatacyjne ok. 260zł),) dwa wejścia - istnieje możliwość przerobienia na dwa mniejsze mieszkania. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

700 zł34 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w dobrym punkcie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²