dowolna

Mieszkania Łódź ul. Kopernika

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 100 zł71 m² 29,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-03-05! *trzypokojowe mieszkanie po remoncie przy ul. Kopernika 67/69 *lokal znajduję się w centrum miasta *mieszkanie mieści się w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

3 700 zł56 m² 66 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji 'Tobaco Park' przy ulicy Kopernika. Posiada powierzchnię 56m2 i położone jest na trzynastym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

487 000 zł70 m² 6 907,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Oto oferta sprzedaży mieszkania inwestycyjnego przy ul. Kopernika Metraż: 70,5 m Liczba pokoi: 5 (wszystkie zajęte, wynajęte) Piętro: 2 Dodatkowe atuty: komórka/piwnica Stan techniczny: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

527 528 zł56 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Stare Polesie,Łódź

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka Z ogródkiem | centrum miasta | loft | wyjątkowy styl Na sprzedaż kawalerka do pierwsze zamieszkania o pow. 26,90 m 2 z ogródkiem ok. 20 m 2 , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do pierwszego najmu stylowy dwupokojowy loft w kameralnej inwestycji "kopernika 15 Nowa Fabryka" w sercu Łodzi. Budynek jest po rewitalizacji dawnej fabryki szpulek i wyrobów drewnianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 300 zł56 m² 41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1go Grudnia 2024 r. Do wynajęcia rewelacyjne dwupokojowe mieszkanie w Tobaco Park przy ul. Kopernika. Lokal znajduje się na 4 piętrze, posiada powierzchnię 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

2 550 zł35 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do pierwszego najmu stylowy dwupokojowy apartament w kameralnej inwestycji "kopernika 15 Nowa Fabryka" w sercu Łodzi. Budynek jest po rewitalizacji dawnej fabryki szpulek i wyrobów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Polesie,Łódź

2 200 zł39 m² 56,48 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu z widokiem na Park im. księcia Józefa Poniatowskiego! Sulma Real Estate oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Tobaco Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

616 000 zł56 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rewelacyjne dwupokojowe mieszkanie w Tobaco Park przy ul. Kopernika. Lokal znajduje się na 4 piętrze, posiada powierzchnię 56 m2 w której skład wchodzi salon, kuchnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 800 zł53 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rewelacyjne mieszkanie w Tobaco Parku, przy ul. Kopernika. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, posiada powierzchnię 53 mkw w których skład wchodzi - salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Polesie,Łódź

259 999 zł51 m² 5 124,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

***rezerwacja!*** ***rezerwacja!*** Oferta do końca roku - Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem w ścisłym centrum Łodzi? To mieszkanie na Starym Polesiu, zlokalizowane na rogu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament do pierwszego zamieszkania | centrum miasta | loft | wyjątkowy styl Do wynajęcia wyjątkowy apartament w unikalnej inwestycji, do pierwszego zamieszkania o pow. 40 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

750 000 zł98 m² 7 621,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży - przestronny apartament w sercu Łodzi! Zapraszamy do zapoznania się z unikatową propozycją - apartamentem o powierzchni 98,4 m , zlokalizowanym na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

237 615 zł23 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,63 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Polesie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

429 000 zł28 m² 15 261,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka na sprzedaż w inwestycji Kopernika 15 - Nova Fabryka Oferujemy Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 28,11 m , położoną na 2 piętrze w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 097 282 zł163 m² 12 866,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 162,58 m2 zlokalizowany w budynku fabrycznym wybudowanym w 1925 roku przy ul. Kopernika 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Stare Polesie,Łódź

985 486 zł66 m² 14 945,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w którym można zakochać się od pierwszego spojrzenia. Loftowe wnętrza przeplatane nowoczesnością. Luksusowe części wspólne , zagospodarowany teren zielony i to w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

982 506 zł66 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Brak podatku pcc Kameralna inwestycja w sercu Łodzi, która łączy historię z nowoczesnością za sprawą rewitalizacji i adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić kameralne mieszkanie w Tobaco Park. Wielokrotnie nagradzana inwestycja, zrealizowana w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

2 200 zł42 m² 51,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 1 sierpnia dwupokojowe mieszkanie w doskonałym standardzie na ostatnim piętrze apartamentowca, z miejscem parkingowym i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to get in touch with us Societa ma przyjemność przedstawić piękny i cichy dwupokojowy loft w Tobaco Park. Dawne wnętrza XIX wiecznej Fabryki Tytoniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić trzy-pokojowy loft mieszczący się w zabytkowym -wielokrotnie nagradzanym- kompleksie Tobaco Park. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kopernika

Stare Polesie,Łódź

304 283 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie-kawalerka o powierzchni 25,57 m znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z windą. Najniższa cena na rynku, z powodu pilnej sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

350 000 zł26 m² 13 237,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opis Zamieszkaj w Nowej Inwestycji, dawnej Fabryce Szpulek w samym centrum Łodzi! Mieszkanie jest idealne do zamieszkania jak i na najem krótko i długoterminowy z racji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych zlokalizowane w sercu Łodzi, przy ulicy Kopernika 68 w prestiżowym Tobako Park. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

WE speak english Do wynajęcia kawalerka o wysokim standardzie, o powierzchni 27 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowej inwestycji "nova Fabryka" w stylu industrialnym, na 2 piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie z przechodnią kuchnią *budynek położony przy przystanku tramwajowym *33m2, piętro 1, ogrzewanie miejskie *w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

350 000 zł26 m² 13 237,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupoziomowy apartament, zlokalizowany przy ul. Kopernika na osiedlu Tobaco Park. Mieszkanie znajduje się na parterze, na zamkniętym osiedlu z bramą wjazdową na pilota, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

437 409 zł28 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kopernika 15 Nova Fabryka to projekt łączący kompleksową renowację istniejącej zabudowy oraz nowoczesną architekturę. Inwestycję charakteryzuje kameralna przestrzeń o ciekawej estetyce oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft umeblowany, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

1 850 zł27 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english Do wynajęcia kawalerka o wysokim standardzie, o powierzchni 27 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowej inwestycji "nova Fabryka" w stylu industrialnym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

1 850 zł27 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o wysokim standardzie, o powierzchni 27 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowej inwestycji "nova Fabryka" w stylu industrialnym, na I piętrze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania w wysokim standardzie. Lolak ma powierzchnię 43 m2, zlokalizowany na 2 piętrze w nowym budynku w stylu industrialnym, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Zdrowie,Łódź

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w świetnej lokalizacji w jednym z najładniejszych osiedli w Łodzi Tobaco Park, przy ul. Kopernika. Mieszkanie posiada ok.40m2 oraz składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

429 000 zł33 m² 12 945,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w formie cesji, jedyne w swoim rodzaju mieszkanie o powierzchni 33 m2. Położone na 3cim piętrze mieszkanie z antresolą daje możliwość zaaranżowania salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraz przestronna kawalerka o pow. ok. 37 m 2 z antresolą ok. 15 m 2 usytuowana na 2 piętrze pofabrycznego budynku na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęica duża i przestronna kawalerka w apartamentowcu przy ul. Kopernika 68 *mieszkanie w centrum miasta na zamkniętym osiedlu *ogrzewanie miejskie, 32 m2, 5 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²