dowolna

Mieszkania Łódź ul. Gdańska

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

380 000 zł110 m² 3 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowy lokal w samym sercu Łodzi! Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Gdańskiej 21. Lokal dla osób, ceniących sobie dowolność aranżacyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: nowa kawalerka, do pierwszego zamieszkania! Proponujemy do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m 2 , zlokalizowane na 5 piętrze nowego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 150 zł54 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o podwyższonym standardzie. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 na I piętrze z dużym balkonem w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 150 zł51 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 1 listopada mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta! Doskonała lokalizacja tuż przy samej trasie wz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 000 zł43 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: brand new apartament for rent! Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta! Doskonała lokalizacja! Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

800 zł11 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne 2 pokoje od września! Do wynajęcia w pełni umeblowany pokój o powierzchni 11m2 w trzypokojowym mieszkaniu w stylowej kamienicy na 4 piętrze na ul. Gdańskiej. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: brand new apartament for rent! Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta! Doskonała lokalizacja! Komórka lokatorska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta! Doskonała lokalizacja! Mieszkanie o powierzchni około 35 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

359 000 zł100 m² 3 606,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 99,53 mkw, położone w kamienicy, na parterze, w centrum miasta. Wysokość pomieszczeń 3,70 m. Trzy pokoje - 17,29 i 30m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 250 zł51 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta! Doskonała lokalizacja tuż przy samej trasie wz! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

120 000 zł36 m² 3 365,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dużym potencjałem, dobra lokalizacja Proponuję Państwu do sprzedaż mieszkanie o pow. 35,66 m 2 , na II piętrze odnowionej kamienicy z bramą na pilota oraz miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji! okolice ul politechniki, gdańskiej. Dostępne od 1.03. Prezentuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. ok. 54 m 2 ulokowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: brand new apartament for rent! Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta! Doskonała lokalizacja! Wysoki standard!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

185 000 zł63 m² 2 919 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze. Kamienica bardzo zadbana z zamykaną posesją. Mieszkanie z balkonem. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Sprzedam kawalerkę o powierzchni 44 m2, z dużym balkonem, mieszczącą się w centrum, przy ul. Gdańskiej 146. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego bloku z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

260 000 zł94 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowa oferta, wyjątkowego mieszkania. 3 pokoje z drewnianą, piękną stolarką drzwiową, oryginalnymi, zadbanymi stiukami na suficie i przepięknymi berlińskimi piecami kaflowymi w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

229 000 zł61 m² 3 729,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający Zlecenie nadzorowane przez pośrednika o nr. licencji 4709 Do sprzedania unikatowe mieszkanie w modernistycznej kamienicy na ul. Gdańskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

345 000 zł94 m² 3 670,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Proponujemy mieszkanie w kamienicy ,94 m/k ,3 pokoje,wysokość pomieszczeń 3,80 m, co sprawia że w mieszkaniu czujemy jeszcze większą przestrzeń. Zaletą jest też usytuowanie budynku. samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

177 000 zł49 m² 3 624,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający Zlecenie nadzorowane przez pośrednika o nr licencji 4709 Do sprzedania dwupokojowe,rozkładowe mieszkanie w kamienicy na ul. Gdańskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

400 000 zł100 m² 4 020 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 99,5 mkw, położone w kamienicy, na parterze - lokal odpowiedni na kancelarię. W łazience glazura/terakota, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

23 000 zł82 m² 280,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w prywatnej kamienicy w okolicach ulic 1 maja i Gdańskiej: -82 m/kw, III piętro, - 3 pokoje rozkładowe, - duża kuchnia z balkonem, na podłodze linoleum, - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od lipca lub sierpnia Mieszkanie 2-pokojowe w bloku z cegły z centralnym ogrzewaniem. Pokoje całkowicie umeblowane, przejściowe W jednym pokoju znajduje się kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

510 000 zł114 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie w kamienicy Judy Salomonowicza zaprojektowanej przez architekta Jerzego Rozenberga w 1932 roku Mieszkanie o powierzchni 114,5 m2, 4 pokojowe w jednej z najbardziej znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 39 m2, na 1 piętrze,centrum ul.Gdańska 143 w Łodzi blisko ulicy Mickiewicza nieopodal Politechnika Łódzka , 2 pokoje z kuchnia,przedpokój i łazienka ,balkon po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

259 000 zł65 m² 3 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

| mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w odnowionej kamienicy na trzecim piętrze, większość okien wymienionych pozostało do wymiany tylko jedno okno balkonowe. Wysokość pomieszczeń około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

134 000 zł44 m² 3 045,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w bloku na parterze z balkonem. Mieszkanie do remontu. Jest to więc bardzo atrakcyjna lokalizacja z punktu widzenia bliskości centrum. Układ pomieszczeń jest bardzo komfortowy. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

239 000 zł64 m² 3 727,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

= negocjuj cenę! = zadzwoń= negocjuj cenę! = Prezentujemy Państwu mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Gdańskiej w Łodzi. Nieruchomość jest po remoncie, posiada 64 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

181 000 zł59 m² 3 054,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Prezentujemy Państwu bardzo dobrze wykorzystane 59 m2. Mieszkanie jest przestronne i bardzo sensownie zagospodarowane pod kątem rozkładu, miejsc na szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

100 000 zł60 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Lokal mieści się na 2 piętrze. Kamienica położona w cichej spokojnej okolicy , 5 minut spacerem do ul. Piotrkowskiej. 3 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

238 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane w kamienicy zokresu międzywojennego. Mieszkanie 2 pokojowe, z ogrzewaniem kominkowym, usytuowane jest na I pietrze o łącznej powierzchni 60m2 .Z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bardzo atrakcyjne przepiękne 3-pokojowe mieszkanie własnościowe. Kamienica z okresu międzywojnia znajduje się w samym centrum Łodzi. Budynek oddzielony jest od ulicy małym skwerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

319 000 zł87 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzednia eleganckie i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 87 m2 na pierwszym piętrze w trzypiętorwej zadbanej kamienicy, w samym centrum Łodzi. Mieszkanie bardzo widne, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

319 000 zł87 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania komfortowe mieszkanie w zadbanej kamienicy. Mieszkanie jest przestronne, po generalnym remoncie. Wymienione zostało w nim wszystko, łącznie ze stropami (betonowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

87 500 zł35 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania 2 pokojowe częściowo rozkładowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 35 m2 w kamienicy na parterze. Mieszkanie do odświeżenia, okna częściowo wymienione. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

210 000 zł130 m² 1 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania mieszkanie w kamienicy o pow całkowitej 130 m2!, usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z poddaszem. Możliwość zrobienia dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

97 000 zł35 m² 2 771,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

328 000 zł87 m² 3 770,11 zł/m²

 

Piętro:1/3