dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Teofilów-Wielkopolska

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

264 900 zł37 m² 7 229,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania na Teofilowie, ulica Rojna 50a. Mieszkanie o powierzchni 36,64m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

268 000 zł45 m² 5 955,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie ciche. Rozkładowe. salon - 18,6 m2 pokój - 11,1 m2 Kuchnia - 5,9 m2 (częściowo wyremontowana). Łazienka - 2,9 m 2 Przedpokój - 6,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego rozkładowego mieszkania w doskonałej lokalizacji przy ulicy Wielkopolskiej w Łodzi. Nieruchomość dostępna od zaraz Wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

549 000 zł58 m² 9 491,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż zadbane, kochane przez rodzinę mieszkanie mieszkanie w bloku z cegły przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2. Poniżej główne cechy nieruchomości: -Trzy pokoje na pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

502 320 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż - 3-pokojowy apartament W nowej inwestycji na teofilowie lokal gotowy do odbioru - Powierzchnia: 62,79 m - Piętro: 1 - Cena: 502 320 zł (8000 zł/m ) - Przestronny taras - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

452 360 zł53 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wykończenie pod klucz od 1100zł/m2 - 8 tygodni! zadzwoń po więcej szczegółów Możliwość wydzielenia 3 pokoi ( salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie) Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

415 000 zł45 m² 9 195,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dopieszczone w każdym calu gotowe do zamieszkania od zaraz Na sprzedaż oferujemy w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45,13 m , zlokalizowane na parterze w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cedry

Teofilów,Łódź

596 361 zł71 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie Wchodzisz do jasnego, przestronnego mieszkania. Światło tańczy na ścianach salonu, z kuchni pachnie świeżo parzona kawa, którą możesz wypić w zielonym ogrodzie. Masz swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

415 360 zł47 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | rojna/kaczeńcowa | komunikacja miejska | wsch-zach | dwie komórki | cicha okolica Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

445 000 zł45 m² 9 860,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo wyremontowanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,13 m , położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Rojnej (teofilów). Informacje o mieszkaniu: nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na parterze - Łódź, ul. Łanowa 6a Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

420 000 zł45 m² 9 312,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,10 m , usytuowane na trzecim piętrze w budynku z wielkiej płyty. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

1 800 zł38 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe, umeblowane, w pełni wyposażone mieszkanie na parterze. Osiedle Teofilów. Mieszkanie o pow. 38,3 m2, ciche, w spokojnym miejscu, z oknami wychodzącymi na trawnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

299 000 zł37 m² 7 977,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji przy ulicy Rojnej na Teofilowie. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 320 zł28 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem z pięknym widokiem, idealne dla singla, pary lub dwóch osób. Nieruchomość: powierzchnia 28 m . Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, 37 m2, trzecie piętro w niskim bloku, w dzielnicy Łódź Teofilów - ulica Rojna. Mieszkanie składa z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parcelacyjna

Teofilów,Łódź

347 500 zł45 m² 7 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Teofilowie przy ul. Parcelacyjnej w Łodzi. Mieszkanie o pow. 44,95 m2 usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

410 000 zł45 m² 9 119,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Opis lokalizacji: piękne trzypokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

218 000 zł25 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do naszej urokliwej kawalerki na parterze czteropiętrowego bloku w sercu Łodzi, na Teofilowie. To idealne rozwiązanie dla osoby starszej, ceniącej sobie spokój i wygodę. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turoszowska

Teofilów,Łódź

372 000 zł45 m² 8 322 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy na pograniczu łódzkiego Żabieńca i Teofilowa. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe, przestronne, przytulne mieszkanie z balkonem mieszczące się na spokojnym i cichym osiedlu Teofilów, w bardzo zielonej jego części. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

399 400 zł47 m² 8 497,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie na Teofilowie. Opiekun oferty: tel: contact me should you need more information in English. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

299 900 zł45 m² 6 664,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu rozkładowego mieszkania o powierzchni 45 m położonego w samym sercu Teofilowa przy ul. Rojnej. Nieruchomość zlokalizowana jest w wyjątkowo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na 4. piętrze w budynku przy ul. Traktorowej 80 w Łodzi, przyjazne dla zwierząt!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cedry

Teofilów,Łódź

335 393 zł37 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie Wchodzisz do jasnego, słonecznego mieszkania. Z salonu pachnie świeżo parzona kawa, którą możesz wypić na balkonie z ładnym widokiem. Masz swój azyl - spokojny, zielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 pełen rozkład salon z balkonem wystawa okien wschód, zachód mieszkanie w pełni umeblowane po remoncie cisza spokój, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37m2 położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Atutem mieszkania jest jego lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

360 000 zł57 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pod flipa | 3 pokoje | łódź grabieniec | pełen rozkład I konkretna lokalizacja dla inwestora 57,2 m 3 oddzielne pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, balkon i piwnica. 6. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

275 000 zł38 m² 7 313,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania do remontu w Łodzi Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w Łodzi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

485 000 zł38 m² 12 933,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Też tak uważasz? Mieszkanie, które pachnie nowością i czeka, aż wniesiesz tam swoje kapcie (albo nie podłogi też lubią chodzić boso). To 2-pokojowe cudo o powierzchni 37,5 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do wynajęcia na Teofilowie na ulicy Traktorowej, 45 metrów , I piętro. dwustronne. Mieszkanie jest po remoncie. Wymieniona była cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Turoszowska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

185 000 zł26 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży bardzo ciekawą kawalerkę o powierzchni 25,44 m2 : Mieszkanie składa się z kuchni, pokoju oraz łazienki z wc Piętro 2 z 4 Mieszkanie do remontu Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

309 000 zł37 m² 8 248,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na mieszkanie o powierzchni 37,46m2 składa się: - pokój (13m2) - sypialnia(13,14m2) - kuchnia (4,50m2) - łazienka (2,84m2) - przedpokój (3,98m2) - piwnica Słoneczne, przytulne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pasjonistów

Teofilów,Łódź

1 430 zł38 m² 37,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe, gustownie urządzone mieszkanie z balkonem o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze przy al. Pasjonistów 14 na Teofilowie. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cześć! Jeśli szukasz przytulnego kąta, w którym od razu poczujesz się jak u siebie, ta idealnie trafiłeś! 45 m świeżo wyremontowanego mieszkania, idealnego dla singla lub pary, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

293 000 zł45 m² 6 443,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,47 m , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Rojnej. Mieszkanie własnościowe, z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teofilów,Łódź

450 000 zł45 m² 9 971,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo wyremontowanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,13 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w Łodzi przy ul. Traktorowej 90. Mieszkanie posiada powierzchnię 37 m2 i położone jest na 5 piętrze. W skład mieszkania wchodzi:.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Łódź, Bałuty, Teofilów-Wielkopolska