dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Teofilów-Wielkopolska

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

275 000 zł39 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hej, poszukiwacze Nieruchomości z Energicznym Dystansem! Czy kiedykolwiek marzyłeś o przestrzeni, którą możesz odmienić według własnych pomysłów? Mam coś dla Ciebie! Przygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

511 000 zł63 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji na Teofilowie Ta wyjątkowa lokalizacja apartametowca zapewni życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wici

Teofilów,Łódź

308 000 zł45 m² 6 844 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

e-mail: jeśli poszukujesz mieszkania w cichej okolicy, otoczonej zielenią to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź, bałuty ( Teofilów) Zapraszamy do zakupu dwupokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Wielkopolskich

Teofilów,Łódź

500 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie i komórka lokatorska - 500 tys zł - 3 pokoje - kuchnia - 55m2 - piętro 0/4 - komórka lokatorska - dwa miejsca parkingowe - wystawa: wschód-zachód - lokalizacja: teofilów Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

472 521 zł39 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania z rynku pierwotnego, ale nie masz czasu i ochoty przechodzić przez cały proces remontowo - zakupowy, chcesz wprowadzić się szybko i sprawnie - nie musisz dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

325 000 zł49 m² 6 585,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie, niespełna 50 m2 w pełni rozkładowe, z oddzielną kuchnią, łazienką z wc oraz balkonem na 3 piętrze wieżowca w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Harcerzy - Zatorowców

Teofilów,Łódź

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po generalnym remoncie - 419 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 45m2 - piętro 2/4 - balkon - komórka lokatorska - wystawa: wschód-zachód - lokalizacja: teofilów, blisko dworca Łódź - Żabieniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

399 000 zł57 m² 6 987,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie w Łodzi do remontu na osiedlu Teofilów przy ul.Lnianej, 3-cie piętro. Umeblowane i wyposażone. W ubiegłym roku zostały wymienione wszystkie okna. Trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

439 000 zł53 m² 8 350,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania trzypokojowego z balkonem o powierzchni 52,57 m2, usytuowanego na łódzkim osiedlu Teofilów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

314 900 zł45 m² 6 998 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania z dogodnym dojazdem do centrum Łodzi oraz w bliskiej odległości od parków, a także obiektów sportowo-rekreacyjnych to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rojnej 6 - świetna lokalizacja *ogrzewanie miejskie, 44 m2, 1 piętro Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana sofa, stół, krzesła, szafa, komody, lampa *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Teofilów,Łódź

1 000 zł59 m² 16,95 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przestronnego mieszkania w Łodzi os. Teofilów. W okolicy: liczne sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek, park, basen, siłownia oraz komunikacja miejska. Powierzchnia: 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Harcerzy - Zatorowców

Teofilów,Łódź

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 2 lata temu. Podczas remontu została wymieniona cała instalacja elektryczna i hydrauliczna oraz kaloryfery. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Łodzi, na prestiżowym osiedlu Teofilów, w ramach inwestycji dewelopera budomal neoteo. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

230 000 zł27 m² 8 588,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować kawalerkę na 4 piętrze, na ulicy Traktorowej 51. W skład mieszkania o metrażu 26,78 m2 wchodzą: przedpokój, pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

369 000 zł45 m² 8 176,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z płyty zlokalizowanym przy ulicy Rojnej w Łodzi. Budynek ocieplony z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty : 1800 zł. ( odstępne dla właściciela) + 550 zł. czynsz +prąd+ gaz Kaucja: 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wici

Teofilów,Łódź

360 000 zł37 m² 9 605,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje | Od południa | Pierwsze piętro | Balkon | Klimatyzacja | Alarm | Zielona okolica | Serdecznie zapraszam do przytulnego, widnego mieszkania idealnego pary lub dla rodziny. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

375 000 zł45 m² 8 309,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedry

Teofilów,Łódź

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z nowej inwestycji Developera Profit Development - Nowe Złotno 5. etap ul. Cedry 6 nie zamieszkane jeszcze przez żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

215 000 zł27 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 27m2 parter w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Mieszkanko w ładnej okolicy, z dużym parkingiem. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

295 000 zł45 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu wygodne mieszkanie o powierzchni 45m2 znajdujące się na parterze bloku zlokalizowanym na malowniczym osiedlu Teofilów w cichej i spokojnej okolicy z dala od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

245 000 zł38 m² 6 467,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zamieszkaj na zielonym osiedlu, w spokojnej dzielnicy Łódź -teofilów. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,88 m2 z balkonem w standardzie do remontu. Lokal przestronny i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

289 000 zł38 m² 7 545,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do widnego i rozkładowego mieszkania do remontu przy ul. Lnianej (teofilów). Nieruchomość jest idealna dla par lub dla rodziny chcącej zaaranżować swój wymarzony kąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Łódź

Teofilów,Łódź

212 000 zł27 m² 7 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu kawalerkę, położoną na Bałutach, na osiedlu Teofilów, nieruchomości usytułowana jest na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia lokalu wynosi 27 mkw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

302 000 zł45 m² 6 711,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie na Rojnej na Teofilowie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest rozkładowe składające się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

305 000 zł45 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Lnianej. Mieści się w spokojnej okolicy na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest rozkładowe składające się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Teofilów,Łódź

315 000 zł45 m² 6 970,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lubicie historie z happy endem? Mamy dla Was mieszkanie, które czeka na nowego właściciela z podniesioną kreacją, gotowe na nowe przygody! Lokalizacja: łódź, teofilów. Rozkosznie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Teofilów,Łódź

225 000 zł29 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Cześć! Dzięki, że zajrzałaś! Mam coś, co może stać się Twoim własnym miejsce do życia. Do mieszkanie do prawdziwy klejnot. Od 1980 roku stało się świadkiem wielu chwil radości i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Teofilów,Łódź

295 000 zł45 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

235 000 zł37 m² 6 302 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Więcej informacji: alternatywa dla osób poszukujących 2 pokojowego mieszkania do własnej aranżacji W znakomitej lokalizacji I świetnej cenie lokalizacja: łódź, okolice ulicy Rojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

558 000 zł69 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

205 000 zł27 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu wygodną kawalerkę o powierzchni 27m2 znajdującą się na 4 piętrze bloku zlokalizowanym na malowniczym osiedlu Teofilów w cichej i spokojnej okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Mieszkanie w pełnym rozkładzie z balkonem Łazienka razem z ubikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

320 000 zł45 m² 7 138,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję Państwu świeżo po remoncie rozkładowe mieszkanie na Teofilowie. Lokal mieści się na parterze w czteropiętrowym bloku. W nieruchomości zostały wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

512 000 zł63 m² 8 126,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 63 m2 + balkon 5,3 m2 na 3 piętrze w 11 piętrowym nowoczesnym apartamentowca w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wici

Teofilów,Łódź

369 000 zł38 m² 9 840 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,48 m , położonego na prestiżowym Teofilowie przy ulicy Wici. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

454 000 zł56 m² 8 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 56 m2 + balkon 8,3 m2 na 1 piętrze w 11 piętrowym nowoczesnym apartamentowca w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

385 000 zł38 m² 10 212,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam Państwu przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie w stanie idealnym. Mieszkanie wszystkie zabudowy meblowe ma wykonane na zamówienie.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Łódź, Bałuty, Teofilów-Wielkopolska