dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Stare Polesie

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

196 000 zł59 m² 3 297,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Witam Serdecznie! Centralne ogrzewanie! Mieszkanie w stanie developerskim z balkonem, w kamienicy po kompleksowej rewitalizacji. Dodatkowo w mieszkaniu są oryginalne, bardzo efektowne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

134 000 zł41 m² 3 296,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Witam Serdecznie! Centralne ogrzewanie! Mieszkanie w stanie developerskim w kamienicy po kompleksowej rewitalizacji. Budynek cofnięty od ulicy, z przestronnym, ogrodzonym podwórkiem- dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

190 000 zł102 m² 1 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Witam Serdecznie! Poddasze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Starym Polesiu, blisko ścisłego centrum miasta- ok. 800 metrów do ulicy Piotrkowskiej. Poddasze jest w stanie surowym, ale ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

228 800 zł69 m² 3 298,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Witam Serdecznie! Ogrzewanie centralne! Mieszkanie w stanie developerskim, na wysokim poddaszu z oknami dachowymi, w kamienicy po kompleksowej rewitalizacji. Budynek cofnięty od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

164 600 zł50 m² 3 299,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Stare Polesie,Łódź

269 900 zł105 m² 2 582,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Witam Serdecznie! Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Starym Polesiu, blisko ścisłego centrum miasta- ok. 800 metrów do ulicy Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

143 000 zł48 m² 2 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga okazja! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe, przestronne, mieszkanie o powierzchni 48 mkw. usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Budynek znajduję się na polesiu w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

166 000 zł54 m² 3 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

M-3 Polesie, 2p., po remoncie, BEZ PROWIZJI KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię 54 m ² i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, rozkładowe m4 z aneksem po remoncie obok Zielonego Rynku! Oferta bez prowizji dla biura! Oferuję ładne, komfortowe m3 w korzystnej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Próchnika

Stare Polesie,Łódź

1 200 zł85 m² 14,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże, widne mieszkanie W pobliżu manufaktury! oferta bez prowizji dla pośrednika! Wynajmę duże, przestronne mieszkanie w okolicy Manufaktury w okolicy skrzyżowania gdańska/próchnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Stare Polesie,Łódź

315 000 zł76 m² 4 144,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrum - oferta bez prowizji dla kupującego Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy usytuowanej na ulicy Lipowej. Okolica jest spokojna, ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

220 000 zł72 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego! Do sprzedania mieszkanie położone w samym centrum Łodzi. Dwa duże pokoje, przedpokój, łazienka z wc oraz kuchnia z pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

135 000 zł54 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania klimatyczne, 2- pokojowe mieszkanie na Gdańskiej w pobliżu Manufaktury. Lokal w dobrym stanie technicznym, do odświeżenia. Jego dużym atutem jest przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

134 000 zł41 m² 3 296,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

220 000 zł78 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego! Do sprzedania ciepłe i rodzinne mieszkanie położone w centrum miasta. Salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z wc i dwa przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

164 600 zł50 m² 3 299,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

213 000 zł65 m² 3 299,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Witam Serdecznie! Centralne ogrzewanie! Mieszkanie w stanie developerskim, na wysokim poddaszu z oknami dachowymi, w kamienicy po kompleksowej rewitalizacji. Budynek cofnięty od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

177 900 zł54 m² 3 299,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Stare Polesie,Łódź

269 900 zł105 m² 2 582,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

196 000 zł59 m² 3 297,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

133 000 zł41 m² 3 238,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji Zainwestuj z głową! Doskonałe rozwiązanie dla inwestorów. Niewielkie mieszkania w stanie do własnej aranżacji - kawalerki i dwupokojowe od 22 m2 do 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

228 800 zł69 m² 3 298,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

190 000 zł102 m² 1 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

178 900 zł54 m² 3 299,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Stare Polesie,Łódź

270 000 zł80 m² 3 357,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stare Polesie- ładne, duże, słoneczne mieszkanie z dużym, pięknym tarasem (ok.16m), ogródkiem pod domem- ok 120m (widoczny na zdjęciu), wyłącznym użytkowaniem strychu (86m) przylegającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

64 000 zł25 m² 2 560 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego Mieszkanie o powierzchni 25m 2 (pokój, łazienka z wc, aneks kuchenny) do własnej aranżacji. Zachowane oryginalne ościeżnice oraz ornamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Commission free offer. Reach us in english at Oferta bez prowizji. Do wynajęcia w pełni wyposażona, przestronna i ustawna kawalerka po gruntownym remoncie. Lokum nadaje się do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

199 000 zł54 m² 3 698,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M3 Stare Polesie, dwa balkony! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż m3 z dwoma loggiami o powierzchni 53,8m2 usytuowane na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z cegły w okolicy placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

132 500 zł41 m² 3 238,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji Mieszkanie nadaje się lokal użytkowy. Parter, wejście od ulicy. Zainwestuj z głową! Doskonałe rozwiązanie dla inwestorów. Niewielkie mieszkania w stanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Stare Polesie,Łódź

288 000 zł111 m² 2 592,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

108 000 zł33 m² 3 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Witam Serdecznie! Do sprzedania mieszkanie do remontu, w budynku z cegły, z ogrzewaniem miejskim. Nowa, cichobieżna winda! Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

114 000 zł35 m² 3 257,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam Serdecznie! Do sprzedania mieszkanie do remontu, w budynku z cegły, z ogrzewaniem miejskim, po kapitalnym remoncie. Nowa, cichobieżna winda! Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

114 000 zł35 m² 3 257,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie do remontu, w budynku z cegły po kapitalnym remoncie. Nowa, cichobieżna winda! Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

119 000 zł37 m² 3 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

129 000 zł40 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam Serdecznie! Do sprzedania mieszkanie do remontu, w budynku z cegły z ogrzewaniem miejskim, po kapitalnym remoncie. Nowa, cichobieżna winda! Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

132 840 zł41 m² 3 240 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie do remontu, w budynku z cegły z ogrzewaniem miejskim, po kapitalnym remoncie. Nowa, cichobieżna winda! Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

108 000 zł33 m² 3 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie do remontu, w budynku z cegły, z ogrzewaniem miejskim, po kapitalnym remoncie. Nowa, cichobieżna winda! Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

114 000 zł35 m² 3 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Witam Serdecznie! Do sprzedania mieszkanie do remontu, w budynku z cegły po kapitalnym remoncie. Nowa, cichobieżna winda! Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

119 000 zł37 m² 3 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Stare Polesie,Łódź

227 000 zł88 m² 2 590,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Stare Polesie,Łódź

259 000 zł65 m² 3 970,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja: stare Polesie ok. ul. 1-go Maja i Lipowej M3 o powierzchni 65,23m2 usytuowane na III piętrze w bloku 5-cio piętrowym. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Powierzchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij