dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

2 900 zł68 m² 43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Alternatywa dla osób szukających wyjątkowego apartamentu na zamkniętym osiedlu w bliskiej odległości od uczelni wyższych i parku oraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orla

Śródmieście,Łódź

233 000 zł37 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w samym centrum Łodzi, tuż przy Galerii Łódzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie mnóstwa lokali gastronomicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

430 750 zł35 m² 12 216,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Zielone patio i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów, które czekają na przyszłych mieszkańców. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

360 000 zł58 m² 6 238,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Duże, przestronne, rozkładowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w samym centrum miasta Okazja. Super cena - niecałe 6000/m2! W skład mieszkania wchodzi przedpokój, dwa pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO pierwszego zamieszkania | widok na panorame miasta| siłownia W budynku | office room | off piotrkowska to speak english please call: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament, do pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie o powierzchni 34,19 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w nowym apartamentowcu Diasfera przy ul. Targowej 53D w Łodzi. Powierzchnia użytkowa mieszkania obejmuje: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

980 zł12 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio z antresolą przy ul. Kilińskiego 113 *lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój : stolik, krzesło, sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

390 000 zł40 m² 9 711,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Dwa pokoje vis-à-vis hotelu grand, piotrkowska 71 Mieszkanie w sercu Łodzi - idealne do zamieszkania lub inwestycji pod najem krótkoterminowy. Dlaczego warto zainwestować w mieszkanie pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Śródmieście,Łódź

863 491 zł63 m² 13 763 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje z balkonem, usytuowane na 5 piętrze w nowo powstającym kompleksie mieszkaniowym, wkomponowanym w elektryzującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

1 850 zł48 m² 39 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! mieszkanie m4 w dobrej cenie W centrum rozkładowe, z balkonem, na Radiostacji dla studenta, rodziny, asystenta, pary blisko szpital, miasteczko studenckie Lumumby oraz Radio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Konstytucyjna

Śródmieście,Łódź

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka przy ul. Konstytucyjnej 9 *powierzchnia 28 m2 *parter *centralne ogrzewanie *wyższa Szkoła Zarządzania i Ekonomii sweiz - w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

7 000 zł124 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu klimatyzowanego trzypoziomowego loftu u Scheiblera o pow. 123,64 m2. Lokal dostępny od zaraz położony na III piętrze przy ul. Tymienieckiego 25C, blisko centrum Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wschodnia

Katedralna,Łódź

1 400 zł27 m² 52,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w ofercie do wynajęcia przytulną, umeblowaną minikawalerkę w centrum Łodzi, przy ulicy Wschodniej 56. Lokal mieści się w odnowionej kamienicy, 5 minut pieszo od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

492 806 zł55 m² 8 911,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście - serce miasta! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w nowo powstającym kompleksie mieszkaniowym, ulokowanym w Centrum Łodzi! Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Senatorska

Śródmieście,Łódź

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: mieszkanie Z balkonem | 3 pokoje | od zaraz Do wynajęcia, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m 2 położone na 1 piętrze apartamentowca w nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Katedralna,Łódź

199 000 zł15 m² 13 015 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam niesamowite mieszkanie położone przy ul. Legionów w Łodzi. Zacznijmy od lokalizacji! Nieruchomość położona jest w topowej okolicy, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

2 300 zł45 m² 52 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, w pełni wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 mkw., z balkonem, garażem oraz komórką w nowej inwestycji przy ul. Kopcińskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Łódź

6 000 zł87 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w inwestycji "willa Moniuszki" w Łodzi. Apartament znajduje się w całkowicie zrewitalizowanej willi wybudowanej przez łódzkiego fabrykanta, ludwika Meyera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Składowa

Śródmieście,Łódź

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m przy ul. Składowej 16/18 w Łodzi 2 piętro w bloku z windą, na ogrodzonym osiedlu *mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

1 800 zł27 m² 67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowa kawalerka o powierzchni 27 m, położona na czwartym piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Wróblewskiego 21C, na prestiżowym osiedlu "nowa Przędzalniana" w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

371 314 zł41 m² 9 067,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje na nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 40,95m2 z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

2 600 zł36 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament o powierzchni 36m2 usytuowany na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w inwestycji "wiszące Ogrody" - przy ul. Tuwima. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

195 000 zł32 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja kawalerka przy manufakturze | zamykane podwórze Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych lokalizacji Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

475 000 zł66 m² 7 164,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie dwupokojowe z dwiema antresolami, miejscem parkingowym i ogrodem dla mieszkańców na podwórku. W salonie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Łódź

2 000 zł50 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate prezentuje komfortowe mieszkanie na wynajem w Łodzi, przy ul. Tamka 4, w pobliżu Miasteczka Studenckiego Lumumbowo. To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu kawalerkę w samym Centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Łódź

Śródmieście,Łódź

672 501 zł69 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Śródmieściu, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Komfortowa, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany, tworząc naturalny podział na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

3 250 zł64 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, trzypokojowy apartament w lokalizacji przy ul. Gdańskiej 141 A. Posiada powierzchnię 64 m2 i położone jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Wschodniej 32 *dwupokojowe, piętrowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta *kamienica z zamykanym podwórzem *możliwość parkowania pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

510 000 zł64 m² 8 023,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,56 metrów kwadratowych (wiele możliwości aranżacyjnych), zlokalizowane przy ul. Struga 9 w samym sercu Łodzi! Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

3 300 zł61 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 w inwestycji Fuzja przy ul. Milionowej 6. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

2 200 zł37 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie przystosowane dla 2 osób o powierzchni 37 m2 z balkonem o pow. 8 m2. Mieszkanie położone na 4 piętrze apartamentowca z windą na zamkniętym osiedlu. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis lokalizacji: śródmieście blisko placu Hallera, 2 pokoje w dobrze skomunikowanej okolicy. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w centrum, na dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Łódź

295 000 zł36 m² 8 097,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwa razy więcej w sercu Łodzi ul. Jaracza (blisko Piotrkowskiej) opis: mieszkanie o powierzchni 36.43 m , a dzięki antresoli posiada aż 60.50 m powierzchni użytkowej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przędzalniana

Śródmieście,Łódź

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | park źródliska | apartament do pierwszego zamieszkania | możliwość doposażenia | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 65 m 2 do pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Śródmieście,Łódź

468 000 zł75 m² 6 240 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker regulamin sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi przy ul. Tamka. dla którego Sąd Rejonowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwona

Śródmieście,Łódź

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radwańska

Śródmieście,Łódź

605 000 zł63 m² 9 650,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny w centrum Łodzi? Ta oferta jest dla Ciebie! Inwestycja ta to nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwona

Śródmieście,Łódź

484 000 zł53 m² 9 132,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Czerwona

Śródmieście,Łódź

304 000 zł28 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

 

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

745 000 zł66 m² 11 288 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o powierzchni 66 m2 z miejscem parkingowym w hali garażowej w Loftach u Scheiblera. Teren posesji strzeżony i monitorowany z bramą wjazdową na.