dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany Łódź

Śródmieście,Łódź

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowane studio z tarasem, stylowo wykończone i w pełni wyposażone. Dostępne od 14 marca 2025. Nowe osiedle fuzja, nowy budynek F | stylowe studio na ostatnim piętrze Z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Bo zanim będzie ratować świat, musi zdążyć na 8:00 bez biegu przez pół miasta. Z tego mieszkania na umed idzie się no właśnie nawet nie idzie. To raczej krótki spacer przez park, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodna

Śródmieście,Łódź

465 000 zł40 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania wyjątkowy, dwupokojowy apartament w stanie deweloperskim usytuowany na 4 piętrze apartamentowca z windą z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

809 000 zł124 m² 6 544,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi - Idealna inwestycja! Zapraszamy do zakupu przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 123,62 m , zlokalizowanego przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

410 000 zł87 m² 4 695,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w łódzkim Śródmieściu! To prawdziwa perła dla tych, którzy doceniają urok przedwojennej architektury i przestronne wnętrza. Znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

497 875 zł58 m² 8 627,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dzień pokazowy tylko 7 czerwca, zadzwoń i umów się na prezentację! uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Łódź

2 900 zł58 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-934 uwaga: znakomita lokalizacja przy centrum manufaktura Nowy apartament, do pierwszego zasiedlenia. 3 pokoje / 58 m. kw. / III piętro pełen rozkład / kuchnia otwarta / balkon ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 070 zł18 m² 59,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka w ścisłym centrum Łodzi, przy rewitalizowanym odcinku ul. Kilińskiego *nieruchomość* Powierzchnia 18 m , mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wschodnia

Katedralna,Łódź

1 000 zł16 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w ofercie do wynajęcia przytulną, umeblowaną minikawalerkę w centrum Łodzi, przy ulicy Wschodniej 56. Lokal mieści się w odnowionej kamienicy, 5 minut pieszo od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucyjna

Śródmieście,Łódź

489 000 zł49 m² 10 072,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 46,40 m2 na "wysokim" parterze w Łodzi przy ul. Konstytucyjnej. Mieszkanie w wyremontowanym wieżowcu z wielkiej płyty zlokalizowane tuż obok Parku 3 maja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

289 999 zł32 m² 9 062,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: mieszkanie 25 m z ogródkiem w Łodzi Lokalizacja: ul. Nawrot 94/96, łódź, obok Monopolis i Dworca Łódź Fabryczna Cena: 289 999 zł Powierzchnia: 33 m Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Bez Prowizji Zamieszkaj w sercu miasta, w wyjątkowym apartamencie, który łączy komfort, nowoczesne wykończenie i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

397 500 zł41 m² 9 771,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje na nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 40,68 m2 z balkonem, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

634 200 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40m2 z balkonem, usytuowane na 3 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Łódź

889 000 zł136 m² 6 536,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Oferujemy przestronny 4-pokojowy apartament z balkonem, położony na drugim piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy Zamenhofa, 400m od deptaku Piotrkowska (5 minut piechotą), samo centrum Łodzi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

2 200 zł31 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić stylowe mieszkanie na wynajem w centrum Łodzi. Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

534 528 zł46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,08m2 z balkonem, usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

996 000 zł75 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do odkrycia przepięknego mieszkania, które łączy w sobie luksus, wygodę i elegancje. Na najbardziej rozpoznawalnej ulicy w Łodzi - Piotrkowskiej By móc się zakochać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić mieszkanie na wynajem w samym sercu Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 35 m znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

563 500 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W samym Centrum Łodzi, przy stacji łódź Fabryczna dla Ciebie już w tym roku! duży rabat tylko U mnie! Zapytaj Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszej oferty w Łodzi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Śródmieście,Łódź

366 000 zł39 m² 9 464,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,67 m2 z balkonem, usytuowane na 1-pietrze. Mieszkanie dobrze doświetlone, układ umożliwia wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Śródmieście,Łódź

775 000 zł57 m² 13 596,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Loft usytuowany jest blisko głównego wejścia w głównym historycznym budynku Scheiblera , na I piętrze na sprzedaż w celach mieszkalnych lub na biznes, gdyż posiada dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

512 244 zł41 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 41,31m2 z dużym balkonem, usytuowane na 3 piętrze. Mieszkanie dobrze doświetlone, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

370 000 zł58 m² 6 325,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 metrów kwadratowych, zlokalizowanej w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Adama Próchnika 15, w samym sercu Łodzi! Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 44 m w odrestaurowanej kamienicy Oferujemy mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane w pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Narutowicza, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

1 060 000 zł75 m² 14 133,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w Łodzi - ul. Milionowa, fuzja. Oferta specjalna - Pięknie zagospodarowane otoczenie, tereny zielone, punkty usługowe, restauracje itp. Duża loggia. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 61 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Jaracza w Łodzi. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Śródmieście,Łódź

625 000 zł51 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Masz okazję nabyć wyjątkowe mieszkanie, które daje Ci nieograniczone możliwości aranżacyjne idealne dla singli, par oraz inwestorów! Co znajdziesz we wnętrzu? Powierzchnia: 51 m przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

420 000 zł81 m² 5 156,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Przedstawiamy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,45 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja| 2 pokoje| apartament| centrum | do pierwszego zamieszkania Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe o pow. 43 m 2 , położone na 4 piętrze nowego apartamentowca w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

529 250 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: tuż obok kampusu Uniwersytetu Łódzkiego Metraż: 42,34 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 5 z windą Cena: 529 250,00 pln (12 500,00 pln/m ) Planowany termin oddania: 1 kwartał 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Łodzi - ul. Milionowa, fuzja. Pięknie zagospodarowane otoczenie, tereny zielone, punkty usługowe, restauracje itp. Duża loggia. Czynsz najmu: 2.500 zł + 1.200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

1 850 zł48 m² 39 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! mieszkanie m4 w dobrej cenie W centrum rozkładowe, z balkonem, na Radiostacji dla studenta, rodziny, asystenta, pary blisko szpital, miasteczko studenckie Lumumby oraz Radio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 180 zł20 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio o powierzchni 20 m , usytuowane na 1. piętrze kamienicy przy ul. Legionów 18 w centrum Łodzi, tuż obok ul. Zachodniej. Idealne dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

329 886 zł27 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,82 m2 znajdujące się na IV Piętrze w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia we wrześniu 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

1 650 zł35 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z osobną kuchnią o powierzchni 35m2 usytuowana na drugim piętrze bloku przy ul. Wierzbowej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane w niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

539 000 zł49 m² 10 895 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,47 m2 znajdujące się na II piętrze w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia we wrześniu 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

486 108 zł45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01 m2 znajdujące się na parterze od strony dziedzińca w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

430 122 zł38 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,73 m2 znajdujące się na parterze od strony dziedzińca w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wodna

Śródmieście,Łódź

507 260 zł39 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

2 200 zł56 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy położonej przy ul. Narutowicza. Lokal składa się z półotwartej kuchni,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij