dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

569 000 zł71 m² 8 053,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,65m2. Znajduje się na ostatnim piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Śródmieście,Łódź

660 000 zł74 m² 8 947,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Sprzedaż 4-pokojowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku, umiejscowionej w samym centrum miasta. Jest to mieszkanie, które doskonale łączy w sobie urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajmu piękna, nowa kawalerka - Lokalizacja: ul. Pomorska 175, łódź - Śródmieście. Bliskość uczelni Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetny 2 pokojowy apartament w samym centrum Łodzi z unikatowym widokiem /apartament for rent. Oferujemy na wynajem apartament o powierzchni 73 m2 znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Śródmieście,Łódź

186 318 zł19 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji kupujący nie płaci prowzji! W tej inwestycji posiadamy kilkanaście mieszkań 1 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu przy ulicy Tylnej. Naziemne miejsce parkingowe do dyspozycji Najemcy w cenie. Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

500 000 zł96 m² 5 226,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Okazja! Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 95,67m2, składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z oknem i przedpokoju, znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

275 000 zł52 m² 5 324,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Sprzedam mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 51,65 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na parterze w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

179 000 zł29 m² 6 098,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 29,35 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju z antresolą, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 400 zł43 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, w nowym budynku na osiedlu Strefa progress znanego developera okam. Lokalizacja: łódź, śródmieście, ul. Piotrkowska - prestiżowa zielona lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

275 954 zł46 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Jak sobie pościelisz (czyli historia o tym, że łóżko to nie wszystko, jeśli ściany mają charakter) Niektórzy szukają szczęścia na Bali. Inni w kredycie na 30 lat. A wystarczy czasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

335 000 zł55 m² 6 141,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 54,55 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

199 000 zł38 m² 5 306,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 37,5 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju z antresolą, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

459 000 zł44 m² 10 503,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w Nowym Centrum Łodzi - wykończone, umeblowane i wyposażone 3 pokoje w inwestycji N23 przy ul. Narutowicza 23 w sąsiedztwie Dworca Łódź Fabryczna i zaledwie 300m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

473 388 zł53 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

376 192 zł40 m² 9 372 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Śródmieście,Łódź

3 200 zł60 m² 52,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament Z tarasem | drewnowska 43 | tuż przy manufakturze Do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 60,5 m , usytuowany na 5 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Katedralna,Łódź

465 000 zł49 m² 9 491,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zarezerwowane! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2009 roku przy ul. Tymienieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

399 295 zł33 m² 12 056 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 500 zł64 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi przy ul. Kilińskiego 89. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, na 3 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

789 000 zł97 m² 8 134,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam mieszkania w klimatycznej kamienicy. W przeszłości było to duże mieszkanie, które zostało przystosowane do współczesnych potrzeb ścisłego centrum. Znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

414 414 zł46 m² 9 108 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Anstadta

Śródmieście,Łódź

1 290 zł21 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie położone na 4 piętrze budynku z cegły o metrażu 20,70m2 składa się z kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest świeżo wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

420 095 zł42 m² 9 973,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

406 151 zł46 m² 8 866 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

542 971 zł61 m² 8 954 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

483 627 zł54 m² 8 976 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025