dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

555 000 zł65 m² 8 481,05 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja w sercu Łodzi na Manhattanie. , mieszkanie wolne od zaraz. Mieszkanie 3 pokojowe 65,44m2 w pełnym rozkładzie z balkonem na 8 piętrze. Mieszkanie po remoncie tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wysoka

Śródmieście,Łódź

3 200 zł85 m² 37,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy przestronny i funkcjonalny 3 pokojowy apartament o powierzchni 85,29 m2 położony na drugim piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Wysokiej 23 w Łodzi. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

1 100 zł16 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka dostępna od Marca! Do wynajęcia kawalerka w super lokalizacji Wólczańska przy mickiewicza/kościuszki Mieszkanie w kamienicy - ogrzewanie miejskie! Mieszkanie umeblowane Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowa

Śródmieście,Łódź

1 229 000 zł134 m² 9 199,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i stylowego apartamentu o powierzchni 133,60 m 2 położonego na ostatnim, ósmym piętrze ogrodzonego apartamentowca zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesny apartament w standardzie premium, w pełni wykończony pod klucz i gotowy do zamieszkania od zaraz. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Śródmieście,Łódź

3 950 zł72 m² 55,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy, pięknie urządzony i klimatyzowany apartament 3-pokojowy o powierzchni 71,67 m2 z tarasem o powierzchni 50 m2 usytuowany na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Śródmieście,Łódź

6 000 zł93 m² 64,55 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, ekskluzywny, klimatyzowany 3 pokojowy apartament o powierzchni 92,95 m2 z wyjątkowym widokiem na park im. Poniatowskiego, położony na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Łódź

1 900 zł57 m² 33,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,86 m 2 położone na pierwszym piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. 10 lutego 7a w Łodzi. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Śródmieście,Łódź

2 900 zł64 m² 45,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie z dwiema sypialniami oraz salonem i aneksem kuchennym o powierzchni 63,70 m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 295 000 zł159 m² 8 148,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zakupu tej wyjątkowej nieruchomości, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasjonatów łódzkich kamienic. [Krótko i na temat] -niemal 160m2 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Śródmieście,Łódź

2 690 zł41 m² 64,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wygodne, klimatyzowane , urządzone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,41 m 2 położone na trzecim piętrze w nowym apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 050 zł44 m² 46,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 marca 2026 roku. Przedstawiamy funkcjonalne, przytulne mieszkanie o powierzchni 43,92 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Żeromskiego 90/ Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

581 000 zł97 m² 5 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Polecam inwestycyjną ofertę sprzedaży nieruchomości. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Kilińskiego, co gwarantuje dogodny dostęp do wielu udogodnień oraz komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 750 zł86 m² 31,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nowoczesny apartament o powierzchni 76,01 m2 + antresola (ok. 10 m2) położony na drugim piętrze w pofabrycznym kompleksie budynków U Scheiblera w samym centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

1 950 zł41 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy stylowe, minimalistycznie urządzone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,29 m2 położone na pierwszym piętrze w nowym apartamentowcu Art Modern przy ul. Wróblewskiego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

630 000 zł65 m² 9 678,91 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość: trzypokojowe mieszanie w pełnym rozkładzie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 65m2. Położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Henryka Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Łódź

1 699 000 zł108 m² 15 731,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentujemy unikatowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Łodzi. To propozycja dla osób, które cenią sobie wielkomiejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, funkcjonalne studio w zadbanej kamienicy z zamykaną bramą, położone w samym sercu miasta idealne dla 1 2 osób, które chcą mieszkać blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

679 000 zł124 m² 5 475,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

- kupujący nie ponosi kosztów biura - Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - 124,5 m w odnowionej kamienicy z lat 20. Idealne do zamieszkania, ale także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lindleya

Śródmieście-Wschód,Łódź

570 000 zł59 m² 9 656,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zakupu wygodnego mieszkania w samym centrum Łodzi Fabrycznej : 59,03 m2- 3 pokojeosobna kuchnia salon 2 sypialnie przedpokój łazienkaosobna toaletapiwnicaprzynależny do wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

2 900 zł58 m² 50,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nowoczesne, stylowo urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m 2 położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu Uniwersum przy ul. Pomorskiej 169a w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament zlokalizowany w prestiżowych loftach w samym centrum Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25c. Mieszkanie urządzone w zabytkowych pomieszczeniach starej fabryki Karola Scheiblera. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

353 400 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Komfortowa przestrzeń, tworząca naturalny podział na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

5 000 zł62 m² 80,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 62,25 m2 położony na ostatnim, czwartym piętrze apartamentowca przy ul. Nawrot 34 w Łodzi. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

390 000 zł52 m² 7 498,56 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 52,01 m na 3 piętrze w Wieżowcu. Pełna własność Zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Primo, tuż obok Nowego Centrum Łodzi, ec1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

469 000 zł45 m² 10 515,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament zlokalizowany w prestiżowych loftach w samym centrum Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25c. Propozycja dla tych, którzy poszukują niebanalnych aranżacji i źródła inspiracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 000 zł45 m² 44,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, łazienka z wanną, umywalką i wc, kuchnia z oknem, małe pomieszczenie gospodarcze z oknem (funkcja pralni i spiżarni ), korytarz, osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Radiostacja,Łódź

725 670 zł83 m² 8 793,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 82,52 m zachwyca przestrzenią, światłem i funkcjonalnym układem. Położone na ostatnim, 5. piętrze, zapewnia prywatność, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Łódź

269 000 zł42 m² 6 435 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Śródmieście,Łódź

3 300 zł63 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowoczesny 3 pokojowy, przestronny apartament o powierzchni 63,03 m2, położony na trzecim piętrze inwestycji przy al. Mickiewicza 4 w Łodzi. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

1 850 zł48 m² 38,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,40 m2 położone na trzecim piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Wróblewskiego 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

475 588 zł45 m² 10 475,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku, od strony północno-zachodniej z widokiem na prestiżową Bramę Miasta. Dzięki loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

899 132 zł81 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

558 212 zł56 m² 9 922 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

463 429 zł47 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.