dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 64m2 na parterze w dwupiętrowej, zamkniętej kamienicy na Bałutach. Mieszkanie bardzo ciche, widne i przestronne, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

160 000 zł58 m² 2 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58 m2. Mieści się na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy. Wszystkie okna skierowane na południe, mieszkanie położone w centrum Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

320 000 zł66 m² 4 848,48 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 66m2.usytułowane na 6 piętrze w wieżowcu na Manhatanie.Mieszkanie o wysokim standardzie, wymieniona cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania piękne, stylowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,27m2 położone na 1 piętrze kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne i wysokie (3,30m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

229 000 zł77 m² 2 974,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie położone blisko Placu Wolności. Mieszkanie 3-pokojowe położone w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie w zadbanej oficynie, z dala od miejskiego hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

130 000 zł41 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe + kuchnia w aneksie o powierzchni 41m2 usytułowane na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Śródmieście,Łódź

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest bardzo przytulne I przestronne. Lokal mieści się na parterze, posiada W oknach rolety zewnętrzne - antywłamaniowe. Znajduje się przy ul.PÓŁNOCNEJ BLISKO PARKU HELENÓW,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły w dzielnicy Łódź Polesie. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

155 000 zł44 m² 3 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe tanie mieszkanie w samym Centrum na Manhattanie. Mieści się na 3 piętrze w wieżowcu (klatki odświeżone) z windą, parkingiem, blok wyposażony w ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

125 000 zł30 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-2 o powierzchni 30 m2 ,położone na 14 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum miasta.Mieszkanie do odnowienia.W łazience glazura i terakota starszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

1 300 zł74 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie w centrum Łodzi (74 m2, pierwsze piętro). Wszelkie wygody: łazienka, centralne ogrzewanie (piec gazowy, dwufunkcyjny). Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

210 000 zł47 m² 4 468,08 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 o wysokim standardzie. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę. Mieści się na 4 piętrze w wieżowcu 11 piętrowym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 rozkładowe pokoje o powierzchni 44m2 na 4 piętrze w wieżowcu na Śródmieściu w okolicach ronda Solidarności. Mieszkanie jest jasne i ciepłe, do odnowienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

211 000 zł52 m² 4 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z otwartą kuchnią , w bloku z cegły. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny ok 18m2, na podłodze parkiet na ścianach gładź, kuchnia ok 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

193 000 zł52 m² 3 711,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena za metr! Do sprzedania 2-pokojowe duże, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m2. Mieści się tuż przy akademikach Uniwersytetu Łódzkiego, przy studenckim osiedlu Lubumbowo, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Styrska

Śródmieście,Łódź

147 000 zł43 m² 3 418,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 43,60 m2 w centrum miasta, na cichym i spokojnym osiedlu w otoczeniu zieleni. W bliskiej odległości znajduje się kompleks handlowo usługowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

299 000 zł81 m² 3 691,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania niezwykle przestronne, jasne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe 81m2 na 2-m piętrze w 4-piętrowej kamienicy w samym centrum miasta (śródmieście). Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 35m2 usytułowana na parterze w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w okolicy Galerii Łódzkiej i centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

198 000 zł50 m² 3 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta! Do sprzedania przytulne mieszkanie w centrum miasta.Powierzchnia użytkowa 50m2, 2 pokoje z kuchnią plus oddzielna łazienka i WC. Do dyspozycji jest również średniej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

140 000 zł34 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka z balkonem o powierzchni 34m2 usytułowana na 1 piętrze w 4 pięrtowym bloku z cegłu w Śródmieściu.Mieszkanie słoneczne i ciche w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

181 000 zł49 m² 3 693,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Oferujemy Państwu mieszkanie dwu-pokojowe w pełni umeblowane na I- piętrze w III- piętrowej kamiennicy. W pokojach tapety wodoodporne, na podłogach parkiet, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

1 500 zł58 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, z klimatem , przedwojenne mieszkanie, w luksusowej kamienicy , zbudowanej w 1930r przez bank dla swoich pracowników. MIeszkanie po generalnym remoncie, na sufitach stiuki art deco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Śródmieście,Łódź

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bez pośredników! Mieszkanie m3 rozkładowe 47m2 + komórka 1,5m2 Budynek i okolica: mieszkanie usytuowane w samym centrum Łodzi przy skrzyżowaniu ulic Nawrot i Nowej. Budynek 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania atrakcyjne M3 o powierzchni 44m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w Śródmieściu. Mieszkanie spółdzielcze własnosciowe, blisko ul. Narutowicza, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

222 000 zł57 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedstawiamy Państwu przytulne 3-pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe w Śródmieściu o powierzchni 59m2. Okna skierowane na wschód oraz zachód. Duży pokój ma powierzchnię 18m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wigury

Śródmieście,Łódź

30 000 zł75 m² 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu mieszkanie za odstępne w kwocie 30 000 zł, usytuowane na wysokim parterze 75m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi łazienki i wc i kuchni. Okna nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:19/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie, położone w ścisłym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej na Manhattanie z pięknym widokiem na Łódź .Bardzo bezpieczne z monitoringiem ,portierem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Proponujemy Państwu ekskluzywny -apartament 2 pokojowy, w budynku wielorodzinnym oddanym do użytku w 2009 roku. Apartament o powierzchni 54 m2 usytuowany w jednym z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

1 900 zł80 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu mieszkanie typu M3 do wynajmu o pow. 80m kw. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Przedpokój połączony z aneksem kuchennym, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie z balkonem,usytułowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły w dogodnej lokalizacji blisko Uniwersytetu,Manufaktury i ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

220 000 zł59 m² 3 728,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M3 w odremontowanej kamiennicy i zamkniętym osiedlu. W mieszkaniu znajduję się: - kuchnia o pow. 7,50m kw podłoga pcv, na ścianach tapeta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie 2-pokojowe na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy w centrum Łodzi (śródmieście/polesie). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

190 000 zł65 m² 2 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Legionów w Łodzi. Wejście przez zamkniętą bramę (miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! świetna lokalizacja Do sprzedania 2 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na 6 piętrze wieżowca w samym centrum miasta (między Piotrkowską a Sienkiewicza -400 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

139 000 zł30 m² 4 633,33 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-2 o powierzchni 30 m2 ,położone na 8 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum miasta.Mieszkanie do odnowienia.W łazience glazura i terakota starszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Prezentujmy bardzo eleganckie mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 100m2. Lokal posiada przynależne do niego pomieszczenie gospodarcze, które może być wykorzystane do celów mieszkaniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

219 000 zł87 m² 2 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne mieszkanie 2-pokojowe 87m2 na 1-m piętrze w 4-piętrowej kamienicy w super lokalizacji Centrum Miasta (ok. Parku im. Sienkiewicza). Mieszkanie własnościowe z kw, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Łódź

320 000 zł86 m² 3 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mamy dla Państwa do zaoferowania ładne czteropokojowe mieszkanie w III - piętrowej kamiennicy. W pokojach wykładzina, parkiet, panele, na ścianach gładź gipsowa i tapeta. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

33 000 zł36 m² 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu mieszkanie za odstępne 33 000 zł, usytuowane na czwartym piętrze 36m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki i kuchni. Okna nowe pcv, media miejskie, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania bardzo przyjemne 2-pokojowe mieszkanie 50m kw w samym centrum Łodzi (piłsudskiego/piotrkowska).Mieszkanie własnościowe, po generalnym remoncie - wymienine wszystkie instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 600 zł95 m² 16,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak English, call me if your Polish is limited :-) Do wynajęcia przestronny apartament, nowocześnie urządzany w skandynawskim stylu, 95m2 - dwa przestronne pokoje, duża kuchnia, łazienka, hall.