dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

218 000 zł61 m² 3 573,77 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Super Okazja Ul.Piotrkowska! Mieszkanie w samym centrum Łodzi , rozkładowe , 2 piętro, wieżowiec, winda .Przestronne , wygodne , do remontu .Możliwość ciekawej aranżacji .Wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do skorzystania z super oferty - funkcjonalnie i nowocześnie urządzona kawalerka z osobną kuchnią! Apartament ten znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się w nowym budynku z 2008 r z basenem, siłownią i sauną. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki. Pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w ścisłym centrum Łodzi. Mieszkanie 3 pokojowe - 2 oddzielne sypialnie oraz pokój dzienny, kuchnia, łazienka i osobne wc. W pełni umeblowane i wyposażone!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

190 000 zł59 m² 3 220,34 zł/m²

 

Piętro:4/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Rozkładowe , trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia mieszkania wynosi 59 m2. Znajduje się na 4 piętrze w 21 piętrowym bloku. Do wymiany okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój 1 osobowy ,w mieszkaniu 3 pokojowym.Wysoki standard mieszkania .W pozostałych pokojach mieszkają studenci. Samo centrum Łodzi ul.Al Kościuszki , 3 minuty od ul.Piotrkowskiej .Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

209 000 zł52 m² 4 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły w okolicach Teatru Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

250 000 zł86 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Centrum. Ciekawe mieszkanie, "dwa w jednym"składające się z trzech pokoi, dwóch kuchni i 2 łazienek. Świetna oferta np. dla rodziny wielopokoleniowej. Przedpokoje i drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Północna

Śródmieście,Łódź

148 000 zł58 m² 2 570,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,57 m2. Znajduje się na 5 piętrze w bloku z cegły. Składa się z pokoju, salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

225 000 zł65 m² 3 437,21 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, na dwunastym piętrze, w szesnastopiętrowym bloku w ścisłym centrum. Powierzchnie pokoi ok. 23, 11 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

208 000 zł63 m² 3 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie. Powierzchnia mieszkania wynosi 63 m2. Znajduje się na 2 p. w wieżowcu przy ul. Piotrkowskiej. Okna częściowo wymienione. Instalacje do wymiany. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dobra

Śródmieście,Łódź

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia mieszkania wynosi 57 m2. Znajduje się na 3 piętrze w bloku. Blok wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

259 000 zł82 m² 3 158,54 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie z loggią w centrum Łodzi. Szóste piętro w wieżowcu 12-to piętrowym w oklicy Katedry. Okna na zachód i północ, pcv. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

219 000 zł58 m² 3 775,86 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Rozkładowe,trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia mieszkania wynosi 58 m2. Znajduje się na 6 piętrze w 17-piętrowym budynku. Blok posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lumumby

Śródmieście,Łódź

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

MW-6929 uwaga: oferta jest skierowana tylko do klienta niepalącego! Mieszkanie wolne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

385 000 zł62 m² 6 160 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowy apartament z balkonem i garażem w Śródmieściu. Drugie piętro w apartamentowcu z 2013 roku przy ulicy Rewolucji 1905 r. Zamknięty teren. Usytuowanie wzgl. stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

179 000 zł43 m² 4 162,79 zł/m²

 

Piętro:12/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z loggią w samym centrum Łodzi. 12 piętro w wieżowcu, który ma 21 pięter. Bardzo ładnie urządzone i wyposażone. Wyremontowane w 2012 roku. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

2 600 zł66 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy u zbiegu ulic Narutowicza i Polskiej Organizacji Wojskowej. W mieszkaniu, oryginalnie zachowane stiuki na sufitach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

900 zł64 m² 14,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ulicy Sienkiewicza. Samo centrum miasta. Mieszkanie ciche, słoneczne i zadbane. Okna na południe. Umeblowane. Kuchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy na osiedlu "barciński Park". Prestiżowe osiedle, dozorowane i monitorowane. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z łóżkiem 2 osobowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

205 000 zł55 m² 3 734,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M3 ul.Zachodnia! Komfortowe , duże , przestronne, 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum .Blok z cegły , 6 piętrowy , winda , balkon, garderoba. .Mieszkanie wyremontowane , generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

1 700 zł165 m² 10,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne 4 pokojowe + służbówka, mieszkanie w ścisłym centrum, położone na 1 piętrze, w rezprezentacyjnej kamienicy z windą oraz centralnym ogrzewaniem miejskim, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abramowskiego

Śródmieście,Łódź

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście/centrum. Do wynajęcia dwa pokoje na 1 piętrze kamienicy. Zamykana brama. Okna wychodzą na skwer, niewielki park. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowe wszystkie instalacje, umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

95 000 zł60 m² 1 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w centrum Łodzi. Trzecie piętro w nieruchomości przy ulicy Próchnika z bramą wjazdową na pilota. Duży , przechodni pokój 25 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

270 000 zł43 m² 6 279,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta nr : suk-ms- 7632 transakcja : sprzedaż mieszkania w apartamentowcu z możliwością kupna miejsca postojowego w garażu , cicho położonego w Centrum miasta, gratis - pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami (jeden duży, drugi francuski). Powierzchnia mieszkania wynosi 50 m2. Znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, z dużym balkonem, w centrum miasta. - pokój z aneksem kuchennym o pow. ok 29 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Północna

Śródmieście,Łódź

170 000 zł54 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie bez balkonu. Powierzchnia mieszkania wynosi 54 m2. Znajduje się na 1 piętrze w bloku przy ul. Północnej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Śródmieście,Łódź

307 000 zł86 m² 3 561,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Witam, mam do sprzedania mieszkanie M-4 w kamienicy przy ul.Roosevelta do indywidualnej aranżacji! Własność Wysokość czynszu: 570zł Bez wykończeń do indywidualnej aranżacji, Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

199 000 zł66 m² 3 003,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne mieszkanie dla osób poszukujących swojego stałego miejsca na ziemi w samym Centrum Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku. Powierzchnia użytkowa mieszkania obejmuje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

289 000 zł111 m² 2 603,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super okazja Cena do negocjacji. Do sprzedania mieszkanie przy ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie do remontu. Nadaje się na mieszkanie lub biuro. Jeden pokój przechodni. Widok z jedne strony na podwórko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

95 000 zł34 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra oferta dla osób, które pragną znaleźć ciepłe i przytulne lokum. Mieszkanie w ścisłym centrum miasta w pobliżu Galerii Łódzkiej, filmówki, parku Źródliska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

150 000 zł48 m² 3 102,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48,35m2 W samym centrum, w bloku Z cegły Z 1970r.WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE. Mam przyjemność zaprosić państwa do prezentacji mieszkania usytuowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

314 600 zł105 m² 2 996,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedania 1 piętro z poddaszem w domu dwurodzinnym zlokalizowanym na oś Radiostacja Mieszkania z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji posiadające dwa tarasy od połódnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

109 900 zł38 m² 2 854,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra oferta dla osób chcących zainwestować swoje oszczędności. Mieszkanie o pow. 38,5 m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy. Okolica spokojna w ścisłym centrum miasta, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

900 zł70 m² 12,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta nr : suk-ms-7672 transakcja : sprzedaż mieszkania w Śródmieściu gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia : 69,92 m 2 ilość pokoi : 3

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

199 900 zł31 m² 6 448,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super okazja Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy blisko deptaku. Kamienica po remoncie. Na podłodze panele. Na ścianach gładzie. Wysokie sufity. Wszystkie instalacje nowe. Łazienka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

235 000 zł75 m² 3 133,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazja Kredyt MDM Do sprzedania mieszkanie rozkładowe, dwupokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie w samym centrum Łodzi. W lokalu są wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Śródmieście,Łódź

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2202/M Biuro Futuro oferuje do wynajęcia fantastycznie zlokalizowane rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z balkonem w na II piętrze bloku z cegły przy Północnej vis a vis parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Łodzi. Mieszkanie jest oddalone 2 minuty piechotą od ulicy Piotrkowskiej. Rozkładowe, w pełni umeblowane. Dostępne od zaraz. Możliwość parkowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście