dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

400 000 zł90 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne i słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum miasta, w zadbanej kamienicy zarządzanej przez wspólnotę. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, po około 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

2 200 zł102 m² 21,57 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie w pełni umeblowane mieszkanie w nowym bloku. Blisko Dworca Łódź-Fabryczna. Miejsce parkingowe na zamykanym terenie. Powierzchnia - 102 m2 : salon z dużym tarasem, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

22 000 zł90 m² 244,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 90m2 w prywatnej kamienicyw Centrum Łodzi 3pokoje ,dwa pokoje przechodnie, oddzielna ,widna kuchnia, łazienka z oknem, oddzielnie wc, du zt przedpokój z szafą wnękową.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 6 Sierpnia

Śródmieście,Łódź

170 575 zł36 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne mieszkanie na drugim trzecim w śródmieściu w Łodzi. Rozkład obejmuje salon z kuchnią, sypialnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Okna skierowane na południe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

410 000 zł86 m² 4 767,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupozionowe w pięknej odrestaurowanej , luksusowej kamienicy w samym centrum miasta.Na pierwszym poziomie mieszkania znajduje się salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

900 zł65 m² 13,85 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi, na Manhattanie! Umeblowane! transakcja czynsz najmu 900 zł + opłaty dla spółdz./admin.: 580zł (przy 1 os.) opłaty + dodatkowe: woda, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

324 000 zł90 m² 3 588,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Do sprzedaży lokal 90,3 m2 w ścisłym centrum Łodzi w zadbanej kamienicy przy ulicy Wólczańśkiej 20 róg Zielonej na parterze. W celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

202 410 zł39 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MS- 7671 transakcja: sprzedaż lokali usługowych w zrewitalizowanej kamienicy lokalizacja : Łódź, dzielnica: śródmieście blisko dworca Fabrycznego przeznaczenie lokalu :biuro, usługi, typ budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, do pierwszego wprowadzenia, w nowopowstałym budynku, w doskonałej lokalizacji przy ul. Rewolucji 1905 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

1 350 zł32 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia Kawalerka na zamkniętym osiedlu Narutowicza Residence wraz z miejscem parkingowym w cenie. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 składa salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

1 250 zł43 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, w zrewitalizowanej kamienicy, w doskonałej lokalizacji przy ul. Kopernika. Mieszkanie o powierzchni około 45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Tylnej! Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska w cenie! Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

440 000 zł101 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna oferta! Duże 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i ogrodem zimowym, w centrum miasta! transakcja - sprzedaż Cena - 440 000 zł opłaty dla spółdz./admin. - 880 zł / 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym na zamkniętym osiedlu! Możliwość wystawienia faktury vat! Mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

469 000 zł93 m² 5 043,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

nr.wew 392/11 Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w zabytkowej kamienicy na ulicy Piotrkowskiej. Transakcja opłaty dla spółdz./admin.: 460zł ogrzewanie mieszkania zimą 140zł/mc podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul.Piotrkowskiej w części deptakowej opłaty dla admin.: 250 zł/1 os. opłaty dodatkowe: opłaty licznikowe Mieszkanie:wolne Umeblowanie: nieumeblowane położenie mieszkania Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

400 000 zł107 m² 3 738,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne, 4 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji do sprzedaży! transakcja opłaty dla spółdz./admin.: 837 zł opłaty dodatkowe: licznikowe Mieszkanie: Umeblowanie: częściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

158 295 zł30 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MS- 7679 transakcja: sprzedaż lokali usługowych w zrewitalizowanej kamienicy lokalizacja : Łódź, dzielnica: śródmieście blisko dworca Fabrycznego przeznaczenie lokalu :biuro, usługi, typ budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nr wewn. 90/05 komfortowy apartament, w pełni umeblowany, wyposazony W sprzęt wysokiej klasy. Transakcja- najem 5000 zł do negocjacji Kaucja: 5000 zł opłaty dla spółdz./admin.: ok 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

165 000 zł59 m² 2 817,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

nr wew. 170/11 Mieszkanie w centrum do sprzedaży w atrakcyjnej cenie! po częściowym remoncie! transakcja opłaty dla spółdz./admin.: 280 +prąd Mieszkanie: zamieszkałe (czas przekazania: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piramowicza

Śródmieście,Łódź

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy pokoje w Śródmieściu w Łodzi. Salon z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie. Mieszkanie świeżo wykończone, nigdy nie zamieszkałe. Kamienica po kapitalnym remoncie. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

225 000 zł65 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

przestronne funkcjonalne mieszkanie położone w bloku z cegły, na 2 piętrze, o powierzchni 65 mkw. Pokoje ok. 20 mkw, łazienka i wc osobno; duża kuchnia, wysokość pomieszczeń 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wolności

Śródmieście,Łódź

290 000 zł92 m² 3 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum. Rejon Placu Wolności. Lokal mieszkalny lub użytkowy na parterze kamienicy z ogrzewaniem miejskim budynek:kamienica po częściowej modernizacji W budynku wykonano izolację pionową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: brand new apartament for rent! Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu przy Trasie W-Z, do pierwszego zamieszkania! Miejsce parkingowe! Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament, do pierwszego zamieszkania, usytuowany na pierwszym piętrze apartamentowca Illumino, w doskonałej lokalizacji u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, całkowicie umeblowane, wyposażone, do sprzedaży. Idealne jako inwestycja na wynajem. Transakcja opłaty dla admin.: ok. 258 zł opłaty dodatkowe: energia, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

168 156 zł32 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MS- 7680 transakcja: sprzedaż lokali usługowych w zrewitalizowanej kamienicy lokalizacja : Łódź, dzielnica: śródmieście blisko dworca Fabrycznego przeznaczenie lokalu :biuro, usługi, typ budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Łódź

159 000 zł63 m² 2 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Śródmieście. Ulica Zamenhofa. Trzy pokoje w oficynie kamienicy. Budynek:oficyna kamienicy, mieszkanie widne, kilka okien rozkład:do większych pokoi i kuchni wejście z przedpokoju;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Numer oferty w biurze: ms-225 Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 usytuowane na I piętrze w kamienicy, w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia ekskluzywny apartament w samym sercu miasta! Apartament składa sie z trzech pokoi - salonu i dwóch sypialni, łazienki z wc oraz osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z ścisłym centrum miasta. Położenie mieszkania: typ budynku: kamienica, ilość pięter: 4, rodzaj budulca: cegła, mieszkanie: środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

285 000 zł74 m² 3 851,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w mieszczańskiej, eklektycznej kamienicy na ul. Piotrkowskiej. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, piękne zagospodarowane podwórko, brama wjazdowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia ekskluzywny apartament w samym sercu miasta! Apartament składa sie z dwóch pokoi - przestronnego salonu, sypialni, łazienki, wc oraz osobnej kuchni.