dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

215 000 zł40 m² 5 354,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne do wynajmu, prawdziwa okazja z dużą stopą zwrotu!główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

283 900 zł36 m² 7 846,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% Prowizji 0% pcc Bezpośrednio od dewelopera, na sprzedaż lokale w ścisłym centrum Łodzi- ul. Piotrkowska. Inwestycja unikatowa na łódzkim rynku nieruchomości. Łączy w sobie wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

361 732 zł52 m² 6 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji 0% pcc Bezpośrednio od dewelopera! W samym centrum Łodzi powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa *stylowe i luksusowe apartamenty usytuowane w sercu industrialnej Łodzi *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

239 223 zł40 m² 5 958,23 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa promocja: poprzednia cena: 258 780 zł Nowa cena: 239 223 zł + miejsce postojowe naziemne gratis Podpisz umowę rezerwacyjną i zaoszczędź aż 19 557 zł rabat tylko do 20 lipca (sobota).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

249 999 zł40 m² 6 198,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Ostatnie dni niskich cen. Kup przed podwyżką. Otrzymaj rabat! atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Całość prowizji pokrywa właściciel! Oferta wynajmu mieszkania o pow. ok. 27 m2. Lokalizacja: łódź-Śródmieście - okolice ulic Pomorskiej, matejki, tamka. Mieszkanie zadbane, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

295 000 zł96 m² 3 088 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie z dużym potencjałem położone na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy ul. Zachodniej w pobliżu ul. Legionów. Do mieszkania doprowadzony gaz, czynsz na poziomie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

296 470 zł52 m² 5 741,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Ostatnie dni na zakup mieszkania w promocyjnej cenie. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oaza spokoju ,ogrodzone osiedle Barciński Park II przy ulicy Tylnej w Łodzi. Tutaj wynajmiesz bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie , położone na I piętrze .Plac zabaw dla dzieci przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Absolutny Nr 1 w Łodzi. Lepszego apartamentu nie znajdziesz. Ekskluzywne mieszkanie w ekskluzywnej lokalizacji. Przedstawiamy Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

290 490 zł51 m² 5 743,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oaza spokoju ,ogrodzone osiedle Barciński Park II przy ulicy Tylnej w Łodzi. Tutaj wynajmiesz bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie , położone na parterze. Plac zabaw dla dzieci przy bloku. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

168 000 zł29 m² 5 807,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeligowskiego

Śródmieście,Łódź

475 000 zł70 m² 6 797,37 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

TO speak english please call: do sprzedania wyjątkowy trzypokojowy apartament o powierzchni użytkowej 69,88 m 2 , z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

168 000 zł29 m² 5 807,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kup kawalerkę nie płacąc prowizji! Deweloper sprzedał już wszystkie takie mieszkania.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

450 000 zł113 m² 3 982,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Piękne, przestronne mieszkanie, w pobliżu Placu Wolności - czeka na nowych mieszkańców. Mieszkanie składa się z 4 obszernych pokoi w częściowej amfiladzie - z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 200 zł64 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 1 marca ekskluzywny apartament w samym sercu miasta! Mieszkanie składa sie z trzech pokoi - salonu, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkania blisko centrum miasta! Do wynajęcia nowy, 3-pokojowy, apartament do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 64 m 2 , położony w nowym apartamentowcu przy ul. Gdańskiej 141a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

349 000 zł63 m² 5 523,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży nowoczesnego i wyjątkowo funkcjonalnego mieszkania o pow.63,18mkw w budynku przy Jaracza 33/35 w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze oficyny. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

168 000 zł28 m² 5 961,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka w inwestycji Nowa Przędzalnia! Oddanie w tym roku!główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

2 000 zł83 m² 24,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W centrum miasta! Proponuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 83 m 2 położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy z okresy międzywojennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

252 955 zł41 m² 6 195,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Atuty inwestycji: - centrum Łodzi (tylko 2 przecznice od ul. Piotrkowskiej);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Tylnej! Do wynajęcia atrakcyjny, przestronny apartament do pierwszego zamieszkania o pow. 55 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

326 269 zł64 m² 5 090 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Idealne mieszkanie na sprzedaż Mieszkanie położone w centrum Łodzi z idealnym dostępem do punktów usługowo-rekreacyjnych i komunikacji miejskiej. Kilkanaście minut spacerem do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 500 zł45 m² 33,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania sie z oferta wynajmu mieszkania polozonego w scislym centrum Lodzi, w poblizu centralu. Jest to mieszkanie w pelni rozkladowe z balkonem, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

265 000 zł64 m² 4 140,62 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opis nieruchomości: mieszkanie w budynku wielorodzinnym-wieżowiec. Budynek , zadbany z licznymi miejscami parkingowymi dla mieszkańców i zielonym skwerem przed budynkiem.W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

231 611 zł40 m² 5 768,64 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Promocja: podpisz umowę rezerwacyjną do 28 czerwca i otrzymaj rabat aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niecodziennie mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 43 m 2 , zlokalizowane na 3 piętrze apartamentowca położonego na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

290 761 zł51 m² 5 685,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niecodziennie mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 52 m 2 , zlokalizowane na 5 piętrze apartamentowca położonego na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

290 490 zł51 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w rewitalizowanym sercu Łodzi. Szybki termin zakończenia inwestycji i odbioru kluczy do mieszkań. Umów się na spotkanie i uzyskaj wyjątkowy rabat. Ostatnie dni na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

220 000 zł40 m² 5 480,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, bez podatku pcc.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonychNieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

120 000 zł47 m² 2 553,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe (pokoje przechodnie) mieszkanie do całkowitego remontu,położone na 1 piętrzy w oficynie kamienicy. Okna wychodzą na stronę podwórka. Kamienica usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łódzka

Śródmieście,Łódź

269 302 zł50 m² 5 418,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: brand new apartament for rent! Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu na szóstym piętrze, w ścisłym centrum miasta! Doskonała lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w kamienicy! Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa sie z dwóch pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

2 350 zł49 m² 47,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w pobliżu Piotrkowskiej! Do wynajęcie nowocześnie wykończone, nowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta, w pobliżu park Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Tylnej! Do wynajęcia atrakcyjny, przestronny apartament do pierwszego zamieszkania składający się z 2 pokoi - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Tylnej! Do wynajęcia atrakcyjny, przestronny apartament do pierwszego zamieszkania o pow. 56 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radwańska

Śródmieście,Łódź

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tuż przy parku! Do wynajęcia apartament 2-pokojowy, do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 44 m 2 , położony na 2 piętrze budynku z windą, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska