dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

262 900 zł33 m² 8 037,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

O% od kupującego: strona kupująca nie płaci wynagrodzenia w przypadku kupna tej nieruchomości. Biuro Metr Kwadratowy reprezentuję Sprzedającego. Prezentacja nieruchomości odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Śródmieście,Łódź

830 000 zł180 m² 4 611 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 160 m2. położone w ok. ronda Solidarności/ul. Matejki, ale jednocześnie oddalone od miejskiego hałasu. 2 pełnowymiarowe poziomy po 80 m2 każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

245 000 zł27 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż posiadam kawalerkę na nowym osiedlu. Idealna jako inwestycja na wynajem długoterminowy. Mieszkanie kompletnie umeblowane. Duży balkon na wschód - mieszkanie nie nagrzewa się. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

219 000 zł25 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta obejmuje sprzedać kawalerki znajdującej się sercu centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej (deptak) przy Pasażu Schillera, vis a vis Urzędu Miasta - doskonała lokalizacja! Lokal świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

898 000 zł149 m² 6 027 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Jeśli zaciekawiła Cię była posiadłość Karola Baranieckiego, rysownika, satyryka a przede wszystkim twórcy jednego z najbardziej znanych dla dzieci, filmu anonimowanego Zaczarowany Ołówek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 350 zł43 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z osobą kuchnią, tarasem na 4 piętrze w nowym budynku w centrum Łodzi z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz rowerownia. Monitoring i ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

4 600 zł78 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy apartament| tuż przy parku| centrum miasta Do wynajęcia luksusowo wykończony, dwupoziomowy apartament do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 78 m 2 , położony na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zelwerowicza

Śródmieście,Łódź

309 000 zł44 m² 7 023 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Więcej informacji: lub biurow godz. 9-17 od poniedziałku do piątku e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; ta oferta tylko U nas! cena do negocjacji! brak prowizji od kupującego! Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Łódź

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Dzień dobry, przedstawiamy Państwu ofertę klimatycznego poddasza w samym sercu miasta. Lokal o łącznej powierzchni blisko 100m2 znajduje się na poddaszu ( czwarte piętro ) kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

303 000 zł76 m² 3 987 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 76 m2 mieszczące się na trzecim piętrze w oficynie kamienicy Pomorska 5. Pełna własność z kw, bez zadłużeń. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: tylna | 2 pokoje | Taras 39 m2 | Miejsce postojowe | Komórka lokatorska Miejsce Parkingowe oraz Komórka Lokatorska! Do wynajęcia dwupokojowy apartament przy ulicy Tylnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł53 m² 37,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Tylnej, osiedle sgi Barciński! Miejsce parkingowe i komórka lokatorska do dyspozycji Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Śródmieście,Łódź

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam ładne mieszkanie 44m2 na rogu ul. Wysokiej i Złotej w Śródmieściu. Czysta klatka schodowa, wejście bezpośrednio z ulicy Wysokiej. Mieszkanie jasne, ciche (okna od oficyny ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

2 600 zł70 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od połowy maja! Do wynajęcia nowy, elegancki, trzypokojowy apartament o powierzchni 70m2 usytuowany na parterze w nowej inwestycji przy ul. Żwirki 23b. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

725 000 zł95 m² 7 666,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

TO speak english please call: na sprzedaż 3-pokojowy apartament o pow. 94,54 m 2 , w wysokim standardzie położony na osiedlu Słoneczne Tarasy przy ul. Tymienieckiego! Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Central park| kawalerka| do pierwszego zamieszkania Do wynajęcia nowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 34 m 2 , położony na 6 piętrze budynku w nowej inwestycji "central.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

360 000 zł70 m² 5 143 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

dzień dobry, czy 8.06 jest możliwy? :) Może rano? Pozdrawiam Dobrego dnia, Kołowacik

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orla

Śródmieście,Łódź

800 000 zł138 m² 5 791,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przestronne mieszkanie| kamienica| centrum łodzi Na sprzedaż mieszkanie po remoncie o pow. 138,13 m 2 , położone na drugim piętrze w odnowionej kamienicy z 1905 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z cegły położonym w Łodzi-Śródmieście. Okna nie wychodzą na ulicę Jaracza, lecz na podwórko (zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Śródmieście,Łódź

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia ekskluzywny apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie, położony na najnowszym osiedlu Drewnowska 43! Apartament dwupokojowy o pow. ok. 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, nowocześnie urządzone na osiedlu Tobaco Park w Łodzi! Mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa sie z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orla

Śródmieście,Łódź

765 000 zł138 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania mamy nietuzinkowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy z 1908 roku położonej w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej! Nieruchomość ma 138 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

2 200 zł51 m² 43,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, chcialabym zaproponowac nowe mieszkanie w central park Apartments, ul Żwirki 21. 2 pokojowe słoneczne mieszkanie na 3 pietrze o powierzchni 50,59m2. Mieszkanie składa się z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Właściciel sprzeda cesje (przeniesienie umowy deweloperskiej na nowego nabywcę) 2 pokojowego mieszkania w centrum Łodzi na ul Sienkiewicza 53. Jest możliwość wydzielenia 3 pokoju. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz dużego mieszkania z szerokimi możliwościami aranżacji wnętrza? Masz liczną rodzinę i brakuje Ci przestrzeni i pomieszczeń, by wygodnie mieszkać? Zależy Ci na dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

439 900 zł45 m² 9 743 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu pięknie wykończone mieszkanie w nowym apartamentowcu,oddanym wiosną 2020 na ul.Nawrot. Wykonanie i projekt mieszkania na najwyższym poziomie,dbałość o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 050 zł15 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stylowa, świeżo wykończona kawalerka z andresolą w najpiękniejszej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 37. Kamienica jest świeżo po rewitalizacji. Mieszkanie ma powierzchnię 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę w samym centrum miasta w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Okna mieszkania wychodzą na pięknie odrestaurowane podwórze. Mieszkanie jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

389 000 zł79 m² 4 949 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo! Na sprzedaż wystawiam własnościowe, 79-cio metrowe mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie przy ul. Narutowicza 41. Doskonała lokalizacja nowe centrym łodzi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 300 zł19 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne mieszkanie typu kawalerka w najpiękniejszej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 37. Kamienica jest świeżo po rewitalizacji. Kawalerka ma powierzchnię 19 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

725 000 zł93 m² 7 795,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne i stylowe M4 o powierzchni 93 m2 znajdujące się na 2 piętrze w apartamentowcu z 2008 roku. Całość terenu jest ogrodzona, z kontrolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

435 000 zł93 m² 4 677 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo! Przedstawiamy niezwykle atrakcyjną ofertę mieszkania o łącznej powierzchni 93 m2. W mieszkaniu nie ma ścian nośnych, co sprawia, że można dowolnie wykreować przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 550 zł44 m² 35,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie w samym sercu miasta, tuż obok Manufaktury! Mieszkanie na osiedlu zamkniętym, składa sie z dwóch pokoi - salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście-Wschód,Łódź

246 316 zł32 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1891

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Oferta 0%. Nieruchomość o powierzchni 32,41 m2, usytuowany na III piętrze, odrestaurowanej, zabytkowej, kamienicy jednego z łódzkich fabrykantów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście-Wschód,Łódź

190 700 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1891

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Oferta 0%. Nieruchomość o powierzchni 38,14 m2, usytuowany na parterze, odrestaurowanej, zabytkowej, kamienicy jednego z łódzkich fabrykantów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

278 530 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferta bez prowizji od Najemcy! Oferujemy do sprzedaży kawalerki w centrum miasta w rewitalizowanej kamienicy przy ul. Wschodniej (przy Jaracza). Mieszkania od 13 do 40 m2 urządzone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Północna

Śródmieście,Łódź

173 000 zł44 m² 3 887,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w City Square! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Północnej tuż przy skrzyżowaniu ze Wschodnią! Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

339 000 zł98 m² 3 459,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieszczące się na trzecim piętrze kamienicy położonej przy ul. Wschodniej nieopodal ulicy Jaracza. Ścisłe centrum Łodzi. Opis mieszkania Mieszkanie inwestycyjne składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: nowoczesne mieszkanie z ogródkiem! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o pow. ok. 35 m 2 położone na wysokim parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

745 000 zł113 m² 6 592,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokojowe mieszkanie - 113 m2 w międzywojennej kamienicy w centrum miasta przy Teatrze Wielkim. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sterlinga

Śródmieście-Wschód,Łódź

680 000 zł133 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży pięknie wykończone mieszkanie w kamienicy w centrum Łodzi o pow. ok. 133 m 2. Oryginalne stiuki na suficie i parkiety oraz poddane renowacji oryginalne drzwi.