dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pokoju

Śródmieście,Łódź

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajem mieszkanie o powierzchni 54 mkw przy ulicy Plac Pokoju. Nieruchomość mieści się na 1. piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

4 940 zł62 m² 79,68 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, klimatyzowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw w inwestycji Illumino II z 2020 roku. Lokal wykończony w wysokim standardzie; składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

312 000 zł47 m² 6 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opis Dwupokojowe jasne i przestronne mieszkanie na 4 piętrze, w odrestaurowanym budynku w dzielnicy Łódź- śródmieście ul. Kilińskiego 27/29 Bardzo dobra oferta dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

339 000 zł44 m² 7 705 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone w samym sercu Łodzi przy ul. Kilińskiego 25. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowej, zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

288 000 zł47 m² 6 149 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemnośc przedstawić ofertę sprzedazy mieszkania przeznaczonego do remontu. Znajduje się ono w Śródmieściu w doskonałej lokalizacji i komunikacji z Centrum oraz innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

349 000 zł46 m² 7 610 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,86 m2, położone w samym sercu Łodzi przy ul. Kilińskiego 25. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 900 zł43 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Tylnej! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 43 m 2 w świetnej lokalizacji przy ul. Tylnej. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

1 950 zł44 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W ścisłym centrum miasta | nowe centrum łodzi Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 44 m 2 , położone na 7 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

975 000 zł98 m² 9 948,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie W eleganckiej kamienicy przy deptaku nieopodal off piotrkowska ul. Piotrkowska (pomiędzy ulicami Nawrot a Roosevelta) cena: 975.000 zł 98 m2 - 3 pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,60 m2, przy ul. Tuwima 15 w Łodzi. Mieszkanie składa się z dużego salonu z przejściem do aneksu kuchennego i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 950 zł86 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy przy ulicy Zachodniej 79 w Łodzi. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

599 000 zł98 m² 6 104,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Lokal na parterze - okolice Pl. Dąbrowskiego, do niewielkiego remontu, na kancelarię lub kawalerk Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

287 000 zł29 m² 9 828,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja super mieszkanie na Gdańskiej w apartamentowcu z 2016roku. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

800 000 zł153 m² 5 234,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1879

Idealne mieszkanie W idealnym miejscu. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: salon 30,37 m.kw pokój 21,94 m.kw pokój 41,17 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radwańska

Śródmieście,Łódź

600 000 zł59 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Idealna lokalizacja, wys. standard wykończenia, ciche podwórko, piwniczka na wino. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: pokój 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

120 000 zł13 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w stanie deweloperskim, na terenie zamkniętym zrewitalizowanego obiektu, zlokalizowanego naprzeciwko Wydziału Socjologiczno-Ekonomicznego uł, 1 km do Dworca Fabryczna, 1 km do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na łódzkim Manhattanie. Lokal mieszkalny położony jest na 5 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

400 000 zł87 m² 4 597,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji, nieopodal dworca Fabrycznego, ul. Piotrkowskiej i Wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Mieszkanie posiada powierzchnię 87 m2 i położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 800 zł72 m² 24,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne, przestronne mieszkanie w okolicach Ronda Solidarności! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o pow. 71,75 m 2 , położone na 3 piętrze w odnowionym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamenhofa

Katedralna,Łódź

698 000 zł86 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Łodzi przy ulicy Zamenhofa 5 w sąsiedztwie deptaka środkowej części ulicy Piotrkowskiej. Teren ogrodzony, miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

630 000 zł102 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym centrum Łodzi - ul. Narutowicza. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w kamienicy z windą. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

2 600 zł46 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie w doskonałym standardzie na ostatnim piętrze apartamentowca, z miejscem parkingowym na zamkniętym, klimatycznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego