dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Łódź

655 000 zł62 m² 10 564,52 zł/m²

 

Piętro:4/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Niektórzy lubią poezję, ale Ty wiesz, że najbardziej kochasz ten moment, gdy po całym dniu zamykasz za sobą drzwi i czujesz całkowite bezpieczeństwo i spokój. Stoję tu, w moim.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł97 m² 5 360,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Inwestycyjny Gotowiec lub Przestronny Apartament Łódź, ul. Kilińskiego 47 Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 97 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 835 zł75,22 m² 7 628,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Świeżo oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań)! indywidualne miejsce postojowe hali garażowej - gratis! (oferta niestety ograniczona czasowo) inwestycja deweloperska W ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 685 zł49,76 m² 9 137,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W pobliżu uniwersytetu medycznego oraz łódzkiej manufaktury Oddanie budynku - IV kwartał 2026 roku! Indywidualne miejsce postojowe w hali garażowej - gratis! (oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

700 150 zł73,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w stylu klasycznej elegancji Gotowe mieszkania Budynek wyróżnia się białą elewacją oraz dopracowanymi detalami architektonicznymi, które nawiązują do historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł78 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł66,43 m² 7 812,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,43 m , położone w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 71, w samym centrum miasta - na odcinku deptaka, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 000 zł50,50 m² 9 128,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 650 zł66,90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bardzo ładne mieszkanie w świetnej okolicy. Trzy pokoje z ładnym balkonem. Kameralna inwestycja wielorodzinna w spokojnej części Łodzi oferuje komfort zycia z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł28,07 m² 13 323,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowe, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem w jednej z najbardziej charakterystycznych kamienic w centrum Łodzi. Klimatyczny lokal o powierzchni 28,07 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł13,58 m² 12 444,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka inwestycyjna w pobliżu Łódzkiej Filmówki! Opis lokalizacji: śródmieście, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego, galerii Łódzkiej oraz deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł40,54 m² 15 416,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! bez pcc! Wyjątkowy dwupoziomowy Loft z ogródkiem i miejscem parkingowym w hali garażowej czeka na nowego właściciela. Gotowy, aby wprowadzić się z przysłowiową.

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł24,50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w centrum, które będzie jednocześnie wygodnym miejscem do życia i bezpieczną inwestycją? Ta nowoczesna kawalerka z balkonem to idealna propozycja - gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł81 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Polonia Residence oferuje wyjątkowy lokal mieszkalny na sprzedaż! Inwestycja znajduje się w samym centrum Łodzi u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i pułkownika Jana.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Oferta dla osób, które szukają dużej przestrzeni w samym centrum miasta, z wyjątkowym klimatem i ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Idealne zarówno dla rodziny, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,75 m² 8 702,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 60 m2, winda, piwnica, wysokie bloki, śródmieście, ul. Wierzbowa 42, łódź Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego w Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście-Wschód,Łódź

499 000 zł81,35 m² 6 133,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na Śródmieściu w sąsiedztwie parku im. Staszica- ul. Narutowicza To mieszkanie to idealna definicja domowego ciepła. Na powierzchni 81,35 m znajdują się aż cztery ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy, przy ul. Nawrot w Łodzi, w dzielnicy Śródmieście, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł59,19 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

UL. Tymienieckiego | centrum łodzi | balkon | 2 miejsca postojowe Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 59 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł90,23 m² 5 873,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90,23 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej w Śródmieściu Łodzi. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł73 m² 9 849,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ten apartament to unikatowa propozycja na łódzkim rynku, bardziej funkcjonalnego układu dla 3 sypialni nie sposób znaleźć. Lokalizacja dale nam dużo prywatności, jakiej trudno szukać w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł45,01 m² 10 553 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01 m2 znajdujące się na parterze od strony dziedzińca w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł239 m² 6 276,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Wyjątkowa inwestycja z atrakcyjnym zwrotem kapitału roi ok. 8%! Przedmiotem sprzedaży jest całe III piętro kamienicy zlokalizowanej przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi w spokojnym miejscu, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł205,99 m² 6 306,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1889

Wyjątkowa nieruchomość | 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | Potencjał Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

869 999 zł104 m² 8 365,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny w centrum Łodzi ul. Kopcińskiego Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 104 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł41,38 m² 10 512,32 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Łodzi: nowoczesne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,38 m , zaprojektowane z myślą o komforcie i ergonomii przestrzeni, znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł27,20 m² 64,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy apartament na wynajem! Mieszkanie typu kawalerka na parterze z tarasem. Nowy budynek na osiedlu Strefa progress znanego developera okam. Lokalizacja: łódź, śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 070 zł32,66 m² 9 983,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana obok Ronda Solidarności 1000m od Szpitala ckd i 1100m od Wydziału Prawa i Administracji Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł51,89 m² 5 781,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wprowadzenie Na sprzedaż wysokie, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,89 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Kopcińskiego 37, w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 702 zł53,01 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39 m² 14 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do zaoferowania mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta. Zamiast jednego mieszkania, stworzyliśmy tutaj 2 komfortowe kawalerki, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł56 m² 9 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Łódź

Śródmieście,Łódź

3 173 zł211,51 m² 15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie do wynajęcia na poddaszu, idealne dla pracowników! Świetna lokalizacja - centrum Łodzi! Mieszkanie o pow. 211,51 mkw na poddaszu (odpowiednik 4 piętra), bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł96 m² 6 760,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Rewolucji 1905 r. 25 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

494 999 zł58,50 m² 8 461,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1876

Najtańszy loft W łodzi I nie przepraszamy za to! To oferta, która po prostu ma sens inwestycyjny. Niska cena wejścia daje większą elastyczność i potencjalnie wyższą stopę zwrotu niż.

Szczegóły ogłoszenia

348 900 zł74 m² 4 714,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m położone na parterze kamienicy w świetnej lokalizacji w pobliżu Placu Wolności w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53 m² 10 377,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do zaoferowania mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta. Zamiast jednego mieszkania, stworzyliśmy tutaj 3 komfortowe kawalerki, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł36 m² 13 472 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe I wyposażone (w pełni umeblowane) kompaktowe 2 pokoje w fuzji! Gotowe do zamieszkania! idealna inwestycja nie wymaga żadnych dalszych nakładów! Zadzwoń i umów się na oglądanie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od kwietnia z możliwością obejrzenia już teraz. Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wigury 23. Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje.