dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

549 000 zł65 m² 8 386,80 zł/m²

 

Piętro:3/21

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla inwestora roi 11%. Inwestor może wynająć pięć pokoi studentom, którzy szukają mieszkania blisko uczelni. Atrakcyjna opcja dla osób chcących zainwestować swoje fundusze bez obaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | 2 pokoje Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe do pierwszego zamieszkania, o pow. 44 m 2 , położone na 3 piętrze nowego apartamentowca w inwestycji "fuzja".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

3 050 zł51 m² 59,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Inwestycji Central Park przy ul. Żwirki. Nieruchomość ma 51 mkw i składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj blisko centrum miasta! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 znajdujące się na pierwszym piętrze apartamentowca Art Modern przy ul. Wróblewskiego. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 450 zł33 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 kwietnia! *kawalerka po remoncie, mieści się w ścisłym centrum na "manhattanie", ul. Piotrkowska 182. *Ogrzewanie miejskie. *33 m2, położone na diesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 kwietnia! *nowa, wyjątkowo duża i przestronna kawalerka przy ul. Legionów 40. *Piętro 2, 40 m2 *ogrzewanie centralne *tuż w pobliżu mieszkania w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 marca! *do wynajęcia świetnie zlokalizowane mieszkanie przy ulicy Kopcińskiego 35. *33 m2, 4 piętro, ogrzewanie centralne. *Kawalerka jest bardzo przestronna wydzielona strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 kwietnia! *nowa kawalerka ul. Legionów 18 (ścisłe centrum). *Mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie. *Miejskie ogrzewanie bez podzielników =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 320 zł30 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka po remoncie przy ul. Piotrkowskiej 37 w Łodzi. *W samym centrum miasta. *Kamienica całkowicie wyremontowana. *Miejskie ogrzewanie, 30 m2, 4 piętro. *Manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

1 050 zł12 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 kwietnia! *do wynajęcia przytulne mieszkanie, idealne dla jednej osoby- ciepłe i słoneczne w świeżo wyremontowanej, pachnącej świeżością kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wolności

Śródmieście,Łódź

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duża ładna kawalerka, plac Wolności 5. *Mieszkanie znakomicie zlokalizowane, w centralnym punkcie Łodzi, ze wspaniałym widokiem na pl. Wolności. *Doskonałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie przy ul. Tylnej! Mieszkanie do wynajęcia w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna, osiedle strzeżone. W pobliżu zaplecze handlowo-usługowe m.in. Lidl, pepco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

1 300 zł55 m² 24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w City Square! Bez prowizji od Najemcy! Wolne od 6 lutego! Oferujemy do wynajęcie duże, dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku przy ul. Rewolucji 1905 r. 49 tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

4 320 zł76 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem pięciopokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi na słynnym osiedlu Manhattan przy ulicy Piotrkowskiej. Nieruchomość o powierzchni 76 mkw. składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Śródmieście,Łódź

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji prze ul.Drewnowskiej 77 w Łodzi. Czy lubisz nowe i eleganckie wnętrza? A może chciałbyś móc powiększać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowe, stylowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 na parterze (widok na patio, osiedle zamknięte i strzeżone) przy ulicy Nawrot 32. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w bardzo wysokim standardzie o powierzchni 20 m2 w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Kilińskiego 33 - ścisłe centrum Łodzi. Apartament posiada w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

822 000 zł123 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1896

Oferujemy Państwu nieruchomość w świetnie utrzymanej kamienicy z końca XIX, w samym centrum Łodzi na ulicy Piotrkowskiej na przeciw budynku zus. Stylowe, klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

342 000 zł41 m² 8 268,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis promocyjna oferta przejecia mieszkania W prestiżowej inwestycji "perła Piotrkowska" do mieszkania przynależy ogródek 33,2m2! Dwupokojowe mieszkanie 41,36m2 w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo atrakcyjny apartament w nowej inwestycji "fuzja" mieszczącej się w dzielnicy Śródmieście przy ul. Milionowej. Nowy apartament do pierwszego zamieszkania o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W samym centrum miasta atrakcyjny apartament w inwestycji mieszczącej się w dzielnicy Śródmieście przy ul. Tuwima. Apartament do pierwszego zamieszkania dwu sypialniowy o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

2 700 zł85 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak English, please call us at Nowoczesny - 4 pokojowy apartament o powierzchni 85 m2, w pięknie odrestaurowanej kamienicy pod nadzorem konserwatora zabytków (odnowione klatki schodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 500 zł51 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 51m2 w inwestycji "barciński Park V" znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Tylnej 2a. Usytuowany na trzecim piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Legionów

Śródmieście,Łódź

255 000 zł29 m² 8 659 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne, jasne, przestrzenne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30 m2 na 1 piętrze. Mieszkanie położone w centrum miasta dzielnica Śródmieście na ul. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

256 000 zł45 m² 5 688,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy cudowny nieduży apartament z balkonem położony na czwartym piętrze kamienicy w samym centrum Łodzi, przy ulicy Narutowicza, blisko skrzyżowania z ul. Piotrkowską oraz Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

549 000 zł113 m² 4 845,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu mieszkanie zlokalizowane w samym centrum w Łodzi na ulicy Wschodniej 44 przy Rewolucji 1905r. Nieruchomość o powierzchni 113,3 m2 składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

235 000 zł42 m² 5 634,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Do sprzedaży przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji Nieruchomość wyróżnia bardzo dobre położenie, zaraz obok znajdują się liczne Uniwersytety, dworzec Łódź Fabryczna, sąd Okręgowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

485 000 zł55 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w topowej lokalizacji ? A może masz ochotę na dobrą inwestycję? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam Cie do zapoznania się z hot ofertą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

490 000 zł104 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferuję do sprzedania mieszkanie w odnowionej kamienicy na ul. Więckowskiego o powierzchni 104m2 składające się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji "narutowicza Residence" mieszczącej się w dzielnicy Śródmieście przy ul. Narutowicza 140. Super studio dla pary lub singla o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

368 000 zł47 m² 7 806,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 47,14 m2 znajdujące się na 7 piętrze 10 piętrowego wieżowca zlokalizowanego przy ulicy Narutowicza. W budynku znajduje się winda na poziomie zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

285 000 zł66 m² 4 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentuję unikatową nieruchomość znajdującą się w samym centrum Łodzi przy ul.Próchnika 9 Niezaprzeczalnym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja, bowiem tuż za rogiem jest ul.Piotrkowska;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | 2 pokoje | parking | widok na patio Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe do pierwszego zamieszkania, o pow. 42 m 2 , położone na 2 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

839 000 zł122 m² 6 877,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy przestronne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacji wnętrza położone na drugim piętrze modernistycznej kamienicy z windą przy al. Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Oferta na wyłączność! Do wynajęcia małe mieszkanie składające się z mini salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni oraz łazienki znajdujące się na 3.