dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

491 526 zł59 m² 8 271 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów,- Nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do prezentacji W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

366 398 zł37 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

950 zł12 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio, idealne dla jednej osoby - przy ul. Targowej 55 *lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony. *Ciepłe i słoneczne studio w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

366 398 zł37 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

491 526 zł59 m² 8 271 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

361 045 zł37 m² 9 832 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

280 000 zł28 m² 9 939,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, przedmiotem sprzedaży jest cesja mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 28,17 m2. Możliwość zrobienia aneksu sypialnego - 2 okna w mieszkaniu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 300 zł72 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie trzypokojowe na trzecim piętrze w kamienicy przy Manufakturze. *W jednym pokoju znajduje się antresola. *72m2, 3 piętro, ogrzewanie gazowe Wyposażenie: *salon: komplet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

361 045 zł37 m² 9 832 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

366 398 zł37 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023