dowolna

Mieszkania Łódź Śródmieście

767 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

767 ogłoszeń

159 000 zł13,59 m² 11 699,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka inwestycyjna w pobliżu Łódzkiej Filmówki! Opis lokalizacji: śródmieście, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego, galerii Łódzkiej oraz deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,01 m² 13 401,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszam do perełki łódzkiego rynku, czyli odrestaurowanej zabytkowej kamienicy Dawida Szmulewicza przy Piotrkowskiej 37. Na samym końcu pięknie zagospodarowanego podwórka z rzeźbą z kół.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł104 m² 6 105,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w samym sercu Łodzi Oferujemy na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 104 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Łódź

Śródmieście,Łódź

8 000 zł128 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Nr oferty eks-ms-15512 Sprzedaż lub wynajem lokalu ul. Piotrkowska parter front! Obecnie lokal mieszkalny , w trakcie przekształcania na lokal użytkowy Odcinek Piotrkowskiej za Centralem- przejezdny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł54,46 m² 49,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego (54,46m2) mieszkania na prestiżowym osiedlu Barciński Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

674 100 zł95,17 m² 7 083,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Dwa mieszkania w cenie jednego! Na sprzedaż przestronne mieszkania o łącznej powierzchni 95 m2 umiejscowione w zadbanej kamienicy na Górnej. Cena nieruchomości wynosi 7 083 pln za metr.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł142 m² 13 309,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Penthouse 110 m z tarasem i powierzchni ok 35 m . Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz na what'sapp. Oferta nie pojawi się na portalach.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł106,61 m² 8 910,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość inwestycyjna w centrum Łodzi, zlokalizowana przy ul. Legionów, 2 minuty pieszo od Manufaktura. Mieszkanie zostało profesjonalnie przebudowane na 6 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,10 m² 6 066,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi. Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej, niedaleko Placu wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 000 zł60 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 zł54 m² 18,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Odstępne 34 000 pln Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m położone w centrum przy ul. Pomorskiej (śródmieście), usytuowane na 3. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 585 zł41,97 m² 10 068,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Małe metrażem, wielkie wygodą - 2 pokoje z garderobą i balkonem! Idealne na start (lub na luzie)! Szukasz mieszkania, które jest kompaktowe, ale nie ciasne? Gdzie masz miejsce na wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 855 zł36,45 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36,45 m , położoną na parterze nowej inwestycji przy ul. Targowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł67,40 m² 6 810,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Opiekun oferty: patrycja Górska tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł152,58 m² 6 553,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1869

Oferujemy Państwu mieszkanie w Śródmieściu w kamienicy z roku 1869, z potencjałem z uwagi na powierzchnię jak i lokalizację, powierzchni 153,58 m kw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28,67 m² 52,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wybór kierunku marszu po wyjściu z klatki to Twój jedyny realny problem. Twoje zaciszne drugie piętro w solidnej cegle staje się azylem, gdy miasto pulsuje tuż obok. Czujesz zapach świeżej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł26,15 m² 9 751,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe Centrum Łodzi Opis inwestycji: w Kamienicy Przy Parku Kilińskiego 100, oferujemy 63.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,18 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W centrum miasta! Proponuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,18 m 2 położony na 2 piętrze apartamentowca z windą i basenem. Budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

1 224 zł51 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Odstępne 60 000 pln (czynsz 17pln/m + 7pln/m ogrzewanie) Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez dodatkowych kosztów i remontu? Ta oferta w centrum Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 200 zł53,85 m² 12 984,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, komfort życia i doskonałą lokalizację? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na III.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł113,31 m² 6 857,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Kościuszki | 113 m | Kamienica | Balkony | Centrum Łodzi Szukasz nieruchomości, która nie tylko spełnia funkcję, ale buduje pozycję? To miejsce robi dokładnie to pracuje na Twój wizerunek od.

Szczegóły ogłoszenia

531 600 zł88,60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o imponującej powierzchni 88,60 m , usytuowane na 2. piętrze w rewitalizowanej okolicy przy ul. Pomorskiej 8. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24,50 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnej kawalerki w centrum? Chcesz wprowadzić się bez dodatkowych inwestycji? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Jest jasne i funkcjonalne. W pełni wyposażone. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta - nowoczesny apartamentowiec z 2024 r. , w Centrum miasta, ale cicha lokalizacja, bdb skomunikowany - tramwaj i autobus 100 m od bloku, możliwość bezpłatnego parkowania na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł61,25 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/kl68/2025 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych części miasta przy słynnej ul. Piotrkowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł89 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 89 m, położony na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Tylnej 8b w Łodzi. Budynek wyposażony jest w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 995 zł30,15 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Hit inwestycyjny w centrum Łodzi - Biała Kamienica Niepowtarzalna inwestycja, która łączy prestiż, świetną lokalizację i ponadczasową architekturę inspirowaną łódzkimi kamienicami.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. Wyjątkowy apartament w inwestycji Ilumino w samym Centrum Łodzi przy ul. Kilińskiego 121b na 9 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 48 mkw. składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł65 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowy gotowiec inwestycyjny zlokalizowany w samym centrum Łodzi - w prestiżowej okolicy tzw. łódzkiego Manhattanu, przy ul. Piotrkowskiej. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania składającego się z 2 pokoi. Mieszkanie położone na 3 piętrze bloku 4 piętrowego. W okolicach ul Narutowicza. Mieszkanie po remoncie, posiada balkon. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

441 228 zł46,45 m² 9 498,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja na wynajem. Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel:   .

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie przy ulicy Wierzbowej. Posiada powierzchnię 100 m2 i położone jest na pierwszej kondygnacji w czteropiętrowym bloku. Teren posesji strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 800 zł45,01 m² 11 881,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01m - idealne dla singla, pary lub inwestora. Lokal znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Dzięki loggii oraz funkcjonalnemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

650 360 zł42,82 m² 15 188,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie w samym sercu Łodzi - ul. Piotrkowska 44, pierwsze piętro, 42,82 m , z prywatnym miejscem garażowym w cenie zł. Połączenie stylu, komfortu i unikalnego.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł55,90 m² 7 155,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/aw357/2015 Mamy do zaoferowania Państwu bardzo ciekawe i ustawne mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią oraz antresolą, łazienką z wc. Mieszkanie środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47,41 m² 5 905,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnym punkcie komunikacyjnym , w Śródmieściu ,w centrum Łodzi na ul. Kilińskiego 105 o metrażu 47.41 m 2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

659 360 zł63,40 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 63,40 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na kawalerkę oraz 2 pokojowe mieszkanie dostępne do własnego użytkowania na początku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27 m² 14 778 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji 'Perła Piotrkowska' w Łodzi. Posiada powierzchnię 27m2 i położone jest na czwartym piętrze w apartamentowcu. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł28,74 m² 9 394,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Ciche mieszkanie 28,74 m w oficynie - ul. Anstadta 5 Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 28,74 m , zlokalizowane na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Anstadta 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł21,67 m² 10 613,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Inwestycyjna Kawalerka w Centrum Miasta Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki w samym centrum Łodzi, przy ul. Nawrot 56, w pięknie zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49,19 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO pierwszego zamieszkania | 2 pokoje | manufaktura Oferuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o powierzchni około 50 m 2 , położone na 4 piętrze nowej.