dowolna

Mieszkania na sprzedaż Łódź - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 033 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

482 274 zł41,22 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim, odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 072 zł77,84 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, wc, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 966 zł54,62 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 970 zł51,26 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

663 893 zł52,07 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 000 zł33,02 m² 13 689 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni znajdująca się na V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 288 zł32,88 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,88 m2 wraz z 7,84 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 680 zł73,40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 650 zł56,50 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 240 zł41,40 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 000 zł32,02 m² 13 804 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka z możliwością przerobienia na 2 pokoje, znajdująca się na IV piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 658 zł50,74 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 427 zł25,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z odbiorem już w lipcu 2026! Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 227 zł27,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 227 zł27,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z odbiorem już w lipcu 2026! Wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Śląska 39

Chojny-Dąbrowa Łódź

349 265 zł41,09 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Śląska 39

Chojny-Dąbrowa Łódź

413 950 zł48,70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Śląska 39

Chojny-Dąbrowa Łódź

322 944 zł37,12 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 490 zł43,90 m² 8 508 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit w rewelacyjnej cenie. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 419 zł66,40 m² 8 696 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym ogrodem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 939 zł42,03 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na II piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 597 zł66,40 m² 8 096 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal o powierzchni 66,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł52,03 m² 9 014 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,03 m2 znajdujące się na III piętrze w nowo oddanej inwestycji Argentum przy ul. Srebrzyńskiej 12/14. Lokale dostępne do wykończenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 239 zł45 m² 8 694 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie z ładnym ogródkiem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit w rewelacyjnej cenie. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 274 zł41,22 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł51,09 m² 8 886 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie po odświeżeniu w atrakcyjnej okolicy Parku Podolskiego, przy ulicy Strzemińskiego 11, w którym znajduje się siłownia zewnętrzna, tor rolkowy, place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł61,19 m² 11 603 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowy loft w inwestycji "lofty u Scheiblera" o pow. 61,19 m2. Lokal znajduje się na III piętrze w budynku z 2013 roku przy ul. Tymienieckiego 25 D, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł83 m² 8 987,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m , położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł78,85 m² 6 835,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 79 m w Łodzi w odnowionej kamienicy z balkonem i parkingiem Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 78,85 m , położone w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z balkonem! Dzielnica Bałuty, osiedle Marysin - Doły. Ciche, zielone z pełną infrastrukturą: markety, szkoły, place zabaw, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł28,95 m² 10 704,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, klucze na już do odbioru nowa kawalerka przy ul. Maczka | top deweloper | oddana 2025 Na sprzedaż nowoczesna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,95 m , zlokalizowana w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł85,10 m² 10 340,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tylko W naszym biurze Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,10 m na 2 piętrze w bloku przy ul. Zamenhofa 18. Do mieszkania przynależy garaż płatny dodatkowo.