dowolna

Mieszkania na sprzedaż Łódź - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 041 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nizinna

Karolew-Retkinia Wschód,Łódź

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Okazyjnie sprzedam kawalerkę 35m w bloku z cegły przy ul.Wroblewskiego 59 w tzw Szwedach.Umeblowane stylowo pod wynajem lub do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

373 386 zł41 m² 9 115,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karolew,Łódź

280 000 zł40 m² 6 977,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 40,13m2 w niskim bloku z balkonem typu loggia, na zielonym Karolewie przy ul. Gwiazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

449 900 zł65 m² 6 974,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wprowadzenie Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Mogą stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

334 000 zł44 m² 7 590,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klimatem w centrum Łodzi - kamienica po rewitalizacji, media miejskie, winda! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polesie,Łódź

450 000 zł68 m² 6 569,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetna inwestycja w samym centrum Łodzi W ofercie niestandardowe mieszkanie o powierzchni 68,5m2 + dodatkowe 30m2 użytkowe na piętrze. cena 450 000zł Inwestycja podzielona na 6 pokoi, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

417 501 zł44 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,18 m2 z balkonem loggia, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Murarska

Bałuty,Łódź

919 000 zł105 m² 8 752,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Łódzka giełda nieruchomości. Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjny przestronny cztero -pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 105 m2, usytuowany na drugim piętrze w niskim ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

302 000 zł47 m² 6 487,65 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z loggią | Łódź Teofilów | 46,55 m Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46,55 m , położone na 7. piętrze wieżowca w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

389 000 zł37 m² 10 378,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Oryginalne wyremontowane balustrady i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów jakie czekają na przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sacharowa

Widzew-Wschód,Łódź

499 000 zł58 m² 8 678,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne w pełni rozkładowe 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Położone przy ul. Andrzeja Sacharowa w bloku na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania to 57,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Wschodnia

Katedralna,Łódź

180 000 zł16 m² 11 392,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 15,8 m , zlokalizowaną w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wschodniej. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej, dobrze utrzymanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babickiego

Hufcowa,Łódź

265 000 zł33 m² 7 953,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania kawalerka znajdująca się na drugim piętrze w wieżowcu przy ul. Babickiego 6. Świetna lokalizacja, obok punkty usługowe, duży parking i blisko komunikacja miejska. Na wprost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Lokatorska

Chojny,Łódź

171 000 zł24 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Ogłoszenie o sprzedaży kawalerki - Łódź, górna (chojny) Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 24 m , zlokalizowaną na parterze solidnego, zbudowanego z cegły bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Górna,Łódź

549 000 zł68 m² 8 097,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania mieszczącego się na ul. Myśliwskiej Jesli szukasz mieszkania przytulnego, zadbanego to ta oferta Cię zaciekawi Mieszkanie atuty *3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Śródmieście,Łódź

401 664 zł42 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na parterze w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

340 000 zł45 m² 7 533,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie, które sprawi, że codzienne życie stanie się prostsze (a może i całkiem wygodne!). Idealne, czy to możliwe? Zdecydowanie tak! To miejsce to połączenie przestrzeni, funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hipoteczna

Bałuty,Łódź

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe ,trzypokojowe mieszkanie w bardzo zielonej okolicy przy ulicy Hipotecznej ( przy Pojezierskiej ) Lokal mieści się na szóstym piętrze w budynku położonym tuz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biegunowa

Polesie,Łódź

545 000 zł44 m² 12 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Łódzka giełda nieruchomości .APARTAMENT WYKOŃCZONY z WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW SPRZEDAWANY W CENIE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM Lokal mieszkalny wykończony materiałami wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechosłowacka

Widzew,Łódź

840 000 zł72 m² 11 650,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament zlokalizowany przy ulicy Czechosłowackiej w Łodzi. Apartament usytuowany jest w budynku wyróżniającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 37m2 - 3 pietro. Jasne, słoneczne-okna wschód i zachód. Cicha, zielona okolica, w pobliżu Park Podolski. Świetna komunikacja z centrum i innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Stare Polesie,Łódź

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania, położonego na 2. piętrze kamienicy przy ul. Kopernika. Szczegóły dot. mieszkania: powierzchnia: 37 m Dwa osobne pokoje Łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

560 000 zł51 m² 11 002 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, słoneczny z własnym ogródkiem w Łodzi! Mieszkanie z idealną lokalizacją na Radogoszczy. Mam dla Ciebie 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Łódź

369 000 zł65 m² 5 676,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! idealna inwestycja W centrum łodzi! Tylko 200 m od ul. Piotrkowskiej! Szukasz pewnej lokaty kapitału? Oferuję czteropokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sporna

Doły,Łódź

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 4-pokojowe o dużych możliwościach aranżacyjnych, usytuowane na 4 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. ? lokal wymaga generalnego remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 37,73 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tuwima, nieopodal centrum Łodzi. * miejsce postojowe W garażu podziemnym *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziemowita

Olechów,Łódź

279 000 zł37 m² 7 502,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Cena do negocjacji! Na mieszkanie o powierzchni 37,19m2 składa się: - pokój z loggią - kuchnia - łazienka - przedpokój - piwnica Mieszkanie dostępne od zaraz - mieszkanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustów

Olechów-Janów,Łódź

609 000 zł65 m² 9 329,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Kupujący Zwolniony Z pcc ( sprzedający wystawia fakture) podane ceny są cenami brutto Lokal w Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

430 000 zł58 m² 7 461,39 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okazja inwestycyjna lub możliwość stworzenia idealnego lokum dla siebie w cetrum, oferującego wspaniały widok i wygodę. Mieszkanie w samym sercu Łodzi, w legendarnym już tak zwanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dygasińskiego

Górna,Łódź

229 000 zł31 m² 7 295,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie ( kawalerkę) w bardzo dobrej lokalizacji - ulica Dygasińskiego przy Sanockiej niedaleko szpitala Kopernika. Mieszkanie jest do drobnego remontu i można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Stare Polesie,Łódź

749 000 zł62 m² 12 178,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Mikołaja Kopernika. Lokal mieści się na II piętrze oraz posiada balkon. Powierzchnia mieszkania to 61,30 m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

576 990 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Śródmieście - serce miasta! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje + 2 balkony, usytuowane na 1 piętrze w nowo powstającym kompleksie mieszkaniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

599 000 zł67 m² 8 883,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Łódzka giełda nieruchomości .ATRAKCYJNY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI i CENIE Do sprzedaży trzy pokojowy atrakcyjny apartament o pow. 67,43m2 Świetna lokalizacja w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

368 000 zł38 m² 9 633,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie w trakcie remontu - 38,20 m2, z balkonem blisko parku! Mieszkanie jest jasne i funkcjonalnie zaprojektowane. Składa się z : - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Górna,Łódź

289 000 zł37 m² 7 825,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 36,93 m - Łódź, ul. Staffa 3 (dąbrowa) Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 36,93 m , położone na parterze w bloku z 1965 roku (wielka płyta +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

445 000 zł53 m² 8 400,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w spokojnej, zielonej części Łodzi - na Retkini, jednej z najlepiej rozwiniętych i najbardziej lubianych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stoki,Łódź

474 000 zł39 m² 12 289 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli poszukują Państwo mieszkania w wysokim standardzie na kameralnym, zamkniętym osiedlu w cichej okolicy to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: łódź Widzew Stoki ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

335 000 zł43 m² 7 756,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych, ustawnych pokoi, przestronnego korytarza, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki. Kuchnia i łazienka są zadbane, czyste i w bardzo dobrym.