dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

415 000 zł41 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:W pełni rozkładowe słoneczne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Retkinia Zachód-Smulsko,Łódź

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe mieszkanie o łącznej powierzchni 45 m2 w bloku przy ulicy Maratońskiej na Retkini. Blok odsunięty od ruchliwej ulicy -cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Żubardź,Łódź

325 000 zł46 m² 7 031,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,22 m położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku na Bałutach w Łodzi - osiedle Żubardź. Opis mieszknia: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

390 000 zł59 m² 6 609,05 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Zgierskiej 142 w odnowionym i ocieplonym bloku z windą. M-4 o powierzchni użytkowej 59,01m2 usytuowane jest na piątym piętrze. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (45 mkw) przy ul. Aleksandowskiej na Łódzkim Teofilowie. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze bloku mieszkalnego z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Retkinia,Łódź

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Czy marzyłeś kiedyś o własnym, przytulnym mieszkaniu, które znajdziesz, podążając za wskazówkami niczym Jaś i Małgosia za okruszkami? Mam dla Ciebie taką okazję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Marysin,Łódź

305 000 zł34 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu wyjątkową kawalerkę będącą doskonałą propozycją dla osoby chcącej zamieszkać w spokojnej i cichej okolicy, a także osoby chcącej ulokować środki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydzowa

Teofilów,Łódź

489 000 zł57 m² 8 579 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zakupu mieszkania 3 pokojowego na Teofilowie w Łodzi z przepięknym zielonym widokiem za oknami! Ta urocza nieruchomość znajduje się przy ulicy Rydzowej 21 i zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecznicza

Górna,Łódź

335 000 zł43 m² 7 756,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,19 m położone na 7 piętrze wieżowca przy ulicy Leczniczej w Łodzi. Jest to dzielnica Łódź - Górna, ale okolicę można zaliczyć do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

430 000 zł55 m² 7 866,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, o powierzchni użytkowej 54,66 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Lutomierska 127 w dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

683 000 zł76 m² 8 987 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jeżeli poszukują Państwo dużego, wygodnego mieszkania dla rodziny z dziećmi, blisko szkół i przedszkoli, w zielonej okolicy i dobrze skomunikowanego z całym miastem to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Teofilów,Łódź

259 000 zł36 m² 7 154,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie, które umożliwi Ci ujawnienie talentu budowlano - remontowego oraz pobudzi kreatywność. Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian, oto 36 m na Teofilowie do remontu. 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

333 000 zł52 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania, które daje możliwości to właśnie znalazłeś! Oto 52,2 m na Górnej, w cichej i spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem na Politechnikę. Blok, 3. piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Łódź

Górna,Łódź

344 900 zł49 m² 7 061,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na prezentację mieszkania z widokiem na zadrzewiony skwer. Lokal o powierzchni 49 m składa się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje - 53 m 2 | komróka | 4 piętro | pn-płd | dostępne od zaraz | po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż w pełni wyremontowane , umeblowane jak na zdjęciach, mieszkanie trzypokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37 m przy ulicy Traktorowej na Teofilowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduję się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 , składające się z 4 pokoi, zlokalizowane na 10 piętrze w wieżowcu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

420 000 zł38 m² 10 994,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2m2 położone przy ul. Sukienniczej w Łodzi. Idealne dla pary lub singla! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

400 000 zł53 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m w bloku po termomodernizacji w 2022 roku. Lokal znajduje się w spokojnej i zielonej dzielnicy Łodzi Widzew - Zarzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew,Łódź

309 500 zł35 m² 8 757,78 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Czy wyobrażasz sobie swoje pierwsze mieszkanie, które oferuje spokój i wygodę? Oto oferta idealna dla młodej osoby zaczynającej swoje życie na własnych warunkach lub dla rodziców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zamieszkaj w centrum Łodzi otoczonej zielenią, niedaleko akademii Sztuk Pięknych! Przedstawiamy 33m2 przytulną kawalerkę znajdującą się na ul. Przemysłowej 18/24 w dzielnicy Bałuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Górna,Łódź

410 000 zł51 m² 7 970,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis: prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,44m2, zlokalizowane przy ulicy Niemcewicza 5/7 w dzielnicy Górna. Dzięki przemyślanemu rozkładowi nieruchomość ta może być idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzieńska

Karolew,Łódź

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , znajdujące się na 7. piętrze wieżowca z windą. Mieszkanie jest w pełnym rozkładzie, co oznacza, że wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecznicza

Górna,Łódź

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane przy ul. Leczniczej w Łodzi, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

399 000 zł59 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piotrkowskiej Śródmieście Łódź! Idealne dla pary lub rodziny czy pod wynajem doskonała lokalizacja i ogromny potencjał! Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

269 000 zł34 m² 7 797,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Miejsce, które będzie jak uśmiech w deszczowy dzień. Oto Twoje nowe przytulne gniazdko - 34,5 m szczęścia. Witaj w swoim nowym M Kiedy przekroczysz próg, od razu poczujesz się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Radiostacja,Łódź

270 000 zł43 m² 6 264,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 metrów kwadratowych , zlokalizowane obok Parku 3 Maja przy ul. Kopcińskiego 48 w dzielnicy, łódź Śródmieście - Radiostacja. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mulinowicza

Chojny,Łódź

266 818 zł38 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż mieszczące się na ul. Mulinowicza na Chojnach. Okolica: cicha i spokojna, blisko do komunikacji miejskiej, sklepów i punktów usługowych. Wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | wysoki parter | płn-pd | komórka lokatorska | niski czynsz Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na wysokim parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży nietuzinkowe mieszkanie wykończone w bardzo fajnym standardzie. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i znajduje się na 4 piętrze w bloku z 1978 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Zarzew,Łódź

330 000 zł47 m² 6 988,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,22 m , zlokalizowanego na osiedlu Zarzew, w dzielnicy Widzew. Lokal znajduje się na 8. piętrze budynku z nową windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Chojny,Łódź

367 000 zł51 m² 7 242,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Prezentuję mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, znajdujące się na 2 piętrze 4-piętrowego bloku z 1984 roku przy ul. Budowlanej. Budynek jest ocieplony, ma przestronne, dobrze utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bałuty,Łódź

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy Cię do zakupu wyjątkowej kawalerki w pięknej lokalizacji u zbiegu ulic Zgierskiej, julianowskiej i Pojezierskiej. Jest to świetny punk do życia ale też na inwestycję! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teofilów,Łódź

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Teofilów,Łódź

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania M-3 o powierzchni 38 m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Teofilów. Mieszkanie w pełni rozkładowe, do własnej aranżacji. W pokojach parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Górna,Łódź

308 000 zł47 m² 6 553,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 metrów kwadratowych z balkonem typu loggia (+ ok. 5 m2), zlokalizowane przy ul. Łęczycka 22a w dzielnicy Łódź Górna - Górniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

435 000 zł42 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam mieszkanie na złoty medal! 2-pokojowe (42,42 m2), świeżo wyremontowane rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane na łódzkiej Retkini, przy ul. Olimpijskiej 14. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jurczyńskiego

Widzew-Wschód,Łódź

461 250 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3 pokojowe ciche, ciepłe i słoneczne mieszkanie na Widzewie Wschód * salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, osobne wc, garderoba, przedpokój, 2 komórki lokatorskie w piwnicy *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

340 000 zł47 m² 7 200,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje na Dąbrowie tuż obok Parku Podolski. Opis szczegółowy: mieszkanie położone na 3-cim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię 47,22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

455 000 zł56 m² 8 129,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta biura, wyłącznie w Fiesta Nieruchomości Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji w Łodzi na Retkini. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji na łódzkim Żabieńcu dla klienta poszukującego gotowego produktu. Oferowana przestrzeń przeszła generalny remont podczas którego m.in.