dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Socjalna

Górna,Łódź

614 000 zł69 m² 8 898,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe 3 pokoje na parterze, na Górnej. Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Opis Mamy przyjemność zaprezentować bardzo fajne M3! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na 4 piętrze w wieżowcu. Budynek po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Julianów,Łódź

495 000 zł59 m² 8 343,17 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

0% prowizji od kupującego Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu M-4 na Bałutach-Os. Jagiełły. Znajduje się ono na 2 piętrze w wieżowcu, z 1986 roku, po termomodernizacji. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

612 000 zł88 m² 6 989,49 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 87,56 m w wieżowcu przy ul. 11. listopada na Radogoszczu. Lokalizacja Ul. 11. listopada położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Widzew,Łódź

375 000 zł46 m² 8 189,56 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy Fabryczna Widzew. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Doły,Łódź

389 000 zł47 m² 8 356,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w zielonej części Łodzi, na Marysinie. To własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,55 m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Katedralna,Łódź

440 000 zł53 m² 8 357,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Trzypokojowe mieszkanie w Centrum. Opis lokalizacji: mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu w bliskiej odległości od Stajni Jednorożców. Opiekun oferty: tel.: Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

187 000 zł28 m² 6 661,92 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

227 000 zł37 m² 6 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku z lat 70. Lokal znajduje się w spokojnym rejonie łódzkiej Dąbrowy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

275 000 zł36 m² 7 588,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | ul. Dąbrowskiego Oferuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,24 m 2 , położone na 10 piętrze wieżowca z widną zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielna

Stare Polesie,Łódź

324 227 zł30 m² 10 818,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,97m , położone w nowym budynku na Polesiu - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Łodzi. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

247 000 zł31 m² 7 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka I Olimpijska 7 I Sprzedaż I Tanio I Retkinia Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym - Retkinia, która od pierwszego dnia zaczyna dla Ciebie pracować. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

599 000 zł67 m² 8 972,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament, w którym codzienność naprawdę zwalnia. Natura za furtką. Miasto w minutę. Komfort w każdym detalu. Wyobraź sobie poranki, w których zamiast miejskiego zgiełku witają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

440 000 zł63 m² 6 989,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy - idealne dla rodziny! Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze zadbanego bloku na Radogoszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

299 000 zł45 m² 6 629,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 45,1 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Plantowa 19 w dzielnicy Łódź Bałuty - Teofilów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mackiewicza

Julianów,Łódź

309 000 zł35 m² 8 848,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - bez prowizji dla kupującego! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych remontów i wydatków? Ta wykończona kawalerka na Mackiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

376 716 zł37 m² 10 228,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,83 m , położone na 3. piętrze nowego budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi - na Widzewie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Karolew,Łódź

290 000 zł37 m² 7 754,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, typu M-3, o powierzchni 37,4 m , położone w zadbanym wieżowcu na Karolewie. Lokal usytuowany jest na 5. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

434 296 zł34 m² 12 610,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,44 m , położone w nowym budynku w ścisłym centrum Łodzi, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

385 000 zł45 m² 8 618,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jesień tutaj zawsze była najpiękniejsza. Drzewa malowały się w złoto, a powietrze pachniało czymś znajomym może mokrą ziemią, może starymi księgami, może po prostu spokojem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podhalańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

318 000 zł37 m² 8 689 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokoje po generalnym remoncie z klimatyzacyjną w dzielnicy Łódź Górna! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Bałuty,Łódź

423 000 zł53 m² 7 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina odetchnie pełną piersią, a Ty zyskasz spokój na lata? Zapraszam Cię do poznania nieruchomości, która łączy w sobie funkcjonalność przestrzeni, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

410 000 zł58 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku (bez windy). Nieruchomość składa się z: - salonu - Kuchni - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Fabryczna

Widzew,Łódź

350 328 zł27 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie o powierzchni 26,54 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w rewitalizowanej części łódzkiego Śródmieścia. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Cena: 315 000 pln (do negocjacji) Powierzchnia: 45 m Piętro: 4/4 Rodzaj własności: spółdzielcze-własnościowe z kw Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Widzew,Łódź

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proszę o niekontaktowanie się biur nieruchomości. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 6. piętrze w zadbanym bloku z nową windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Widzew,Łódź

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku (bez windy). Nieruchomość składa się z: - salonu - Kuchni - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

391 296 zł41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,76 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku w nowym osiedlu na łódzkim Polesiu. To idealny wybór dla osób ceniących miejski rytm życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

420 000 zł53 m² 7 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość Mieszkanie 3 pokojowe do odświeżenia/remontu. Lokal na II piętrze w niskim bloku przy ulicy Przełajowej, na zielonej Retkini. W mieszkaniu był przeprowadzony remont Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydzowa

Teofilów,Łódź

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | rojna/rydzowa | komunikacja miejska | 6 piętro | wsch-zach | komórka | balkon | cicha okolica Łódź, ul. Rydzowa - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne dla rodziny! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pryncypalna

Górna,Łódź

417 565 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 36,31 m , położonego w nowoczesnym budynku o eleganckiej, minimalistycznej architekturze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Bałuty,Łódź

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w bloku przy ul. Fryderyka Chopina. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Społeczna

Chojny,Łódź

355 000 zł51 m² 6 956,69 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy do sprzedaży jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m usytuowane na 1 piętrze wieżowca na spokojnym osiedlu Chojny ul. Społeczna. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zmienna

Bałuty,Łódź

382 500 zł50 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna cena w tej lokalizacji - 7 650zł za m Na sprzedaż klimatyczne, duże, wysokie mieszkanie, zlokalizowane na terenie kameralnego, zielonego i zadbanego osiedla , w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Chojny,Łódź

444 000 zł50 m² 8 867,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia ulokowanym na 3 piętrze w niskim bloku przy ulicy Mieszczańskiej. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 50,07m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

437 000 zł45 m² 9 711,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 4-piętrowym kameralnym budynku po termomodernizacji. Na mieszkanie składa się: przestronny salon z wyjściem na balkon z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

440 000 zł60 m² 7 394,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Cena do negocjacji! Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 59,50m2 składa się: - salon (17m2) + balkon (2,20m2) - pokój 1 (11,43m2) - pokój 2 (10,52m2) - kuchnia (7,40m2) - łazienka (2,75m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

475 000 zł55 m² 8 647,37 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Łodzi na Widzewie Wschodzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

444 000 zł51 m² 8 757,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,70 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku w zielonej, spokojnej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Odrowąża

Teofilów,Łódź

347 000 zł37 m² 9 258,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel.: Na sprzedaż oferuję pięknie wykończone, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie na parterze, idealne dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne w pełni rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem. Położone w doskonałej lokalizacji na drugim piętrze w niskim bloku. W około bloku dużo zieleni. Powierzchnia.