dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Retkinia Zachód-Smulsko

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Retkińska

Retkinia-Północ,Łódź

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mam do wynajęcia mieszkania 53 m2, 3 pokoje, mieszkania czyste, świeżo malowane, spokojny blok, dobry dojazd. umeblowane. do wynajęcia od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Retkinia-Północ

Retkinia-Północ,Łódź

168 000 zł42 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej, cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu Retkinia, przy ulicy Popiełuszki 23. Metraż mieszkania to 42,42mkw. Mieszkanie jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia-Północ,Łódź

449 000 zł143 m² 3 139,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie składające się z trzech poziomów. Poziom I: salon + aneks Poziom II: 3 sypialnie Poziom III: 1 sypialnia Na każdym poziomie toaleta. W bliskim otoczeniu świetna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Retkinia-Północ

Retkinia-Północ,Łódź

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie do wynajęcia, rozkladowe, dwa pokoje z kuchnia, lazienka, wc, koszt wynajmu 1000zl plus oplaty ok. 400 zl

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Retkinia-Północ,Łódź

950 zł43 m² 22,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe,umeblowane,wyposażone w pralkę automatyczną,lodówkę,kuchnie gazową. Usytuowane w centrum Retkini z bardzo dogodnym,szybkim dojazdem do centrum- ok.10 minut.