dowolna

Mieszkania Łódź Polesie

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasna i pełna potencjału kawalerka o powierzchni 30,94 m2 Retkinia ul. Babickiego 12 tuż obok Kusocińskiego To mieszkanie daje ogromne możliwości aranżacyjne - idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

617 859 zł62,41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 3-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc, tarasu i ogródka. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

797 247 zł80,53 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 4-pokojowego apartamentu składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek i loggii. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

643 110 zł66,30 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

299 000 zł51,77 m² 5 775,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie inwestycyjne / dla rodziny w odnowionej kamienicy Łódź, ul. Zielona 40 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,77 m2 położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Zielonej 40.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł49,44 m² 6 978,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz okazji, która zdarza się raz na kilka lat? Właśnie ją znalazłeś. Prezentujemy lokal M39 w prestiżowej Zielona Residence. W ramach specjalnej promocji obniżamy cenę o 45 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł45,91 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 45,91 m | Centrum Łodzi | Balkon 5m | Idealne do życia i pod inwestycję| ciche z widokiem na zieleń| Aktualnie mieszkanie dostępne jest w atrakcyjnej cenie promocyjnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35,50 m² 7 183,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukałeś mieszkania do zamieszkania? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Prezentuje się jako przestronne 35,5 m z oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie jest w dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

626 899 zł66,30 m² 9 455,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Enklawa Natury w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

745 800 zł81,74 m² 9 124,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 4-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami i loggią. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Enklawa Natury w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pienista 80

Lublinek-Pienista Łódź

580 244 zł61,15 m² 9 488,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Enklawa Natury w Łodzi. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł26,41 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji blisko Manufaktury gotowa do zamieszkania. Powierzchnia 26 metrów, piętro 3 w niskim bloku. Widok z okien na zieleń. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,40 m² 10 613 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Retkini. Lokal w pełnym rozkładzie z balkonem po generalnym remoncie w 2024 roku. Jasne, przestronne, 42 metrowe mieszkanie ,położone na.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł21,54 m² 10 121 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka +parking Na sprzedaż kawalerka 21,54 m z balkonem położona w dzielnicy Polesie Stare w okolicach ulic 6 sierpnia/pogonowskiego. Osiedle to na przestrzeni ostatnich lat diametralnie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł43,20 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i pełnym rozkładem w dzielnicy koziny/żubardż w okolicach ulic lutomierska/mokra/klonowa. Osiedle bardzo zielone, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37 m² 7 973 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2, częściowo rozkładowe (przejście z salonu do kuchni),usytuowane na parterze w bloku 4-pietrowym. Mieszkanie bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł43 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w dzielnicy Retkinia w okolicach ulic Pienista/ komandorska/falista. Lokal w pełni rozkładowy z balkonem, usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 192 zł47,68 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 918 zł66,62 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 474 zł47,71 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł38 m² 9 342 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne do wprowadzenia. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł129 m² 6 968,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Zamieszkaj w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Łodzi! Oferujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 129 m (z komórką 9 m ), które zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł55,68 m² 8 710,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Super promocja! Mieszkanie 3-pokojowe (w stanie deweloperskim*) w świetnej lokalizacji w centrum miasta, z rewelacyjnym dostępem do komunikacji miejskiej! Możliwość dokupienia komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,29 m , położone na 5 piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul. Pogonowskiego w Łodzi. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 567 zł85,51 m² 8 415 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż wspaniałe mieszkanie w Łodzi, które zachwyca swoim przestronnym i rodzinnym klimatem. Usytuowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku, jest częścią inwestycji wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji 'Nowa Przędzalnia' przy ulicy Wróblewskiego. Posiada powierzchnię 41m2 i położone jest na ostatnim szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,70 m² 9 553,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dzielnica Polesie to miejsce, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością terenów zielonych. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój oraz relaks wśród natury.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł87,40 m² 8 581,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, sprzedam bezpośrednio piękne, duże mieszkanie / apartament na Złotnie Lokalizacja: złotno Mieszkanie parterowe z ogrodzonym tarasem Bardzo dobrze doświetlone ekspozycja: zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 080 zł47,12 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,12 m2 z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł66,49 m² 6 391,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Numer oferty W biurze: sm/el24/2025 Oferta dostępna wyłącznie u nas. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,49 m , położone na 4. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie | od zaraz | konstantynowska 66| botanic park | zieleń | ogród botaniczny | zoo | łódzkie błonia Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem niesamowicie przytulne 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

254 999 zł35,81 m² 7 120,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską - Łódź-Polesie Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 373 zł33,59 m² 9 954,54 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta ograniczona czasowo zakup bezpośrednio od dewelopera. Funkcjonalne mieszkanie idealne: pod wynajem, dla pary, dla małej rodziny. Największe atuty: brak podatku pcc 2% 0% prowizji rezerwacja 1 000.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł27,69 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe studio o powierzchni 27,69 m, położone w nowoczesnym apartamentowcu z miejscem parkingowym przy ul. Biegunowej na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 000 zł52,44 m² 9 572,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,44 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Podstawowe informacje, opis nieruchomości.: Mieszkanie przy ulicy Gandhiego niedaleko Kasprzaka, nie jest położone bezpośrednio przy żadnej ulicy. Forma własności: mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł44 m² 9 295,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do wyjątkowych i atrakcyjnych inwestycji. Mieszkania i domy już do odbioru. Zakup bez prowizji i bez podatku pcc. Powierzchnie od 29 do ponad 200 m2. Lokalizacje to sama esencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł36,49 m² 10 386,41 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem - idealne na start lub pod inwestycję! Mieszkanie nr 17 to funkcjonalna i nowocześnie zaprojektowana przestrzeń, która łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,94 m² 5 441,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz mieszkania do remontu w przystępnej cenie? Zależy Ci na lokalizacji w centrum Łodzi? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł72,64 m² 8 714,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

4 pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Opiekun oferty: łukasz Duracz tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 289 zł40,27 m² 7 183,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wstęp: bądź fit przy parku i zamieszkaj tak, żeby codzienny spacer był prostszy niż wymówka. Tu naprawdę łatwo wyjść na świeże powietrze - a loggia pozwala złapać oddech także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł37,30 m² 10 053,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł67,96 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,96 m2 z klimatyzacją przy ul. Łąkowej 27. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, pokoju biurowego,.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł38 m² 12 102,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 17m2 Mieszkanie składa się z : salon z aneksem kuchennym - 17,75m2 sypialnia - 9,18m2 komunikakacja - 6,71m2 łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

351 364 zł30,32 m² 11 589 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Stefanowskiego w Łodzi, tuż obok Politechniki Łódzkiej, hali Expo, nowej Sukcesji, zatoki Sportu. Lokal o pow. 30,32 mkw. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł129 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament przy parku. Park tuż za furtką. To miejsce dla osób, które chcą być blisko natury, nie rezygnując z wygody życia w mieście. Prywatne przejście prowadzi bezpośrednio do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł83,27 m² 9 126,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 83 m przy ulicy Generalskiej na osiedlu Mirabelkowa Aleja. Lokalizacja Mirabelkowa Aleja to osiedle położone.