dowolna

Mieszkania pod klucz Łódź - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

810 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

810 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 1 piętrze 10-piętrowego wieżowca z windą na osiedlu Dąbrowa w Łodzi. Lokal utrzymany jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Polesie,Łódź

660 000 zł69 m² 9 580,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie | ul. Pienista 41a, łódź Lokalizacja: ul. Pienista 41a, łódź Powierzchnia mieszkania: 68,89 m Komórka lokatorska: 3,14 m w cenie Pokoje: 3 Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Retkinia,Łódź

275 000 zł38 m² 7 193,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 38,23 m - gotowe do zamieszkania! Pełna własność Atrakcyjna lokalizacja, świetny widok! Cena do negocjacji Na sprzedaż ustawne i przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Polesie,Łódź

519 000 zł56 m² 9 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez pcc! Pewna i bezpieczna inwestycja Często wybierana jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siarczana

Chojny-Dąbrowa,Łódź

300 000 zł40 m² 7 564,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne w pełni rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Położone w doskonałej lokalizacji na czwartym piętrze w niskim bloku. W około bloku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Telefoniczna

Radiostacja,Łódź

1 300 000 zł97 m² 13 402,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy wyjątkową okazje zakupu 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 97 m z tarasem, balkonem i 2 miejscami w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Łódź

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa oddzielne pokoje z antresolą w centrum miasta! Do wynajęcia dwa oddzielne pokoje z antresolami o powierzchni ok. 40 m 2 z wspólną kuchnią i łazienką, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

915 000 zł66 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Charakter, dusza, ciepło, historia i nowoczesność. Świeżo wyremontowany, urządzony i wykończony na najwyższym poziomie realizacyjnym apartament Subtelny, pełen światła, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przędzalniana

Widzew-Wschód,Łódź

1 045 000 zł65 m² 16 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wykończone 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum miasta w nowym apartamentowcu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowo wykończonym, 3-pokojowym apartamentem o powierzchni 65,00 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

1 190 zł22 m² 54,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia estetyczna kawalerka o powierzchni 22 m , usytuowana na 3. piętrze przy ul. Przybyszewskiego 19, w doskonałej lokalizacji w pobliżu Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

329 000 zł61 m² 5 381,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Łodzi na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Gdańskiej. Mieszkanie idealne dla osób lubiących otwarte przestrzenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niciarniana

Widzew,Łódź

395 000 zł35 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m , usytuowane na 7 piętrze z 10. (Widok bezcenny!) Nieruchomość przeszła generalny remont, obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Widzew-Wschód,Łódź

546 000 zł47 m² 11 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulny apartament z dużym tarasem i ładnym widokiem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego apartamentu o powierzchni 47,37 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Śródmieście-Wschód,Łódź

365 000 zł34 m² 10 882,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, 0% pcc Harmonogram 20% / 80% Prężnie rozwijająca się dzielnica idealna zarówno: - dla inwestorów, jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Górna,Łódź

349 000 zł51 m² 6 821,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnie skomunikowanej, zielonej okolicy? Zależy Ci na parterze, balkonie i funkcjonalnym układzie? Mamy coś dla Ciebie! To 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

643 456 zł73 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Budynek ukończony - mieszkanie gotowe do odbioru! Dlaczego warto? Inwestycja to Nowy punkt na mapie Łódzkiej Retkini i miejsce, gdzie wygoda spotyka się z zielenią i ciszą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Bałuty,Łódź

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m położone na 1. piętrze w bloku na Bałutach (ul. Jana 1). Atuty mieszkania: jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

456 156 zł49 m² 9 401,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 2-Pokojowe Mieszkanie z Garderobą i Dużym Balkonem | Zachodnia Ekspozycja | Gotowe do odbioru już w grudniu 2025r. | bez pcc i prowizji | Zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębowa

Górna,Łódź

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękne, inteligentne mieszkanie z dużym tarasem (3,14 m2), całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia! Wyjątkowy i przestronny apartament sterowany głosem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

749 000 zł133 m² 5 644,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1914

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania w zrewitalizowanej łódzkiej kamienicy z duszą - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Wysokie sufity, zachowane sztukaterie, oryginalne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chryzantem

Bałuty,Łódź

300 000 zł40 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Niezwykle atrakcyjne mieszkanie położone w bloku z cegły na zielonym osiedlu Marysin-Doły. Nieruchomość składa się z jasnego salonu ( ok.19,5 m2), przestronnej kuchni ze spiżarką (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

371 000 zł53 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Parter | podjazd dla niepełnosprawnych | duży balkon/taras | komórka lokatorska Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,94 m , położone na parterze w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Łódź

2 100 zł38 m² 54,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy apartament na wynajem! Zupełnie nowe mieszkanie z balkonem (38,3 m2) - 2 pokoje. Nowy budynek na osiedlu Strefa progress znanego developera okam. Lokalizacja: łódź, śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogniskowa

Górna,Łódź

672 500 zł67 m² 9 997,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, łódź - ul. Ogniskowa Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie premium po generalnym remoncie z pełnym wyposażeniem rtv, agd, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Karolew,Łódź

318 000 zł37 m² 8 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Niezwykle atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w czteropiętrowym bloku na Karolewie. Całość po kapitalnym remoncie, obejmującym także wymianę instalacji elektrycznej, przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Stoki,Łódź

591 227 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Informacje o Apartamencie: przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 2 piętrze kameralnego apartamentowca charakteryzującego się niską zabudową 2 piętra o powierzchni 66,43m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olechów,Łódź

840 000 zł80 m² 10 436,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,49 m , położone na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku w sercu zielonego Olechowa. To miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 060 zł30 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 30 m przy ul. Pabianickiej 35 w Łodzi, idealna dla studentów Politechniki Łódzkiej, położona blisko Górniaka i Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustów

Janów,Łódź

525 000 zł65 m² 8 042,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Kupujący Zwolniony Z pcc ( sprzedający wystawia fakture) Do lokalu przynależy miejsce postojowe na platformie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

729 000 zł70 m² 10 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 70 m2 przy ul. Narutowicza w rewelacyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Łodzi. Idealna propozycja na biuro lub kancelarię!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 31 m - kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wyszyńskiego 58, łódź Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Śródmieście,Łódź

2 100 zł35 m² 59,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy apartament na wynajem! zwierzęta mile widziane! W cenie najmu komórka lokatorska. Bez Prowizji! Zupełnie nowe mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem i ogrodem (24,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Polesie,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dźwiękowa

Górna,Łódź

355 000 zł41 m² 8 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż! Duża kawalerka o powierzchni 41 m z wyjściem na zamknięte patio - Łódź, ruda Pabianicka. Zielona, spokojna okolica. Osiedle z monitoringiem. Duży, ogólnodostępny parking.