dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Marysin

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Mam do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W skład mieszkania wchodzą trzy w pełni rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marynarska

Marysin,Łódź

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia Kawalerka w Świetnej Lokalizacji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnej kawalerki o powierzchni 38 m , położonej w niskim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

387 000 zł40 m² 9 675 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Przemysłowej w Łodzi. Opis Przestronne , dobrze doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Marysin,Łódź

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, przedstawiam ciekawe, 3-pokojowe mieszkanie (53m2) do własnej aranżacji, zlokalizowane w dobrym punkcie Łodzi (przy ulicy Rajskiej 13). Adresowane jest ono w szczególności do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Tylko W home park Trzypokojowe mieszkanie położone w 4 piętrowym bloku na osiedlu Teofilów / Bałuty. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

379 000 zł42 m² 9 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie obok Parku Szarych Szeregów. Lokal jest w stanie do wprowadzenia! Pełna własność z kw! Na 42mkw składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Marysin,Łódź

320 000 zł44 m² 7 223,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie typu M-2 o powierzchni 44,31 m2 z balkonem przy ul. Brackiej. Usytuowane na parterze w bloku w zielonej i spokojnej dzielnicy Bałuty, mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marysin,Łódź

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z apraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty na rynku nieruchomości w Łodzi! Przedstawiamy Państwu niezwykłe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2m2, usytuowane w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolektywna

Marysin,Łódź

300 000 zł48 m² 6 189,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m2, położonego na pierwszym piętrze w bloku z cegły na Marysinie w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Marysin,Łódź

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 położone przy ul. Chryzantem w Łodzi. Idealne dla pary na start Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strykowska

Marysin,Łódź

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą : Nowoczesne mieszkanie jednopokojowe z otwartą kuchnią w nowoczesnym apartamentowcu Arte na ul. Strykowskiej - bałuty doły. - zamknięte osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

385 000 zł47 m² 8 261,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Opis Zamieszkaj na osiedlu pięknych parków, street art'u i dobrej kuchni! Dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrzę w bloku w dzielnicy Łódź -bałuty (marysin Doły) na ul. Marysińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Marysin,Łódź

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doły | 2 Piętro | Garaż | Generalny Remont | Do pierwszego zamieszkania! to speak english please call: komfortowy lokal na Starych Bałutach, po kompleksowym remoncie pod nadzorem architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marysin,Łódź

269 900 zł42 m² 6 426,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Łódź, bałuty - Inwestycja w Wygodę i Komfort Życia! Pozwól, że Cię zapoznam z wyjątkową ofertą zakupu mieszkania, które nie tylko spełnia, ale przekracza oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

389 000 zł47 m² 8 347,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marysin,Łódź

539 000 zł53 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miejsce dla twojej rodziny! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku przy ul. Zbożowej w Łodzi. Lokal wyremontowany, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

395 000 zł30 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedam mieszkanie 30mk. Przestronne ustawne Pokój z aneksem +sypialnia. Łazienka z toaletą, balkon komórka lokatorska. Mieszkanie w pełni wyposażone do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Marysin,Łódź

245 000 zł39 m² 6 221,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania z balkonem, położonego w dzielnicy Łódź-Marysin Doły ul. Emilii Plater 15/19. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Marysin,Łódź

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Marysin doły | 2 piętro | garaż | po generalnym remoncie | blok Z cegły Na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie, o pow. ok. 42 m 2 , zlokalizowane na osiedlu Marysin Doły, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Marysin,Łódź

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marysin,Łódź

395 000 zł60 m² 6 561,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy urokliwe mieszkanie o powierzchni 60,2 m2 znajduje się w prestiżowej lokalizacji na Bałutach, w bliskim sąsiedztwie rynku Bałuckiego oraz Akademii Sztuk Pięknych. Znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marysin,Łódź

249 000 zł35 m² 7 089,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam słoneczne mieszkanie o powierzchni 35.12 m2, zlokalizowane na 6 piętrze solidnego wieżowca z żelbetonu/cegły na Bałutach. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

395 200 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Niemojewskiego na Marysinie w Łodzi oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 49,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marysin,Łódź

370 000 zł40 m² 9 199,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zamieszkania w uroczym mieszkaniu na Marysinie w Łodzi. To mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na 4. piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Marysin,Łódź

275 000 zł46 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania składającego się z dwóch pokoi o powierzchni 46.20 m2 w pełnym rozkładzie, w okolicach ul. Zielnej, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

427 000 zł47 m² 9 085,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 8 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Bałuty - Marysin. Mieszkanie jest dwustronne, widne. Posiada balkon oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 48m2 na 4 piętrze w Wieżowcu Pełna własność Brak podzielników ciepła; komórka lokatorska. Media miejskie - salon z dużym balkonem, w którym znajduje się szafka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sporna

Marysin,Łódź

1 600 zł32 m² 49,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta przedstwia mieszkanie o powierzchni 32m2, które jest przedmiotem najmu, znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku w cichej i bardzo spokojnej lokalizacji, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

399 000 zł47 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie, które z pewnością spełni oczekiwania zarówno studentów, jak i rodzin. To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

239 000 zł26 m² 9 185,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na ósmym piętrze we wieżowcu z pięknym widokiem na zieleń. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym i oknem panoramicznym, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zmienna

Marysin,Łódź

315 000 zł40 m² 7 797,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferuję bardzo ładne, wyremontowane parę miesięcy temu mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Łodzi - osiedlu Marysin. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Marysin,Łódź

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2, bałuty, ul. Czarnieckiego. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagajnikowa

Marysin,Łódź

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy! Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 46 m 2 , położone na V piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagajnikowa

Marysin,Łódź

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy! Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46 m 2 , położone na parterze nowego apartamentowca z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

339 000 zł38 m² 8 851,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3m2 zlokalizowane przy ul. Marysińskiej. Doskonała lokalizacja sprawia że mieszkanie świetnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Marysin

Marysin,Łódź

379 000 zł50 m² 7 527,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,35m2 zlokalizowane przy ul. Organizacji win. Doskonała lokalizacja sprawia że mieszkanie świetnie sprawdzi się jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Marysin

Marysin,Łódź

257 000 zł36 m² 7 138,89 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w wieżowcu na Marysinie. Nieruchomość położona między Lidlem i Leclerkiem, w bliskiej odległości asp, uczelni Uniwersytetu Łódzkiego, licznych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Marysin

Marysin,Łódź

336 000 zł38 m² 8 772,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To piękne mieszkanie z dwoma pokojami, kuchnią, łazienką oraz korytarzem o powierzchni 38,30 m to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Marysin

Marysin,Łódź

379 000 zł50 m² 7 527,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagajnikowa

Marysin,Łódź

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, Marysin

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij