dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Marysin

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strykowska

Marysin,Łódź

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość: położona jest na wysokim parterze w 3-piętrowym apartamentowcu. Budynek powstał w 2022r i położony jest na zamkniętym oraz monitorowanym terenie z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolektywna

Marysin,Łódź

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku wybudowanym z cegły. Budynek ocieplony i odmalowany, wyposażony w nowoczesną windę. Szerokie i zadbane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Marysin,Łódź

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Prowizja dla biura 1 % brutto. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana

Marysin,Łódź

295 000 zł47 m² 6 337,27 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Marysin,Łódź

259 000 zł38 m² 6 762,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej części Łodzi. W pobliżu dostępne są sklepy osiedlowe, punkty usługowe oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Marysin,Łódź

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - ul. Zielna, łódź (bałuty) Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,57 m , położonego na 2 piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Organizacji Wolność i Niezawisłość

Marysin,Łódź

360 000 zł37 m² 9 677 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne, wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,2 m , położonego na 1. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zmienna

Marysin,Łódź

368 900 zł41 m² 8 997,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość o powierzchni 40,40 m2 usytuowana jest na ulicy Zmiennej, na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

495 000 zł52 m² 9 611,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość: położona jest na parterze w 4-piętrowym kameralnym budynku po termomodernizacji. Na mieszkanie składa się: przestronny salon z wyjściem na balkon typu loggia sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojczyńskiego Warszyca

Marysin,Łódź

372 000 zł52 m² 7 112,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, zachęcam do obejrzenia przestronnego (53 m2), dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na urokliwym, zielonym Marysinie w sąsiedztwie 4 parków (ul. Sojczyńskiego 3). Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Organizacji Wolność i Niezawisłość

Marysin,Łódź

439 900 zł49 m² 8 977,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne, wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m , położonego na 1. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jonschera

Marysin,Łódź

469 999 zł62 m² 7 580,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Nieruchomość: położona jest na 4 piętrze w 4-piętrowym kameralnym budynku położonym w bardzo ładnej i zielonej okolicy. Budynek po termomodernizacji wraz z odnowieniem elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

599 000 zł61 m² 9 790,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, ciche i słoneczne mieszkanie o powierzchni 61,18 m , położone w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chryzantem

Marysin,Łódź

368 900 zł40 m² 9 131,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne, proste wnętrze z naturalnym bukowym parkietem i balkonem, w zielonej oazie spokoju. Opis lokalizacji: mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy z niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marysin,Łódź

387 000 zł39 m² 9 948,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie w Łodzi - Idealne dla Pary na Start lub Inwestycyjnie pod Wynajem Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,90 m na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Marysin,Łódź

805 000 zł73 m² 11 027,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, przedstawiam oryginalne, 3-pokojowe, obszerne mieszkanie (73 m2) zlokalizowane na Osiedlu Jarzębinowym (na łódzkim Marysinie). Mieszkanie sprzedawane łącznie z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

335 000 zł56 m² 6 025,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 55,60 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Przemysłowa 18/24 w dzielnicy, łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Marysin,Łódź

295 600 zł34 m² 8 568,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona na 1. piętrze w 10 piętrowym bloku. Jasne 2 pokojowe mieszkanie, do którego możesz wprowadzić się od zaraz lub przystosować je do własnych potrzeb. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Marysin,Łódź

630 000 zł51 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,51 m2 mieszczące się w nowym bloku na ogrodzonym terenie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze 5 piętrowego bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Marysin,Łódź

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | balkon | bałuty | kawalerka Z łóżkiem to speak english please call: komfortowe mieszkanie na Bałutach po remoncie i gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie o powierzchni około 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

409 000 zł39 m² 10 514,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

395 000 zł57 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w zielonej części Bałut, przy ul. Marysińskiej. Prezentowany lokal mieści się na wysokim parterze wieżowca, jego powierzchnia to 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Bałutach przy ul. Marysińskiej 96. Mieszkanie znajduje się na czwartym (ostatnim) piętrze, posiada powierzchnię 54,86 mkw w których skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

429 000 zł55 m² 7 820 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Bałutach przy ul. Marysińskiej 96. Mieszkanie znajduje się na czwartym (ostatnim) piętrze, posiada powierzchnię 54,86 mkw w których skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okopowa

Marysin,Łódź

620 000 zł51 m² 12 109,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie na Osiedlu Jarzębinowym przy ul. Okopowej. Nowe, zamknięte oraz monitorowane osiedle. Na terenie osiedla dostępnych jest kilka placów zabaw. 1 piętro Powierzchnia 51,20 + 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

418 000 zł47 m² 8 893,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Centrum Łodzi Z nieukrywaną przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknego mieszkania o powierzchni około 47 m , zlokalizowanego na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Marysin,Łódź

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | balkon | bałuty | to speak english please call: komfortowe mieszkanie na Bałutach po remoncie i gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie o powierzchni około 40 m 2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukiennicza

Marysin,Łódź

399 000 zł38 m² 10 445 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2m2 położone przy ul. Sukienniczej w Łodzi. Idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Marysin,Łódź

3 300 zł48 m² 68,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Piękny, przestronny apartament na luksusowym osiedlu Awangarda Łagiewniki Park. Lokal o powierzchni 47,97 m2 położony jest na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą (2018 rok).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Marysin,Łódź

600 000 zł48 m² 12 507,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż Piękny, przestronny apartament na luksusowym osiedlu Awangarda Łagiewniki Park. Lokal o powierzchni 47,97 m2 położony jest na drugim piętrze nowoczesnego budynku (2018 rok). Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marysin,Łódź

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni 57m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Marysin,Łódź

385 000 zł44 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu w sąsiedztwie Parku im. Szarych Szeregów! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,10m 2 , zlokalizowane przy ulicy Emilii Plater w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Marysin,Łódź

305 000 zł34 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu wyjątkową kawalerkę będącą doskonałą propozycją dla osoby chcącej zamieszkać w spokojnej i cichej okolicy, a także osoby chcącej ulokować środki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

420 000 zł38 m² 10 994,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2m2 położone przy ul. Sukienniczej w Łodzi. Idealne dla pary lub singla! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zamieszkaj w centrum Łodzi otoczonej zielenią, niedaleko akademii Sztuk Pięknych! Przedstawiamy 33m2 przytulną kawalerkę znajdującą się na ul. Przemysłowej 18/24 w dzielnicy Bałuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Harcerska

Marysin,Łódź

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 23 m , zlokalizowane przy ulicy Harcerskiej 7. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku cztero-piętrowym na osiedlu Marysin -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie przy Parku! Zapraszamy do zakupu, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33 m , zlokalizowanego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Marysin,Łódź

419 000 zł39 m² 10 771,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wprowadzenia Dwupokojowe Mieszkanie na Sprzedaż Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,98 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą przy ul. Marynarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnicza

Marysin,Łódź

570 000 zł44 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem blisko centrum - Twoja idealna przystań! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego mieszkania o powierzchni 43,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Jagiełły. Pełen rozkład sprawia, że jest ono idealne dla rodziny. Pokoje są ustawne, co zapewni komfort w codziennym życiu nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inflancka

Marysin,Łódź

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pięknie Urządzone Czteropokojowe Mieszkanie na Sprzedaż Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na ósmym piętrze w bloku przy ul. Inflanckiej.