dowolna

Luksusowe mieszkania Łódź - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Bałuty,Łódź

1 900 zł43 m² 44,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Mieszkanie do wynajęcia ul. Wielkopolska 84, łódź Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Łódzka giełda nieruchomości. Opis nieruchomości: do sprzedania rozkładowe dwupokojowe mieszkanie po generalnym gruntownym remoncie o pow. 49,26 m2 położone w dzielnicy Bałuty ul. Zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

321 000 zł32 m² 9 876,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka po generalnym remoncie Powierzchnia: 32,5 m | 1 pokój + oddzielna kuchnia | 3. piętro | Kamienica po rewitalizacji atuty nieruchomości: świeżo po generalnym remoncie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

676 000 zł49 m² 13 892,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowe mieszkanie z bezpośrednim wejściem do parku! Samo centrum Łodzi! Wysokiej jakości wykończenie! Prestiżowe miejsce! *zamykane i monitorowane *wózkownia i rowerownia *sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

399 000 zł52 m² 7 735,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie, które urzeka przestrzenią i funkcjonalnością, w którym każdy zakamarek krzyczy przytulnie i przestronnie? Zielona okolica, gdzie po ciężkim dniu uciekniesz od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

879 000 zł50 m² 17 658 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie z tarasem w wysokim standardzie Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie z dużym tarasem, położone w nowoczesnej inwestycji w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Łódź,łódzkie

360 000 zł38 m² 9 533,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Piękne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy tuż obok parku w dzielnicy Łódź, górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna

Koziny,Łódź

280 000 zł37 m² 7 501,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,66 m , zlokalizowane przy ul. Górna (dzielnica Koziny). Lokal znajduje się na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Janów,Łódź

699 999 zł74 m² 9 442,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Konkretne 3-pokojowe mieszkanie | 74,13 m | Widzew-Janów | 699 999 zł Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,13 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chojny,Łódź

489 000 zł56 m² 8 654,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Łódzka giełda nieruchomości. Dla biura Do sprzedaży w stanie idealnym dwupokojowe mieszkanie własnościowe o pow.56,5 m2 znajdujące się na drugim piętrze w solidnym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

1 300 zł19 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia kawalerka w budynku który został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany. Mieszkanie całkowicie nowe i pachnące świeżością. Całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

2 150 zł35 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (786x467x060) for more information Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Piłsudskiego 98a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Górna,Łódź

449 999 zł41 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe przy Politechnice Łódzkiej idealne dla studenta lub inwestora! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,19 m , zlokalizowane w Łodzi dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Zarzew,Łódź

709 000 zł71 m² 9 971,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,10 m , położone na 1. piętrze kameralnego apartamentowca z 2010 roku na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Łódź Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Łódź

485 000 zł63 m² 7 675,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy przy ulicy Targowej, w sercu Łodzi. Mieszkanie zostało poddane kapitalnemu remontowi obejmującemu: - wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polesie,Łódź

665 000 zł53 m² 12 618,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Każda ulica ma swoją legendę. Warszawa ma Złotą, paryż ma Pola Elizejskie, a Łódź ma Srebrzyńską. Tutaj nie musisz wybierać między kulturą, zakupami i wygodą masz to wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Górna,Łódź

270 000 zł27 m² 9 879,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po generalnym remoncie! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: centrum Łodzi, blisko ul. Piotrkowskiej (ogrody Geyera), politechniki Łódzkiej, państwowej Szkoły Filmowej. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka (1892 - 1994)

Lublinek,Łódź

2 200 zł39 m² 56,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate prezentuje mieszkanie na wynajem od zaraz w dzielnicy Lublinek w Łodzi. Świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do centrum miasta, jak i na lotnisko czy trasę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łukasińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

729 000 zł68 m² 10 725,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zakupu wygodnego mieszkania w Arboretum, ul. Łukasińskiego 4: 67,97 m2salon z aneksem kuchennym2 sypialniew sypialni głównej garderoba oraz wygodny balkon z którego widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolewska

Stare Polesie,Łódź

580 000 zł47 m² 12 335 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis lokalizacji: stylowy, w pełni wyposażony apartament dwupokojowy zlokalizowany na prestiżowej inwestycji na Starym Polesiu. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

459 000 zł60 m² 7 609,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy w Łodzi. Kamienica jest położona 100 m od ulicy Piotrkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

415 000 zł45 m² 9 195,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dopieszczone w każdym calu gotowe do zamieszkania od zaraz Na sprzedaż oferujemy w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45,13 m , zlokalizowane na parterze w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

692 490 zł58 m² 11 874 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament Premium wykończony do zamieszkania od zaraz! Jeśli szukasz idealnego miejsca, które połączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację, to mamy coś specjalnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Bałuty,Łódź

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do obejrzenia przestronnego słonecznego ,dwupokojowego mieszkania przy ulicy Zielnej 8 w odnowionym budynku na zamkniętym terenie. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze ,ma 58 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 500 zł15 m² 98,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate proponuję na wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio, w zrewitalizowanej kamienicy z windą przy ul. Pomorskiej tuż obok Placu Wolności. To przytulne miejsce czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

1 350 zł22 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (786x467x060) for more information. Kawalerka szuka nowego najemcy! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dużą kawalerkę znajdującą się na ostatnim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

1 650 zł22 m² 73,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (786x467x060) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Rewolucji 23 w Łodzi. Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

670 000 zł77 m² 8 656,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze na osiedlu zamkniętym. 2- komórki lokatorskie + miejsce postojowe w hali garażowej (w cenie) Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 77,40m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Lublinek,Łódź

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Super oferta mieszkania Z ogródkiem O pow. 42 M I tarasem O pow. 5,6m 2 Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe (pierwotnie było dwupokojowe )o łącznej powierzchni 62,78 m2 (przy czym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lotnicza

Rokicie,Łódź

2 750 zł64 m² 42,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje z Ogródkiem | Zielone Rokicie | Blisko Lasu Mieszkanie w spokojnej okolicy - 3 wygodne pokoje: do wynajęcia komfortowy, 3-pokojowy, apartament o powierzchni 64,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zgierska

Radogoszcz,Łódź

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

**oferta przeznaczona dla osób niepalacych I bez zwierząt** Mieszkanie dostępne od 17-tego października Oferujemy do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy po modernizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legionów

Bałuty,Łódź

1 520 zł25 m² 60,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową, świeżo wyremontowaną kawalerkę znajdującą się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Górniak,Łódź

185 000 zł25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Oferuję na sprzedaż wyremontowaną kawalerkę znajdującą się na 3 piętrze kamienicy przy ul. Kruczej 4. Kawalerka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

698 000 zł47 m² 14 985 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! bez pcc! Perła na Perle Piotrkowska z widokiem na Katedrę i panoramą Łodzi! Pięcio - gwiazdkowy 2 pokojowy apartament na najwyższym piętrze apartamentowca w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

785 000 zł75 m² 10 465,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Są mieszkania, w których wchodzisz i od razu wiesz: to jest to. Ten apartament ma dokładnie tą energię. Przekraczasz próg i tadam przestrzeń, światło i widok, który nie pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Struga

Polesie,Łódź

2 100 zł43 m² 48,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę najmu nowoczesnego w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jagodnica-Złotno,Łódź

599 999 zł58 m² 10 362,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym Łódź, złotno Lokalizacja: łódź Złotno Budynek: apartamentowiec z 2021 roku, 3 piętra Powierzchnia mieszkania: 57,9 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stary Widzew,Łódź

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane Kompaktowy, stylowy apartament loft z sypialnią i balkonem w nowym budynku (z windą), na nowym osiedlu fuzja. O fuzji: nowe osiedle wybudowane na terenie dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lipowa

Polesie,Łódź

495 000 zł65 m² 7 582,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 65mkw. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Senatorska

Górna,Łódź

2 200 zł45 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przytulne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie (pow. 44,88 m2) usytuowane na II piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu z 2019 r. z windą, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

2 100 zł42 m² 50,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 48. Budynek monitorowany z przejściowym holem, do dyspozycji lokatorów jest zielone patio, rowerowania.