dowolna

Luksusowe mieszkania Łódź - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

369 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Złotno,Łódź

343 728 zł37 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokoje 36,81 m z balkonem 4,8 m Sercem mieszkania jest jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 17,22 m z wyjściem na balkon 4,8 m . To funkcjonalna, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi ul. Gabriela Narutowicza Tuż przy Uniwersytecie Łódzkim (wydział Nauk Geograficznych) Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Radiostacja,Łódź

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w centrum Łodzi ul. Gabriela Narutowicza Tuż obok Uniwersytetu Łódzkiego Wydział Nauk Geograficznych Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Łodzi, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrenki

Radogoszcz,Łódź

390 000 zł44 m² 8 764,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 44,5 m z dużym balkonem i widokiem. Są takie miejsca w Łodzi, w których po przekroczeniu progu mieszkania masz wrażenie, że miasto zostaje gdzieś daleko za Tobą. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Teofilów,Łódź

628 000 zł49 m² 12 805,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie typu M-3, o powierzchni 49,04m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym apatramentowcu na osiedlu Nowe Złotno. Mieszkanie wykonane jest wg projektu architekta z należytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

375 000 zł37 m² 10 083,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spotkajmy się w sobotę 17 stycznia- przyjdź i zobacz nowoczesny design nieruchomości na bliskimżubardziu, do Manufaktury mamy tylko 2,3 km - zadzwoń i zapisz się. Przyjdź i poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńskiej

Chojny,Łódź

639 000 zł59 m² 10 775,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Łódzka giełda nieruchomości .ATRAKCYJNY APARTAMENT Z DUŻYM TARASEM .NOWA NISKA CENA NOWA ATRAKCYJNA CENA Do sprzedania wyjątkowy trzypokojowy apartament o powierzchni -59,3 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Katedralna,Łódź

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ten apartament to unikatowa propozycja na łódzkim rynku, bardziej funkcjonalnego układu dla 3 sypialni nie sposób znaleźc. Lokalizscja dale nam dużo prywatności, jakiej trudno szukać w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tramwajowa

Śródmieście-Wschód,Łódź

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śródmieście, radiostacja! Przeczytaj koniecznie. Przepiękne 2pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy Tramwajowej 5 Piętro 3 z 4samo centrum Łodzisuper skomunikowana okolicazamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trawiasta

Radogoszcz,Łódź

495 000 zł48 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta mieszkanie po generalnym remoncie! Nieruchomość świeżo po generalnym remoncie. Wszystko zaprojektowane tak by nowy właściciel czuł przestrzeń, komfort i spokój. Mieszkanie 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

678 000 zł73 m² 9 287,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsza oferta mieszkania 4-pokojowego w Łodzi Na rogu Sienkiewicza i Tylnej! Idealna oferta dla wymagającego klienta premium. Na sprzedaż najlepszy możliwy układ mieszkania 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudzka

Górna,Łódź

630 000 zł48 m² 13 163,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pokoje | nowy apartamentowiec | balkon | garaż | rudzka 75 - rezerwacja Opis lokalizacji:Mieszkanie położone jest przy ul. Rudzka 75 w Łodzi, w nowym, kameralnym apartamentowcu z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Opolczyka

Widzew,Łódź

799 000 zł71 m² 11 323,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem, widok na zieleń. Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefanowskiego

Stare Polesie,Łódź

425 000 zł35 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe, komfortowe, przestronne i gotowe do zamieszkania- mieszkanie o powierzchni 35,45 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym bloku przy ul. Stefanowskiego 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

255 000 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

319 900 zł37 m² 8 636,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Czary mary, nie do wiary. Mieszkanie w takiej cenie czy to są czary? Nowa elektryka i hydraulika! 37 m2 Dokładnie tak, 2-pokojowe mieszkanie, które pokochasz od razu! Twoje wymarzone lokum? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Łódź

2 100 zł29 m² 72,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, eleganckie mieszkanie na nowym osiedlu czeka na pierwszego najemcę. Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie 1 pokojowe z balkonem, położone na nowym osiedlu w dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ruda Pabianicka,Łódź

749 999 zł78 m² 9 561,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem vero protect - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ Prezentuję na sprzedaż przestronną, 3-pokojową nieruchomość o powierzchni 79 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Widzew,Łódź

800 000 zł60 m² 13 398,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż - ładne, nowe mieszkanie 3 pokojowe. Wykończone i w pełni umeblowane. Położone w nowym budynku na nowym osiedlu nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe | nowy budynek Z windą - echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

4 500 zł101 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z widokiem na park | 4 pokoje, 101 M | arboretum, łódź górna | 2 miejsca W garażu Szukasz przestrzeni, komfortu i zieleni w prestiżowej lokalizacji? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pabianicka

Kurak,Łódź

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu jednopokojowe ,przytulne mieszkanie o powierzchni 26 m2 położone na parterze w niskim bloku w zielonej, spokojnej okolicy przy ul. Pabianickiej w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Górna,Łódź

490 000 zł67 m² 7 363,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Niepowtarzalna nieruchomość może być Twoja. Mieszkanie prawie 70m2 w pakiecie z kominkiem, tarasem i dużym ogrodzonym podwórkiem. To nie 10m2 trawniczka u dewelopera, to prawie 400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Widzew,Łódź

499 000 zł57 m² 8 688,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Łódzka giełda nieruchomości .NOWA NISKA CENA Do sprzedania apartament dwupokojowy o pow.57,43 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku apartamentowym z 2012 r przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Milionowa

Stary Widzew,Łódź

1 600 zł31 m² 52,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle fuzja | ładne, w pełni umeblowane studio Z balkonem | nowe osiedle | ulica milionowa Możliwe oglądanie po uprzednim uzgodnieniu terminu opis mieszkania: nowe, eleganckie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jak sobota to. dylemat egzystencjalny (Lidl czy Biedronka?) Mieszkanie dla koneserów Świętego Spokoju.Nic dwa razy się nie zdarza pisała poetka, ale zakupy robić trzeba co tydzień. Znasz tę melodię?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Milionowa

Stary Widzew,Łódź

1 800 zł32 m² 56,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W nowym budynku | nowe osiedle fuzja | mieszkanie wykończone, w pełni umeblowane opis mieszkania: nowe, eleganckie mieszkanie typu studio, w pełni umeblowane położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Łódź

579 000 zł41 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: wykończone i umeblowane zupełnie nowe mieszkanie 2 pokojowe w głębi osiedla, w nowym budynku przy ul. Piotrkowskiej Osiedle: strefa Progress znanego developera okam 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, stylowy apartament z wydzieloną sypialnią w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Pomorskiej/róg Wschodniej, w samym miasta, w otoczeniu historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Widzew,Łódź

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Wysokiej w Łodzi. Zacznijmy od lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spadochroniarzy

Złotno,Łódź

809 000 zł72 m² 11 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne, ustawne i gotowe do zamieszkania nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72 m2 na łódzkim Złotnie. Czteropokojowy apartament znajduje się na spokojnym (monitorowanym) otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstantynowska

Zdrowie,Łódź

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w zielonej części Łodzi | 3 pokoje | park na zdrowiu Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, nowocześnie wykończone o pow. ok. 52 m 2 położone na 2 piętrze na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Billewiczówny

Janów,Łódź

576 000 zł62 m² 9 365,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym tarasem i garażem na 2 auta, 2 kroki do parku! ul. Oleńki Billewiczówny. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

324 000 zł37 m² 8 714,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Smerfastyczne M2 na sprzedaż! 37,18 m czystej przyjemności na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty (rok 1970). Czynsz administracyjny tylko 500 zł, a stan nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Łódź

699 000 zł92 m² 7 556,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w centrum Opis lokalizacji: śródmieście Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: lokalizacja obok Ronda Solidarności w Łodzi to doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

385 000 zł45 m² 8 618,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jesień tutaj zawsze była najpiękniejsza. Drzewa malowały się w złoto, a powietrze pachniało czymś znajomym może mokrą ziemią, może starymi księgami, może po prostu spokojem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciśnie się na usta, że po Bożemu. Natomiast w dzisiejszym słowniku świata nazwać by to można konkretnie. Mieszkanie nie ma słabych elementów. Wszystko jest nowe! Powierzchnia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

2 000 zł45 m² 44,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-968 do pierwszego zasiedlenia / po generalnym remoncie umeblowanie nowe, sprzęt agd nowy i nieużywany 45,39 m2 / 2 pokoje / rozkładowe Wolne od: od zaraz, klucze w biurze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Radiostacja,Łódź

473 000 zł52 m² 9 108,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie w świetnej lokalizacji - przy ul. Matejki 7. Mieszkanie składa się z salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pustynna

Górna,Łódź

825 000 zł83 m² 9 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości Osiedle pustynna to kameralny zespół domów jednorodzinnych w zabudowie niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syrenki

Radogoszcz,Łódź

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Śliczne, trzypokojowe mieszkanie położone na cichym i zadbanym osiedlu Radogoszcz Wschód. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Janów,Łódź

325 000 zł36 m² 8 985,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Rano budzi Cię delikatny stukot psich łap po balkonie i zapach świeżej kawy idealny powód, żeby wstać. Przeciągasz się, a stopy same robią wooow bo pod Tobą jest sauna w pakiecie,.

Szczegóły ogłoszenia