dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

495 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

495 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

990 zł20 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Więckowskiego 46 *bardzo duża antresola z miejscem do spania i półkami stojącym *powierzchnia 20 m2, parter *ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 270 zł31 m² 40,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *duża kawalerka przy ul. Wyszyńskiego 88 na Retkini *miejskie ogrzewanie, 31 m2, 6 piętro Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, szafa, stół, krzesła. *Kuchnia: szafki, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić klimatyczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Central Park Apartments 2 położone są w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychlińskiego

Polesie,Łódź

538 959 zł58 m² 9 331 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, które z pewnością szybko się wynajmie, ponieważ okolica jest chętnie wybierana z powodu bliskości do Manufaktury, zaledwie 2km. tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 090 zł17 m² 64,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 *składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki połączonej z wc *17 m2, 4 piętro, centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

850 zł11 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę komfortowe studio z antresolą przy ul. Mielczarskiego 16 *zamykane podwórko *miejskie ogrzewanie *11m2 + antresola, parter *pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zarzewska

Górniak,Łódź

990 zł32 m² 30,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna kawalerka w okolicach Górniaka - Zarzewska 12 *powierzchnia 32 m2, 2 piętro *ogrzewanie gazowe *lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z całym miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Widzew,Łódź

219 000 zł41 m² 5 394,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne jednopokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Złotej w dzielnicy Fabryczna Widzew. Bardzo dobra lokalizacja, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrodowa

Polesie,Łódź

409 173 zł36 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja jest gotowa do zamieszkania. Cena: 409173zł do negocjacji! Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie składa się z 1 pokoju o powierzchni 36,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 170 zł24 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka na ulicy Legionów *mieszkanie po kapitalnym remoncie, wszystkie sprzęty i meble są nowe *mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Radogoszcz,Łódź

1 150 zł36 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-919 36 m.kw. / radogoszcz / rozkładowe Przestronna i umeblowana kawalerka w ciekawej lokalizacji Wolne od: zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Lokalizacja: łódź, bałuty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew,Łódź

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które jest tak blisko uczelni, że możesz w kapciach lecieć na uczelnię? Kawalerkę marzeń, która jest jak Twój najlepszy kumpel zawsze na miejscu, zawsze gotowa do akcji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo gustownie urządzona kawalerka położona w samym centrum Łodzi *mieszkanie doskonale zlokalizowane pod względem komunikacyjnym, w odległości około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 000 zł13 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *studio przy ul. Legionów 18 (zaraz przy ul. Zachodniej) *powierzchnia 13 m2, 1 piętro *ogrzewanie miejskie *przyjazne dla zwierząt! *w odległości 1,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

299 000 zł28 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Cześć! Masz ochotę na przytulne gniazdko z nieziemskim widokiem? Zapraszamy do zakupu uroczej kawalerki o powierzchni 27,7 m w prestiżowej lokalizacji Łodzi Górnej! To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aroniowa

Bałuty,Łódź

530 000 zł54 m² 9 726,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie: prezentujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,49 m2, zlokalizowane przy ulicy Aroniowej 14 w dzielnicy Bałuty. Swoją nowoczesność zawdzięcza ono zdalnym sterowaniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zbaraska

Górna,Łódź

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka po remoncie przy ul. Zbaraskiej 18 *miejskie ogrzewanie, 27m2, 1 piętro Wyposażenie: *pokój: rozkładana sofa, telewizor, szafa, stół krzesłami, komoda, szafki, wisząca szafka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Widzew,Łódź

208 000 zł18 m² 11 542,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 18,02 m , usytuowanej w samym sercu Łodzi, niedaleko ulicy Piotrkowskiej. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-916 Ważne : blisko ckd, blisko Uniwersytet Łódzki (prawo, medycyna, inne). 28 m2 / jeden pokój / balkon do wprowadzenia od zaraz Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 400 zł16 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie- ciepłe i słoneczne w świeżo wyremontowanej, pachnącej świeżością kamienicy *z miejskim centralnym ogrzewaniem *oprócz samej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieszyńska

Górna,Łódź

1 190 zł40 m² 29,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Cieszyńskiej 18 w Łodzi *miejskie ogrzewanie, 40 m2, parter *jedyne 3 km od Politechniki Łódzkiej Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, komoda, regał, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Julianowska

Bałuty,Łódź

316 000 zł30 m² 10 661,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży nowoczesna kawalerka 30m2 z otwartą kuchnią która znajduję się przy ulicy Julianowskiej w Łodzi w pobliżu parku im. Adama Mickiewicza. Mieszkanie zlokalizowane jest na 7/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Kilińskiego 142a *ślicznie urządzone i bardzo dobrze wyposażone, w samym centrum Łodzi *2 piętro, 25 m2, centralne ogrzewanie *świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Polesie,Łódź

900 zł16 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowa kawalerka w samym centrum miasta, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 33/35 *nowe okna, instalacja, meble, wyposażenie agd, klimatyzacja *powierzchnia 16 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piwna

Bałuty,Łódź

1 180 zł19 m² 62,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowo wyposażona kawalerka przy ul. Piwnej 12 *powierzchnia 20 m2 *1 piętro *ogrzewanie miejskie *świetna lokalizacja, w pobliżu przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

1 150 zł25 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne studio po generalnym remoncie przy ul. Żeromskiego 17 *powierzchnia 25 m2 *1 piętro w odremontowanej kamienicy *ogrzewanie miejskie *świetna lokalizacja *przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Radiostacja,Łódź

239 900 zł26 m² 9 226,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

26 metrów parter po remoncie wysokość 3,2 m doskonała lokalizacja - Radiostacja monitorowane miejsce parkingowe na terenie zamkniętym w cenie woda i ogrzewanie miejskie w cenie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Antenowa

Chojny,Łódź

1 600 zł15 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 15 m , zlokalizowana przy ul. Antynowej 12 w Łodzi. Mieszkanie idealne dla studenta lub osoby pracującej, znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Ruda Pabianicka,Łódź

155 000 zł18 m² 8 776,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Witam serdecznie! Ważna informacja - Przedstawiamy Państwu kawalerkę, która świetnie się nadaje jako inwestycja lub własny przytulny kącik. Cicha i spokojna okolica, zaledwie 50 m od Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

379 973 zł42 m² 8 993,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Oryginalne wyremontowane balustrady i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów jakie czekają na przyszłych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Tokarska

Bałuty,Łódź

1 030 zł19 m² 54,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio z antresolą przy ul. Tokarskiej 2 *przedpokój, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia na antresoli, łazienka *wyposażone i umeblowane *parter,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Żubardź,Łódź

287 000 zł39 m² 7 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Przedstawiam przestronną kawalerkę do remontu z możliwością przearanżowania na 2 pokojowe mieszkanie. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze. Na 39mkw składa się: * pokój * kuchnia * łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 190 zł62 m² 35,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowocześnie urządzona kawalerka o powierzchni 62 m2 z przestronną (28m2) i wysoką (1,9 m) antresolą *mieszkanie w bardzo dobrym stanie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

1 080 zł17 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio po generalnym remoncie przy ul. Łagiewnickiej 96a *mieszkanie znajduję się w świeżo wyremontowanej kamienicy z zamykanym podwórzem *ogrzewanie miejskie, 16 m2, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadłubka

Chojny-Dąbrowa,Łódź

259 000 zł33 m² 7 959,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronną kawalerkę z dużą, otwartą kuchnią i balkonem położoną na czwartym piętrze wieżowca z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, urządzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Senatorska

Górna,Łódź

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Senatorskiej 10 *mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane - w pobliżu Parku im W. Reymonta oraz ulicy Piotrkowskiej *powierzchnia 31m2, parter, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Targowa

Widzew,Łódź

850 zł12 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Targowej 55 *o powierzchni 12m2, parter *miejskie ogrzewanie *w spokojnej okolicy w centrum miasta, blisko park Źródliska oraz Galeria Łódzka *dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem przy ulicy Gdańskiej 46 *sypialnia na antresoli *20 m2, 1 piętro *niedaleko Manufaktury oraz bardzo blisko Akademii Muzycznej *okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 170 zł15 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Legionów 75 *powierzchnia 15m2, 4 piętro, ogrzewanie miejskie *estetyczny i nowoczesny wystrój *wielkim atutem jest położenie mieszkania tuż koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 090 zł17 m² 64,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Pabianickiej 35 *powierzchnia 17m2, 3 piętro, centralne ogrzewanie *mieszkanie zlokalizowane blisko Górniaka i Ronda Lotników Lwowskich Wyposażenie:.