dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

495 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

495 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Lniana

Bałuty,Łódź

225 000 zł27 m² 8 364,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią, o powierzchni 26,90 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze z 4, w bloku, przy ul. Lnianej, na Teofilowie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 190 zł21 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Targowej 55 w Łodzi. Spokojna okolica w centrum miasta, w odległości spaceru od Parku Źródliska, galerii Łódzkiej oraz zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrześnieńska

Bałuty,Łódź

1 250 zł23 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, nowoczesna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 3. piętrze budynku przy ul. Wrześnieńskiej 4. Nieruchomość: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Felińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

279 000 zł27 m² 10 341 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie po remoncie dopracowane W każdym detalu | dąbrowa | 5 piętro Z windą! ul. Felińskiego Nie przegap okazji, by zamieszkać w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

175 000 zł27 m² 6 471,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży kawalerkę z oddzielną kuchnią, łazienką i przedpokojem, o łącznej powierzchni 27,04 mkw, zlokalizowaną przy ul. Ignacego Paderewskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe, przytulne ,umeblowane mieszkanie z balkonem w pięknej kamienicy przy ul Wschodniej 19 ( róg ulic Wschodniej i Pomorskiej ) Budynek jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

1 200 zł18 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information. Szukasz mieszkania w centrum Łodzi, z którego wszędzie masz blisko? Ta kawalerka przy ul. Pogonowskiego 66 to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 090 zł13 m² 83,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa i w pełni umeblowana kawalerka przy ul. Mielczarskiego 16 w Łodzi, idealna dla studentów i osób pracujących, zlokalizowana blisko Akademii Muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Retkinia,Łódź

255 000 zł31 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana w Łodzi, na Retkini, przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Radogoszcz,Łódź

259 000 zł31 m² 8 371,04 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

***rezerwacja***rezerwacja*** Gotowe M na start lub inwestycję - Radogoszcz-Zachód, ul. Pasieczna. Szukasz mieszkania, które od razu robi wrażenie? Kawalerka o powierzchni aż 30,94 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

1 700 zł32 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 32,40 m , położona na czwartym piętrze w budynku bez windy przy ul. Marysińskiej 94 w Łodzi. Opis mieszkania: mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fuzja| duża kawalerka| centrum | Do wynajęcia duża kawalerka o pow. ok. 38 m 2 , położone na 5 piętrze nowego apartamentowca w inwestycji "fuzja" przy ul. Milionowej. Mieszkanie utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Radwańska

Polesie,Łódź

1 350 zł27 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w kamienicy przy ul. Radwańskiej 48, idealna dla studenta lub jednej osoby. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościelny

Śródmieście,Łódź

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kupujący nie ponosi kosztów związanych z obsługą biura. Mieszkanie rozkładowe, położone w zadbanej kamienicy przy Placu Kościelnym. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

299 000 zł34 m² 8 885,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka przy łódzkim metrze | nowe mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy | kompletne wyposażone I umeblowane | przestronne I widne to speak english please call: do sprzedania nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Łódź

Górna,Łódź

265 000 zł21 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna kawalerka z ogródkiem w odrestaurowanej kamienicy -21m2. Na sprzedaż oferujemy uroczą kawalerkę o powierzchni 21m2, położoną w zadbanej, wyremontowanej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Łódź

1 060 zł15 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 16 m , położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Zamenhofa, zaledwie 10 minut pieszo od ul. Piotrkowskiej i przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 050 zł18 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio w pełni umeblowane, położone w wyremontowanej kamienicy w samym centrum Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 37, przyjazne dla zwierząt i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Wyszyńskiego 51 - idealne dla singla, pary lub dwóch osób, ceniących bliskość centrum i spokój osiedla. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Bałuty,Łódź

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 30m2 na Bałutach. Usytuowane na siódmym piętrze w bloku z windą przy ulicy Julianowskiej. W lokalu przeprowadzono generalny remont, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

240 000 zł30 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie, które może i nie imponuje metrażem, ale bez trudu wygra konkurs na najbardziej przytulne lokum sezonu. Znajduje się na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku na łódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 290 zł18 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Legionów 18 w Łodzi, tuż przy ul. Zachodniej. Nieruchomość: powierzchnia 18 m . 1 piętro. Ogrzewanie miejskie. Przyjazna dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please contact me Na wynajem mieszkanie typu studio z wydzieloną sypialnią, zlokalizowane na 1 piętrze, w pięknej, odrestaurowanej, kamienicy przy ulicy 1 Maja 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łęczycka

Zarzew,Łódź

1 150 zł34 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia duża, jasna kawalerka o powierzchni 34 m przy ul. Łęczyckiej 1/3. Mieszkanie po odświeżeniu, w pełni umeblowane i wyposażone, z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Śródmieście,Łódź

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio wynajmę funkcjonalną i atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 32,19 m (plus zabudowana powierzchnia do przechowywania 7m ) położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziołowa

Radogoszcz,Łódź

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym ocieplonym bloku z płyty zlokalizowanym przy ulicy Ziołowej w Łodzi. Budynek ocieplony z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Strefa progress - nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi Zamieszkaj w miejscu, które łączy klimat historycznej Piotrkowskiej z nowoczesnym stylem życia. Strefa progress to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Abramowskiego

Śródmieście,Łódź

169 850 zł12 m² 13 842,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z antresolą o powierzchni 12,27 m , zlokalizowana w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Felsztyńskiego 31. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 030 zł19 m² 54,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne studio z antresolą o powierzchni 19 m przy ul. Narutowicza 41 w Łodzi, w odremontowanej kamienicy z własnym podwórzem, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gnieźnieńska

Bałuty,Łódź

1 350 zł24 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia łódź, ul. Gnieźnieńska Dla ogarniętego studenta lub studentki. Mała? Tak. Wystarczająca? W punkt. Własny kąt, święty spokój i przestrzeń, którą zamykasz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

359 000 zł35 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronna kawalerka 35 m w samym sercu Łodzi - idealna na start lub pod inwestycję! Zapraszam do zakupu komfortowej kawalerki o powierzchni 35 m , położonej na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

790 zł20 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kameralne mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ul. Zarzewskiej 12 w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Wileńska - Łódź Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 36,48 m położone na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Wileńskiej w Łodzi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

187 000 zł25 m² 7 450,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka Z balkonem, usytuowana na IV piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Lutomierskiej 109 A. Mieszkanie dla Ciebie lub jako inwestycja pod wynajem. Manufaktura 1,5 km /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berlińskiego

Bałuty,Łódź

185 000 zł29 m² 6 452,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28,67 mkw, przy ul. Hersza Berlińskiego na łódzkich Bałutach. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 130 zł24 m² 47,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalny lokal przy ul. Legionów 130/140. Nieruchomość: przestronna, umeblowana kawalerka. Powierzchnia 24m2. 4 piętro. Ogrzewanie miejskie! Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Prowizja dla biura 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Retkinia,Łódź

305 000 zł36 m² 8 591,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: położona jest na 3 pietrze w 4-piętrowym bloku wybudowanym z cegły, ocieplonym i odmalowanym. Pod budynkiem znajdują się miejsca parkingowe przeznaczone tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

1 690 zł28 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w sercu Łodzi - panorama miasta, siłownia i coworking! Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie w prestiżowej inwestycji Strefa progress przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij