dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

491 ogłoszeń

585 000 zł45,02 m² 12 994,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowy apartament w sercu Łodzi przy ul. Stanisława Wigury 23, czyli tam, gdzie miasto naprawdę żyje, a wszystko jest na już dokładnie tak jak dostępność tego mieszkania. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł28 m² 46,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi, z centralnym ogrzewaniem, w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Łódzkiej oraz Ronda Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Kilińskiego z pełnym wyposażeniem II piętro Przedstawiam Państwu komfortową kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na 2. piętrze. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł23,45 m² 12 324,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: marek Pańko tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 zł28,46 m² 40,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 50. Mieszkanie świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł43,43 m² 6 401,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam Państwu dużą kawalerkę o powierzchni 43,43 m , z wydzieloną częścią sypialnianą na antresoli o wysokości 1,5 m . Istnieje możliwość kupienia sąsiedniego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł20,48 m² 11 181,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowoczesna kawalerka w doskonałej lokalizacji, ul. Orla 21, łódź Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 20,48 m , położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,20 m² 7 320,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o pow 36,2m2 w pobliżu Manufaktury. To może być miejsce, którego szukasz! Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrów handlowych, szkół, przedszkoli oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 295 zł65,61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,43 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji, w spokojnej i zielonej okolicy. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25,83 m² 54,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie typu amfilada o powierzchni 25,83 m , położone na parterze kamienicy przy ulicy Piwnej w Łodzi. Idealne dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł14,40 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność kawalerka W top lokalizacji | gotowa inwestycja | niska cena Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka zlokalizowana w świetnym punkcie miasta przy ul. Zgierskiej 24. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem studio apartment W świetnej lokalizacji W samym centrum łodzi przy al. Kościuszki. Mieszkanie jest funkcjonalne i dobrze zaprojektowane, idealne dla jednej osoby lub pary. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł16 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Wysokiej 26 w Łodzi. Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 400 zł29,67 m² 10 461,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | 32m2 | ul. Struga | centrum Łodzi | parking Kawalerka w sercu Łodzi, która daje coś więcej niż tylko adres daje komfort życia Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Z osobną kuchnią I balkonem przy ul. Pułaskiego 8 W łodzi! twoja cicha przystań W mieście! Szukasz wyposażonego mieszkania w świetnie skomunikowanej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fuzja| pierwszy najem| centrum | nowoczesny aprtament W loftach | Do wynajęcia przestronna, kawalerka o pow. ok. 36 m 2 , położona na 5 piętrze (ostatnim) w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł27,20 m² 8 639,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przytulne M-2 Z panoramicznym widokiem ul. Tatrzańska Szukasz mieszkania, które jest gotowe do wprowadzenia lub natychmiastowego wynajmu? Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37m 2 przy ul. Piotrkowskiej i ul. Zmenhofa, deptak, samo centrum Łodzi, z parkingiem w cenie na zamykanym terenie. Opłaty: czynsz najmu: 1150 zł.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł29,30 m² 9 215,02 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania typu M2 położonego W łodzi, dzielnica polesie, osiedle retkinia południe Mieszkanie o pow. ca 29,30 m kw., położone jest na II piętrze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł30,94 m² 8 371,04 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej Retkini. W okolicy znajdują się parki, restauracje, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł32,52 m² 12 146 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wykończone I wyposażone mieszkanie W nowym budynku | nowe osiedle fuzja | idealne pod inwestycję gotowe do zamieszkania Już dziś umów się na oglądanie, zadzwoń:   lub   .

Szczegóły ogłoszenia

258 870 zł26,54 m² 9 753,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sulma real estate prezentuje na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim, która daje więcej niż sugeruje metraż. Dzięki wysokości 3 metrów, dużym przeszkleniom i południowej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,85 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duża kawalerka w samym centrum Łodzi! Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 38,85 m , usytuowaną w doskonałej lokalizacji na 2 piętrze w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 25 mkw., położona w nowej inwestycji przy ul. Wojska Polskiego w Łodzi w niewielkiej odległości od Manufaktury. Do mieszkania przynależy balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - rozkładowa kawalerka na górnej - 1000 zł Mieszkanie w trakcie odnawiania - wymiana paneli, malowanie ścian - najemca będzie mogł zamieszkać w mieszkaniu po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wygodna i wyjątkowa kawalerka z garderobą o pow. 31 m2, położona na II piętrze bloku z windą w Łodzi - osiedle Retkinia przy ul. Kusocińskiego. Mieszkanie spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,00 m , położona na 1. piętrze prestiżowej inwestycji na Łódzkim Polesiu. To idealna propozycja "na start" lub jako gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

277 777 zł62,78 m² 4 424,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w otoczeniu zieleni? Chciałbyś mieć blisko do centrum miasta, ale nie czuć zgiełku, hałasu i smogu? To właśnie je znalazłeś - na łódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł23,11 m² 1 514,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: zm/kl54/2024 Oferujemy mieszkanie w prywatnej kamienicy zlokalizowanej na Starym Widzewie w Łodzi. Lokal znajduje się na parterze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł21,30 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Wschodniej, na przeciwko przepięknie zrewitalizowanej ulicy Włókienniczej. Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł24,40 m² 6 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż funkcjonalna i klimatyczna kawalerka o powierzchni 24,4 m , położona na 1. piętrze w przedwojennej kamienicy przy ul. Bojowników Getta Warszawskiego w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wysoki standard (300 cm) klimatyzacja balkon - Centrum przy Manufakturze Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł23 m² 56,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 1. piętrze w budynku przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 898 zł32,62 m² 10 481,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania. i jest to mieszkanie. 32,68 m czystej przyjemności, gdzie każdy centymetr ma sens. Ogródek - 12,1 m prywatnej zieleni, idealny na poranną kawę i popołudniowe grilla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł22 m² 82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od czerwca z możliwością obejrzenia już teraz. Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wigury 23. Mieszkanie o powierzchni 22 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 823 zł28,65 m² 14 025,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Tarasy luksusowe mieszkania w industrialnym sercu Łodzi. Loft me by Mr House prezentuje wyjątkową kawalerkę z rynku pierwotnego o powierzchni 28,65 m , usytuowaną na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł38,76 m² 16 434,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze metraże są najbardziej rozchwytywane. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępne aktualne oferty specjalne. Blisko 40 m w centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 999 zł25,60 m² 15 859,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze lokale szybko znikają - ten metraż jest szczególnie poszukiwany. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępna oferta specjalna - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

331 000 zł43 m² 7 697,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w zabytkowej kamienicy | centrum Łodzi | ul. Nawrot Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w samym sercu Łódź , przy ul. Nawrot 72. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.