dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

499 954 zł59 m² 8 404 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

400 792 zł42 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

371 234 zł38 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 670 zł25 m² 66,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Kawalerka do wynajęcia ul. Kilińskiego 142, łódź Nowoczesne, jasne mieszkanie typu studio na wynajem ul. Kilińskiego, tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

371 234 zł38 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

398 256 zł41 m² 9 636 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

401 734 zł42 m² 9 504 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

272 292 zł26 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

331 662 zł27 m² 12 078 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

269 300 zł26 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

270 064 zł26 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

354 417 zł36 m² 9 834 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

346 211 zł34 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

437 712 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

270 064 zł26 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

398 256 zł41 m² 9 636 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

348 212 zł35 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

458 727 zł52 m² 8 866 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

326 629 zł34 m² 9 724 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

343 568 zł29 m² 11 682 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

262 696 zł25 m² 10 330,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

348 200 zł35 m² 9 878 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

302 199 zł26 m² 11 473 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Żubardź,Łódź

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania - kawalerki tworzącej jedną przestrzeń o powierzchni 34m2. usytuowanej na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Zdrowie,Łódź

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka o powierzchni 40 m2 na Zdrowiu, na zabytkowym Osiedlu Mireckiego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku z cegły. W jego skład wchodzą: -pokój (21 m2), -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

390 743 zł41 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

265 570 zł25 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

267 546 zł26 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

348 200 zł35 m² 9 878 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025