dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

495 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

495 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Plater

Bałuty,Łódź

199 000 zł24 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Bardzo fajne mieszkanie dla osób szukających swojej pierwszej nieruchomości. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, z którego jest wejście do małej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Felsztyńskiego

Górniak,Łódź

1 400 zł15 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information Moi Drodzy! Mamy do wynajęcia idealną kawalerkę. Mieszkanie jest minimalistyczne; znajdują się w nim wszystkie niezbędne elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 090 zł14 m² 77,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, mieszcząca się na 3 piętrze kamienicy z własnym podwórzem przy ul. Legionów 69 w Łodzi, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 150 zł29 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna i ekonomiczna kawalerka na parterze niskiego bloku przy ul. Dąbrowskiego 64 w Łodzi. Nieruchomość: parter. Powierzchnia 29 m2. Centralne ogrzewanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

287 589 zł29 m² 9 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

339 663 zł29 m² 11 549,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

339 721 zł34 m² 10 113,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

290 629 zł28 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

271 494 zł26 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tatrzańska

Widzew,Łódź

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Sprzedaż bezpośrednia, z góry dziękujemy biurom nieruchomości oraz pośrednikom. Na sprzedaż kawalerka na Dąbrowie, ulica Tatrzańska, w pełni rozkładowa z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

373 583 zł38 m² 9 896,25 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

273 247 zł27 m² 10 222,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

407 411 zł43 m² 9 396 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

462 517 zł52 m² 8 939,25 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stary Widzew,Łódź

385 000 zł31 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne studio W nowym budynku | nowe osiedle fuzja | mieszkanie wykończone, w pełni umeblowane | idealne pod inwestycję gotowe do zamieszkania Już dziś umów się na oglądanie, zadzwoń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Włókniarzy

Bałuty-Centrum,Łódź

219 000 zł27 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Doskonały potencjał inwestycyjny - lokata kapitału! Na sprzedaż ustawne i pełne klimatu mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w miejscu, którego nie trzeba reklamować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

285 000 zł34 m² 8 387,29 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się w wysokim bloku z windą przy ul. Paderewskiego 39. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada balkon typu loggia poszerzony o 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Retkinia,Łódź

220 000 zł31 m² 7 110,54 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,94 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Łodzi na Retkini. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze wieżowca, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

356 661 zł36 m² 9 896,25 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

308 735 zł30 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

559 000 zł60 m² 9 296,52 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odyńca

Górna,Łódź

328 000 zł33 m² 9 846,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Łodzi Górnej. To doskonała propozycja dla osób ceniących nowoczesny komfort w zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

1 200 zł36 m² 33,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Mieszkanie dostępne od 1.03.2026 r. Można już oglądać i podpisać umowę. Preferowany najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

306 879 zł30 m² 10 222,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

263 738 zł26 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

344 104 zł34 m² 10 244,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Górna,Łódź

310 410 zł34 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Specjalna oferta - mieszkanie z rabatem blisko 20 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,32 m2 z balkonem, położone w nowoczesnej inwestycji w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

338 260 zł34 m² 10 070,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

407 411 zł43 m² 9 396 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

322 526 zł33 m² 9 744 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

263 511 zł26 m² 10 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Górniak,Łódź

375 000 zł35 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! Nieruchomość została objęta umową rezerwacyjną. Obecnie nie prowadzimy prezentacji - dziękujemy za okazane zainteresowanie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

393 407 zł41 m² 9 630,53 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

390 523 zł38 m² 10 287,80 zł/m²