dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Odolanowska

Polesie,Łódź

1 180 zł26 m² 45,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładna, w pełni umeblowana kawalerka przy ul. Odolanowskiej 8a w Łodzi, położona na parterze w bloku z miejskim ogrzewaniem, bardzo blisko Manufaktury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

1 800 zł30 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne kawalerka Z balkonem | nowa przędzalnia | 4 piętro Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30,50 m 2 z balkonem, usytuowana na czwartym piętrze budynku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

419 900 zł37 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

179 000 zł25 m² 7 131,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka na start lub pewna inwestycja | 25.1 m | Teofilów Szukasz mieszkania na start albo nieruchomości, która będzie dobrze pracować na wynajmie? Ta kawalerka może być idealnym wyborem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 090 zł11 m² 99,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia położona w sercu miasta, przyjazna dla zwierząt mini kawalerka z opcją parkowania przy ul. Kilińskiego 30 idealna dla singla lub pary. Nieruchomość: powierzchnia 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Łódź

469 000 zł28 m² 16 554,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowa kawalerka W doskonałej lokalizacji - nowe centrum łodzi Centrum miasta | Wysoki standard wykończenia | Najlepszy adres w Łodzi | Dworzec Łódź Fabryczna | Zielone tarasy i patio |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

206 000 zł29 m² 7 028,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż położone w Łodzi na Bałutach przy ul. Zgierskiej. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską. Szczególnie przypadnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

419 900 zł37 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciołkowskiego

Kurak,Łódź

255 000 zł34 m² 7 535,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż jasną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33,84 m , usytuowaną na 6. piętrze w zadbanym 10-piętrowym bloku z windą, w spokojnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

344 000 zł25 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży urządzone, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m przy Manufakturze. Bardzo funkcjonalny, wyremontowany i estetycznie urządzony lokal idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wigury

Śródmieście,Łódź

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Przedstawiamy Państwu do wynajęcia wyjątkowe studio zlokalizowane w nowoczesnym wieżowcu w sercu Łodzi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Biegunowa

Zdrowie,Łódź

370 000 zł28 m² 13 261,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowe jednopokojowe, przestronne studio o powierzchni 27,90 m z 15m2 ogródkiem, zlokalizowane w apartamentowcu na ul. Biegunowa 5 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m przy Manufakturze. Bardzo funkcjonalny, wyremontowany i estetycznie urządzony lokal czeka na najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Orla

Śródmieście,Łódź

230 000 zł18 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Idealne zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem! Atrakcyjna lokalizacja! opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nawrot

Katedralna,Łódź

1 180 zł15 m² 78,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompaktowa kawalerka przy ul. Nawrot 50 w centrum Łodzi, z miejskim ogrzewaniem, położona bardzo blisko ul. Piotrkowskiej, off Piotrkowska oraz Dworca Łódź Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Bałuty,Łódź

1 300 zł45 m² 29,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Obrońców Westerplatte 14a Prezentowane kawalerka o powierzchni 44,76 m2 składa się z: ->pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Śródmieście,Łódź

344 000 zł25 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Inwestycyjny sztos - Kawalerka naprzeciwko Manufaktury! Szukasz nieruchomości, która broni się samą lokalizacją, a do tego posiada unikalne atuty podnoszące jej wartość rynkową? To jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 460 zł22 m² 66,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia wyjątkowa kawalerka z antresolą przy ul. Piotrkowskiej 37 w Łodzi w pełni wyposażona, w samym centrum miasta. Nieruchomość: kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

890 zł12 m² 74,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna mini kawalerka przy ul. Pabianicka 44 w Łodzi, blisko Politechniki. Nieruchomość: powierzchnia12,22 m . Znajduje się na 3. piętrze kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Retkińska

Polesie,Łódź

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Retkińskiej 18/22 w Łodzi, położona zaraz obok parku na Zdrowiu, zoo, ogrodu Botanicznego oraz kompleksu basenowego Fala, idealna dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

559 000 zł34 m² 16 676,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przestronna kawalerka Z balkonem W sercu łodzi - doskonała inwestycja Balkon | Centrum miasta | Wysoki standard wykończenia | Najlepszy adres w Łodzi | Dworzec Łódź Fabryczna | Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Księży Młyn,Łódź

187 900 zł26 m² 7 144,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1875

***rezerwacja***rezerwacja*** Kawalerka 26,3 m przy Parku Źródliska | Księży Młyn | Wysoki parter | możliwa antresola do spania Oferta idealna dla osób kochających miejski rytm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Górna,Łódź

265 000 zł28 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Super okazja, rewelacyjna kawalerka! Oferuję Państwu modną i nowocześnie zaaranżowaną kawalerkę, ok. 27 m + dodatkowe pomieszczenie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

235 000 zł28 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Umeblowana kawalerka rewelacyjna lokalizacja Sprzedam wyremontowane, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28,6 m2 (dodatkowo jest piwnica). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Łódź

250 000 zł23 m² 10 974,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne z lokatorem - zwrot od pierwszego dnia! Łódź, ul. Zamenhofa - 22,78 m - 1 pokój - 3. piętro Na sprzedaż odnowione i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Zachodniej 101 w samym sercu Łodzi, z miejskim ogrzewaniem, położona bardzo blisko uczelni i Manufaktury idealna dla studenta lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Łódź

1 650 zł27 m² 61,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 27,02 m w inwestycji "strefa progress". Lokalizacja Inwestycja Strefa progress jest zlokalizowana przy popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Bałuty,Łódź

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Organizacji win 52 w Łodzi, położona w bloku z windą. Mieszkanie ma świetną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rudzka

Górna,Łódź

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 23 m , po remoncie, zlokalizowaną przy ul. Rudzkiej w Łodzi. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 050 zł22 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi. Nieruchomość: powierzchnia 22 m . 4. piętro. Lokalizacja: bardzo blisko Górniaka i Ronda Lotników Lwowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Finansowa

Górna,Łódź

230 000 zł44 m² 5 265,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży wykończony i umeblowany lokal w budynku wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

275 000 zł34 m² 7 984,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji kupujący nie płaci prowzji! W tej inwestycji posiadamy kilkanaście mieszkań 1 i 2 pokojowych. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 030 zł24 m² 42,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni odnowiona kawalerka z balkonem w kamienicy z własnym podwórzem przy ul. Narutowicza 41 w Łodzi, blisko Manufaktury, ul. Piotrkowskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

1 200 zł20 m² 59,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, w pełni wyposażoną kawalerkę znajdującą się przy ul. Felsztyńskiego 31. Kawalerka znajduje się na parterze w kamienicy po remoncie. Powierzchnia mieszkania to 20,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Odnowiciela

Olechów,Łódź

330 000 zł34 m² 9 706 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Marzysz o mieszkaniu, które od pierwszej chwili robi wrażenie i daje poczucie, że to właśnie Twoje miejsce? Ta wyjątkowa propozycja to doskonała alternatywa zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-05-01 Do wynajęcia kawalerka przy ul. Nawrot 50 w Łodzi. Nieruchomość: ogrzewanie miejskie, 19m2, 1 piętro. Lokalizacja: mieści się w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z miejskim ogrzewaniem, zlokalizowana w odremontowanej kamienicy z własnym podwórzem przy ul. Narutowicza 41 w Łodzi, bardzo blisko Manufaktury, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Katedralna,Łódź

1 020 zł16 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio ul. Pabianicka 34, łódź. Nieruchomość: powierzchnia 16 m . Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zmienna

Doły,Łódź

299 000 zł36 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja. Fantastyczne mieszkanie położone w bloku z cegły na cichym i zielonym osiedlu Doły przy ul. Zmiennej. Nieruchomość składa się z niezwykle przestronnego ( 21,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | widok na patio | Do wynajęcia nowoczesna i przestronna kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą, o pow. ok. 42 m 2 , położone na piątym, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

411 136 zł26 m² 16 060 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój | 25 m | 1 piętro Cena: 411 136 pln Zamieszkaj w sercu Łódź w miejscu, które łączy wielkomiejski styl życia z komfortem nowoczesnego apartamentu. Strefa relaksu dla.