dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

498 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

498 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

220 000 zł28 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu z bardzo ładnym widokiem Oferuje bezpośrednio na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27,67 m2 zlokalizowaną przy ul. Tatrzańskiej 65, (osiedle Zarzew). Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kraszewskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

850 zł27 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Kraszewskiego 14. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na czwartym pietrze w stanie po remoncie. Koszt na najmu 850 zł plus zaliczka na opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

1 160 zł32 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka na ulicy 6 sierpnia 37 *wyposażona i umeblowana *przestronne 32m2, 3 piętro *ogrzewanie miejskie *w pobliżu Placu Barlickiego i Zielonego Rynku - 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Granitowa

Górna,Łódź

330 000 zł35 m² 9 540,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na siódmym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe, dwustronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górna,Łódź

266 000 zł40 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Cześć! Mam dla Ciebie niesamowitą okazję przestronne mieszkanie o powierzchni 39.79 m2, które czeka na nowego właściciela w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 500 zł19 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w najpiękniejszej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 37. Kamienica jest po rewitalizacji. Kawalerka ma powierzchnię 19 m2, składa się z jednego pokoju, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Julianów,Łódź

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu kawalerki znajdującej się na parterze świeżo wyremontowanego domu w Łodzi na Julianowie-Marysinie-Rogach (ul. Kobaltowa) oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solna

Śródmieście,Łódź

469 000 zł78 m² 5 989,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kamienica po rewitalizacji: - stropy betonowe co jest wyjątkiem w Łodzi; - wyremontowany dach, kominy wentylacyjne; - ściany równe z gładziami, kamienica była kilkanaście lat temu gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

950 zł27 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Traktorowej 55 - świetna lokalizacja *ogrzewanie miejskie, 26 m2, 1 piętro Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana sofa, stół, krzesła, szafka *kuchnia: szafki, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

195 000 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka w kamienicy przy ulicy Łagiewnickiej 120. Sprzedaż bezpośrednia. Nieruchomość jest sprzedawana bezpośrednio przez właściciela, dzięki czemu kupujący unika płacenia prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gandhiego

Bałuty,Łódź

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Gandhiego 17 w Łodzi. *Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. *Powierzchnia 37 m2, 3 piętro, balkon. *Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Łódź

Łódź,łódzkie

335 000 zł31 m² 10 744,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Witam Sprzedam mieszkanie z II etapu inwestycji Diasfera Lodzka, przy ul. płk. Jana Kilińskiego 138 W Łodzi. Budynek jest juz gotowe. Mieszkanie położone jest na I pietrze budynku 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Łódź

219 000 zł31 m² 6 996,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż kawalerka W kamienicy przy ul. Solnej 9 W łodzi bardzo blisko manufaktury oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 31,30 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Paryska

Śródmieście,Łódź

239 000 zł24 m² 9 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis Zainwestuj w Jednopokojowy apartament po generalnym remoncie, z widokiem na park! W bliskim położeniu od Centrum miasta i Uczelni Wyższych. To unikatowa inwestycja w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka w okolicy Ronda Lotników Lwowskich. *Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone, znajduje się w całkowicie wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 10 Lutego

Katedralna,Łódź

624 000 zł70 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Gotowiec inwestycyjny w Łodzi w stylowej kamienicy w centrum miasta. Trzy niezależne mieszkania przygotowane pod wynajem, każde składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górna,Łódź

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone i wybudowane mieszkanie na Górnej przy ul. Czackiego 14. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

275 000 zł26 m² 10 577 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz nowego mieszkania w centrum Łodzi, gotowego do wprowadzenia to ta Alternatywa jest dla Ciebie! Apartament znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

284 900 zł25 m² 11 282,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Miło nam zaprezentować przed Państwem mieszkanie jasne i słoneczne, o powierzchni ponad 25m2, znajdujące się w ścisłym centrum Łodzi. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 050 zł15 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kameralna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 *2 piętro, powierzchnia15 m2 *ogrzewanie centralne *bardzo dobra lokalizacja pomiędzy rynkiem Górniak i Szpitalem Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piwna

Bałuty,Łódź

1 100 zł14 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ulicy Piwnej 12 w Łodzi *mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone *miejsce ogrzewanie, 15 m2 *jasny i estetyczny wystrój *świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

209 000 zł26 m² 8 038,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest kawalerka przerobiona na 2 pokoje o powierzchni 26 m2 na 3 piętrze w bloku z balkonem. Blok ocieplony, wspólnota mieszkaniowa. Czynsz 270 zł + media Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przędzalniana

Księży Młyn,Łódź

185 000 zł28 m² 6 518,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka z antresolą w świetnej lokalizacji - Łódź, widzew - Księży Młyn ul. Przędzalniana 50. Mieszkanie położone na przeciwko Parku Źródliska I (tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

637 000 zł94 m² 6 776,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne, może być też ciekawym miejscem na przykład na kancelarię prawną lub notarialną. Bardzo dobry układ z dużą ilością okien, mieszkanie ustawne, jasne i ciepłe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 6 Sierpnia

Śródmieście,Łódź

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w okolicach Rynku Barlickiego, przy ul. 6 sierpnia 37 *niewątpliwym atutem mieszkania, poza lokalizacją i wykończeniem, jest spory metraż, powiększony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 26m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lipowa

Polesie,Łódź

900 zł15 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. Lipowej 14 *w otoczeniu wyremontowanych, zadbanych i dobrze zagospodarowanych terenów, tworzących niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

950 zł12 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Targowej 55 *centralne ogrzewanie, powierzchnia 12,5 m2 *kamienica jest usytuowana w spokojnej okolicy w centrum miasta, blisko park Źródliska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulne, zadbane studio w pobliżu Manufaktury *powierzchnia 24 m2 , 1 piętro *blisko Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wyposażenie: *pokój: rozkładany narożnik, stolik, krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Więckowskiego 46 *oryginalna, nowoczesna aranżacja mieszkania *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *19,55 m2 = optymalna, komfortowa powierzchnia = nieduże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Łódź

Śródmieście,Łódź

284 700 zł26 m² 11 121,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

? eleganckie Mieszkanie w Sercu Łodzi - Idealne dla Studenta lub Młodej Osoby Pracującej w Centrum Lokalizacja: łódź, polesie Powierzchnia: 25,60 mkw Piętro: 3 z 4 Ogrzewanie: centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bałuty,Łódź

1 100 zł30 m² 36,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie typu M-2 na 3 piętrze w bloku z cegły Mieszkanie w położeniu środkowym w pełni rozkładowe. Z pokoju wyjście na balkon. Lokal wolny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oblęgorska

Bałuty,Łódź

900 zł12 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Oblęgorskiej 9 *studio w wyremontowanej kamienicy z zamykanym podwórzem *mieści się w cichej i spokojnej okolicy, blisko centrum miasta *13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 100 zł16 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowa, komfortowa kawalerka przy Nawrot 50 *mieszkanie po generalnym remoncie (2023 r.), z nowym wyposażeniem *Nawrot 50, centrum Łodzi *Oryginalna, nowoczesna aranżacja mieszkania *W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

235 000 zł32 m² 7 248,61 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w 11 piętrowym ocieplonym budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Polesie,Łódź

290 000 zł43 m² 6 683,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - kawalerka w centrum Łodzi. Rezerwacja! opis: mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku, na jego powierzchni 43,39m2 znajdują się: - kuchnia ok 11m2, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka po remoncie przy ul. Włókniarzy 228 *mieszkanie w centrum miasta *ogrzewanie centralne *powierzchnia 27 m2,1 piętro *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój : stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Retkinia,Łódź

255 000 zł31 m² 8 241,76 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - kawalerkę na Retkini. Opis: nieruchomość położona na 3-cim piętrze, w wieżowcu. Mieszkanie ma powierzchnię 30,94m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzwonowa

Ruda Pabianicka,Łódź

364 000 zł40 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji na spokojnej, cichej Rudzie Pabianickiej. Ta wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

371 000 zł38 m² 9 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 37,68 m2 + taras 13,5 m2, na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

660 700 zł72 m² 9 176,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

07 [konkrety] -odbiory kluczy: 1 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.