dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Janów

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynarskiego

Janów,Łódź

395 000 zł71 m² 5 563,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Kupujący nie płaci prowizji- mieszkanie na osiedlu bre Locum, trzypokojowe, rozkładowe, na drugim piętrze, z dużym balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym ok 30 mkw, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynarskiego

Janów,Łódź

306 000 zł65 m² 4 742,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

- mieszkanie trzypokojowe, przestronne, rozkładowe, na pierwszym piętrze, w bloku trzypiętrowym z balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon ok 23,5 mkw, pokoje: 12 i 10 mkw. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Janów

Janów,Łódź

319 000 zł73 m² 4 381,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

M5 Janów iiip. do wprowadzenia. Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w pełni rozkładowe na spokojnym cichym osiedlu. Mieszkanie mieści się na trzecim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Janów

Janów,Łódź

115 000 zł37 m² 3 091,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 Janów tylko 3091zł/ma bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na czwartym pietrze czteropiętrowego bloku z płyty w spokojnej, zielonej okolicy na Janowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

220 000 zł58 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane w cichej okolicy na osiedlu Janów. W ofercie mieszkania są: przestronny salon, sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Janów,Łódź

268 900 zł61 m² 4 417,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie! Sprzedam zadbane,przestronne i rozkładowe mieszkanie M-4 mieszczące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na ulicy Dąbrówki-olechów!mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynarskiego

Janów,Łódź

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, przestronne, rozkładowe, na pierwszym piętrze, w bloku trzypiętrowym, z balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Najniższa cena! Witam, mam do sprzedania rozkładowe, przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni 51,77mkw na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Łodzi, w dzielnicy Olechów. Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Hetmańska

Janów,Łódź

250 000 zł56 m² 4 501,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupokojowe, w bloku trzypiętrowym,na ogrodzonym terenie. Powierzchnie pomieszczeń: pokój ok 21 mkw, sypialnia ok 12 mkw,garderoba/mały pokój ok 5.5 mkw. Łazienka razem z wc ok 4.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynarskiego

Janów,Łódź

275 000 zł65 m² 4 247,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, przestronne, rozkładowe, na parterze, w bloku trzypiętrowym z tarasem 18 mkw. Powierzchnie pomieszczeń: salon ok 23,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynarskiego

Janów,Łódź

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Niższa cena! Witam, mam do sprzedania rozkładowe mieszkanie M-4 na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji i w pełni wyposażone na osiedlu Olechów przy ulicy Cynarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Odnowiciela

Janów,Łódź

340 000 zł75 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Kupujący nie płaci prowizji- mieszkanie trzypkojowe, przestronne, rozkładowe, na drugim piętrze, w bloku trzypiętrowym, z balkonem, na ogrodzonym terenie. Powierzchnie pomieszczeń: pokoje 21,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ketlinga

Janów,Łódź

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, posiadam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w Łodzi (janów/olechów) na pięknym, ogrodzonym osiedlu (nowe budownictwo). Mieszkanie było zakupione w 2009 roku i aranżowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podbipięty

Janów,Łódź

430 000 zł90 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie czteropokojowe, przestronne, rozkładowe, na pierwszym piętrze, w bloku trzypiętrowym, z dużym balkonem. Powierzchnie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

214 000 zł51 m² 4 196,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

M-3 - łódź - janów 51m 2 224 000zł bez prowizji dla kupującego! Witam. Mam do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie, do zamieszkania od zaraz na 3 piętrze, 51m 2 , przestronne i jasne ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagłoby

Janów,Łódź

550 000 zł83 m² 6 642,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Duże przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze + garaż z pomieszczeniem gospodarczym w bloku 3-kondygnacyjnym z 2000 r na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

360 000 zł87 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 87,2 m2 przy ulicy L. Podbipiety na osiedlu Janów. Budynek usytuowany wśród brzóz, w zacisznej części już zagospodarowanego osiedla. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Janów

Janów,Łódź

2 100 zł100 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne i przestronne mieszkanie 100m2 na Janowie.Blok z 2002r ogrodzony z garażem podziemnym wielostanowiskowym.Kuchnia(MDF, blaty kamień)wyposażona w sprzęt AGD,pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maćka z Bogdańca

Janów,Łódź

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Bardzo ładne mieszkanie w wybudowanym w 2008 roku apartamentowcu na Janowie. Mieszkanie w stanie idealnym, w ogóle nie widać śladów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

229 000 zł52 m² 4 403,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5m2 położone na 2 piętrze bloku na Janowie. Mieszkanie po kapitalnty remoncie przeprowadzonym w 2011 r w pełni rozkładowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży atrakcyjne M4 o powierzchni 62,44 m2, położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Janów. Pokój gościnny 21m2 z dużą loggią na całą długość pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Janów

Janów,Łódź

410 000 zł80 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne i komfortowe mieszkanie 4-pokojwe 80m kw na 1-m pietrze w 3-piętrowym bloku z cegły z 2006r. (janów/olechów). Mieszkanie własnościowe z kw, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.52m2 W 2007 przeprowadzono generalny remont. .Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

234 000 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

255 000 zł62 m² 4 112,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maćka z Bogdańca

Janów,Łódź

235 000 zł55 m² 4 226 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokal mieszkalny który może służyć jako użytkowy przeznaczony na działalność handlową, usługową. Okolica to spokojne, nowe ogrodzone osiedle w pobliżu lasu. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

260 000 zł62 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Billewiczówny

Janów,Łódź

850 000 zł188 m² 4 521,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 188,5 m.kw. wysoki parter Usytuowane w budynku mieszkalnym jednokondygnacyjnym (wysoki parter plus I pietro), rok budowy 2000. W budynku znajdują się tylko cztery mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podbipięty

Janów,Łódź

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

0% dla kupującego! Do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie 56 m2, z możliwością podzielenia mieszkania na 2 pokoje, położone na parterze w 3-piętrowym bloku z cegły (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podbipięty

Janów,Łódź

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne 2 pokojowe w pełni rozkładowe zadbane mieszkanie o pow. ok. 65 m2 położone na I piętrze w bloku III piętrowym z cegły z roku 1998 usytuowanym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Janów,Łódź

189 000 zł40 m² 4 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 40m kw na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku (janów/olechów). Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe okna pcv, nowe instalacje. W pokoju (16 m2) nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagłoby

Janów,Łódź

430 000 zł83 m² 5 180,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania nowoczesne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe 83m2 na pierwszym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z 2000r.na terenie osiedla zamkniętego (Olechów/Janów). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maćka z Bogdańca

Janów,Łódź

288 000 zł63 m² 4 608 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ładne mieszkanie o pow. 62m2 na parterze w dzielnicy Janów ok. ulicy Maćka z Bogdańska. Mieszkanie rozkładowe trzy pokojowe, z jasną przestronną kuchnią. Zaletą jest funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojewódzkiego

Janów,Łódź

485 000 zł80 m² 6 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagienki

Janów,Łódź

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Odstąpię partycypację na 1-pokojowe mieszkanie z zasobów wtbs, położone w bardzo spokojnej dzielnicy Łodzi - janów. Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Janów,Łódź

298 000 zł62 m² 4 806 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Koniecznie zobacz Prezentację Multimedialną Mieszkania! *** *** Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, na parterze -4-piętrowego bloku, na łódzkim Janowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagłoby

Janów,Łódź

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej okolicy blok jest ogrodzony dostepna komórka oraz garaż .Mieszkanie w super stanie cena do negocjacji .Naprawde warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Janów

Janów,Łódź

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam M4 na Janowie. Mieszkanie jest ładne w cichej okolicy. Nowe okna z roletami przeciwsłonecznymi, pokoje jasne ( wsch. i zach.), ustawne, osobno łazienka i wc. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podbipięty

Janów,Łódź

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie ciche i ekonomiczne. Składa się z 2 pokoi , kuchni , łazienki i przestronnego przedpokoju. Dodatkowo , piwnica , ok. 4 m2. Okazja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janów

Janów,Łódź

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie W cichej I zielonej części łodzi (kilka enklaw zieleni), w niedalekiej odległości od przystanku autobusowego I krańcówki mpk. W dalszej części bloku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kmicica

Janów,Łódź

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Sprzedam bezpośrednio. Przestronne 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 100m2 położone na niewielkim, ogrodzonym osiedlu. Pośrodku osiedla dobrze zagospodarowany dziedziniec z placem zabaw dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij