dowolna

Mieszkania Łódź Górna

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

1 400 zł15 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information. Do wynajęcia stylowa kawalerka typu studio o powierzchni 15 m , położona przy ul. Poznańskiej w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 108 zł78,79 m² 9 837,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,79 m , idealne dla rodziny. Lokal składa się z 4 pokoi, w tym 3 osobnych sypialni oraz łazienki oraz wc zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 108 zł78,79 m² 9 837,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 616 zł69,85 m² 10 216,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,85 m , idealne dla rodziny. Lokal składa się z 3 pokoi, w tym 2 osobnych sypialni oraz łazienki, zapewniając komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł40,86 m² 6 485,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40,86 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w dzielnicy Łódź - Górna. Lokal kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł87,62 m² 10 785,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

.apartament O bardzo niskich kosztach czynszowych kupujący U nas nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Do Sprzedania eleganckie, trzypokojowe mieszkanie o pow.87,62 przy czym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Każdy tajny agent specjalny potrzebuje swojej tajnej bazy, która zachwyca perfekcyjnym stylem. Ta wyjątkowa dwupokojowa nieruchomość to prawdziwa licencja na luksusowe życie. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 654 zł71,82 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania, które w pełni odpowie na potrzeby Twojej rodziny - ta propozycja zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! Przestrzeń zaprojektowana tak, żeby codzienność była po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 235 zł60,13 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu, balkonu oraz ogródka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 380 zł60,15 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 196 zł60,13 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł70 m² 9 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Port Jastarnia w Łodzi funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy 70-metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Różyckiego w Łodzi. Lokal dostępny od zaraz, idealny dla singla lub pary. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł53,60 m² 4 104,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,60 m , zlokalizowane przy ul. Karpackiej w Łodzi (kurak). Mieszkanie przeznaczone jest do własnej aranżacji - brak mebli daje przyszłemu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tytuł: idealne dla pary - 2 pokoje w cichej uliczce przy ul. Życzliwej, w okolicy ul. Pabianickiej. Treść: szukasz komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł42 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne dwa pokoje z balkonem przy ul. Gojawiczyńskiej. To wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 czeka na nowych lokatorów, którzy docenią spokój oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł35,57 m² 8 124,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja Szukasz kompaktowego mieszkania w zielonej okolicy z pełną infrastrukturą pod ręką? Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,57 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 880 zł86,84 m² 10 673,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowe Mieszkanie na Sprzedaż Nowa Strycharska | str 6, łódź Górna Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,84 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 069 zł42,65 m² 11 396,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowe Mieszkanie na Sprzedaż Nowa Strycharska | str 6, łódź Górna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,65 m , usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnej inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 815 zł65,03 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowe Mieszkanie na Sprzedaż Nowa Strycharska | str 6, łódź Górna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,03 m , usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnej inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,80 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje, parter i zielona okolica - wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji na łódzkiej Górnej (nowe Rokicie). Blisko Politechniki, z dobrym dojazdem do centrum i dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

616 572 zł62,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł185 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowego i ekskluzywnego apartamentu w otoczeniu historycznej zabudowy fabrykanckiej z końca XIX wieku, ewenement w skali całej Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł27,18 m² 7 064,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna, w południowo-wschodniej części miasta. Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł36,54 m² 7 526 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z kuchnią, balkonem 36,54 m , 1. piętro Oferuję przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36,54 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł69,64 m² 8 759,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku wielorodzinnym w rejonie ul.Demokratycznej, Rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł34 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

M-2, łódź, ul. Chóralna, 34m2, do negocjacji Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 34m2, zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Chóralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 944 zł121,13 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 121,13 m2 z dużymi balkonami. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w nowym apartamentowcu inwestycji pryncypalna 66. Stan deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36,50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie przy ulicy Poznańskiej w Łodzi. Prezentowany lokal mieści się na parterze kamienicy (budynek po gruntownym remoncie), jego powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł18 m² 12 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe ,przytulne mieszkanie w Łodzi przy ulicy Słowiańskiej (rejon ulicy Przybyszewskiego). Położenie nieruchomości Mieszkanie znajduje sie w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł41,24 m² 10 790,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie miejsce, w którym wczorajsi "my" zostają za drzwiami, a Ty wchodzisz w przestrzeń, która od progu szepcze: i Ciebie też bardzo. To nie jest zwykłe ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł78 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 78 mkw. położone w spokojnej części Łodzi przy ul. Sczanieckiej. Do mieszkania przynależy balkon z wyjściem na ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł32,80 m² 7 621,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania do wejścia i są takie, które dają możliwość zrobienia dokładnie tego, czego chcesz. To jest właśnie ta druga opcja. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

721 826 zł76,79 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla rodziny - 4 pokoje | Łódź, ul. Obywatelska | bez pcc i bez prowizji Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, gdzie każdy będzie miał swoje miejsce, a codzienne życie.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym budynku na łódzkim osiedlu Chojny-Dąbrowa. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,64 m² 9 346,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 26,64 m , po remoncie, znajdującą się na parterze w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Piastów-Kurak w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

393 000 zł47,22 m² 8 322,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z balkonem | 47,22 mkw | blisko Parku Podolskiego Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 47,22 mkw, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

497 673 zł50,27 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł47,22 m² 8 322,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m położone w niskim bloku z 1970 roku, tuż przy Parku Podolskim. To miejsce dla osób, które cenią spokój, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 zł60 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe, przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Odyńca 65 w Łodzi. -Nieruchomość- trzy oddzielne pokoje. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 mkw, mieszczące się na parterze w bloku przy ulicy Poznańskiej. Na terenie posesji znajduje się plac zabaw oraz altanka, z której mogą.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,76 m² 6 403,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,76 m , położone na parterze w bloku w dzielnicy Górna. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł44,84 m² 7 493,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z potencjałem na spokojnej Górnej Paderewskiego 27 Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 44,84 m , położone na 4. piętrze przy ul. Paderewskiego 27 w Łodzi. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

756 zł40 m² 18,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Odstępne 65 000 pln Prezentujemy ofertę mieszkania na wynajem w prywatnej, kamienicy na pierwszym piętrze z balkonem .Lokal przeszedł właśnie gruntowny remont -będziesz pierwszym lokatorem.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38,50 m² 8 831 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Dąbrowie przy ulicy Umińskiego. Posiada powierzchnię 38,5m2 i położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł93,60 m² 8 643,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 93,6 m , idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowej przestrzeni z wyraźnym podziałem na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij