dowolna

Mieszkania do remontu Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

285 000 zł47 m² 6 071,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

"mieszkanie W centrum, tuż obok uniwersytetu łódzkiego" ul. Pomorska - cena: 285.000 zł DLA KOGO?: - dla inwestora pod wynajem lub dla osoby starszej ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - lokalizacja - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

389 950 zł57 m² 6 800,66 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

M4 z Potencjałem na Łódzkim Manhattanie Lokalizacja: osiedle Łódzki Manhattan, śródmieście. Dosłownie "rzut beretem" od Łódzkiej Galerii. Lokalizacja tej nieruchomości posiada wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

W ofercie mieszkanie do generalnego remontu w centrum miasta. Niedawno podłączona sieć ciepłownicza. Nowe kaloryfery. W następnym kroku wspólnota ma zadbać o klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż rozkładowe, funkcjonalne M-3 z balkonem-loggia, o powierzchni ok. 47 m2, usytuowane na czwartym piętrze 11-piętrowego wieżowca położonego w Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny,Łódź

399 000 zł50 m² 7 968,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na trzecim piętrze w niskim bloku, otoczone zielenią i spokojem. Po wejściu do lokalu wita nas szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Górna,Łódź

370 000 zł59 m² 6 291,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Łodzi Górnej, przy ulicy Bednarskiej. To doskonała oferta dla osób poszukujących przestrzennego mieszkania, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Judyma

Teofilów,Łódź

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu wygodne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45m2 znajdujące się na parterze bloku zlokalizowanym na malowniczym osiedlu Teofilów w cichej i spokojnej okolicy z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

235 000 zł32 m² 7 248,61 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w 11 piętrowym ocieplonym budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Polesie,Łódź

290 000 zł43 m² 6 683,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - kawalerka w centrum Łodzi. Rezerwacja! opis: mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku, na jego powierzchni 43,39m2 znajdują się: - kuchnia ok 11m2, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Retkinia,Łódź

255 000 zł31 m² 8 241,76 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - kawalerkę na Retkini. Opis: nieruchomość położona na 3-cim piętrze, w wieżowcu. Mieszkanie ma powierzchnię 30,94m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Widzew,Łódź

350 000 zł47 m² 7 419,97 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dzień dobry! Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę na wspólną rozmowę o wyjątkowym miejscu, które może być dla Ciebie nowym domem. To mieszkanie jest pełne uroku i ciepła, a ja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

322 000 zł65 m² 4 991,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 rozkładowe pokoje, dwustronne mieszkanie o powierzchni aż 64,51 mkw. w centrum Łodzi! Idealna propozycja dla inwestora lub rodziny, która szuka wymarzonej nieruchomości w przystępnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Górna,Łódź

240 000 zł31 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, położone na I piętrze w cichej okolicy Łodzi, przy ulicy Dubois. To doskonała oferta dla tych, którzy cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

213 000 zł45 m² 4 744,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

"idealna oferta dla inwestora" ul. Pabianicka - cena: 213.000 zł Podstawowe informacje: - 44,89 m2 - 2 przejściowe pokoje (amfilada) - stan lokalu: do remontu - III piętro w kamienicy, bez balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zapraszamy do odkrycia mieszkania do remontu, który został już rozpoczęty. Już teraz widać, że to miejsce kryje dużo potencjału i możliwości. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Łódź

799 000 zł131 m² 6 099,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl oferta bezpośrednia - pośrednikom dziękuję i bardzo proszę o uszanowanie prośby i nie dzwonienie. Nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

280 000 zł45 m² 6 179,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 43 m , położonego na parterze 4-piętrowego bloku z 1975 roku na osiedlu Teofilów w Łodzi. Cechy Mieszkania: 2 pokoje + osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

319 000 zł46 m² 6 913,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Preferowana zakup za środki własne cena do negocjacji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw., położone przy ul. Grota Roweckiego, na parterze/4 Mieszkanie jest ustawne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

200 000 zł28 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Pokój z kuchnią, łazienką, przedpokój +balkon. Do remontu. Dobra lokalizacja. Rojna/traktorowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Widzew,Łódź

280 000 zł52 m² 5 436,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Nieruchomości Kłosek polecają: 2 rozkładowe pokoje w Łodzi. Opis szczegółowy: nieruchomość położona na 4-tym piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 51,50m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

338 000 zł57 m² 5 929,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentuję Wam 3 pokojowe mieszkanie do remontu, usytuowane w czteropiętrowym bloku na 4 piętrze. Mieszkanie znajduje się na ul. Powstańców Wielkopolskich tuż przy ul. Mokrej. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Króla

Retkinia,Łódź

305 000 zł42 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

339 000 zł49 m² 6 983,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na zielonym Karolewie ulica - Wróblewskiego. Idealne dla osób ceniących sobie ciszę i zieleń w pobliżu jednocześnie chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania, położonego w dzielnicy, łódź - Żubardź przy ul. Mahatmy Gandhiego 23. Lokal położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

500 000 zł78 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie do remontu, o powierzchni 77,8mkw, przy ul. Wielkopolskiej w Łodzi. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze, w wieżowcu z wielkiej płyty. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wioślarska

Karolew,Łódź

369 000 zł54 m² 6 871,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,70 m położone w Łodzi na karolewie/retkinia Wschód przy ulicy Wioślarskiej. Mieszkanie jest rozkładowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

209 400 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość o pow 41,88 do generalnego remontu, mieskznaie mieści się w kamienicy na ulicy Żwirki 8. Lokalizacja idealna. Stan techniczny kamienicy dobry , podłączona do sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 6 Sierpnia

Stare Polesie,Łódź

499 000 zł107 m² 4 673,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż piękne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 106,78! Kamienica w doskonałej lokalizacji, możliwość uzystkania czteropokojowego apartamentu. Nadaje się także na podział ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Śródmieście,Łódź

799 000 zł131 m² 6 099,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Źródłowa

Śródmieście,Łódź

249 000 zł34 m² 7 251,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie (34,34 mkw) przy ul. Źródłowej w Łodzi Śródmieściu. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polesie,Łódź

262 000 zł38 m² 6 929,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Kłosek polecają: - 2 pokoje do remontu. Rezerwacja! Opis szczegółowy: mieszkanie jest położone na 2gim pietrze w niskim bloku. Na powierzchnię 37,52m2 składają się: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pstrągowa

Bałuty,Łódź

348 000 zł50 m² 6 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz wyjątkowego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy Łodzi? Mamy coś dla Ciebie! Oferta Mieszkania dwupokojowego z ogródkiem na parterze w Łodzi na Radogoszczu Wschód przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

300 000 zł56 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (56 mkw) przy ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego. Mieszkanie znajduję się na parterze kamienicy. Składa się z korytarza, dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berlińskiego

Bałuty,Łódź

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane w pobliżu Bałuckiego Rynku oraz Manufaktury. Mieszkanie do remontu, zamontowane okna pcv (5 lat temu). Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chóralna

Chojny,Łódź

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Chojny | kawalerka do remontu | możliwość adaptacji |35 M2 | loggia | komórka Do sprzedania rozkładowa kawalerka o pow. 35 m2 położone na wysokim parterze bloku z lat 80tych usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lokatorska

Górna,Łódź

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokoje 49m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Mieszkanie pełen rozkład Media miejskie, czynsz 480zł Loggia W pokojach i przedpokoju parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

299 000 zł38 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zdjęcia przykładowe. Mieszkanie w trakcie generalnego remontu. Planowany termin zakończenia grudzień. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Marysin,Łódź

245 000 zł39 m² 6 221,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania z balkonem, położonego w dzielnicy Łódź-Marysin Doły ul. Emilii Plater 15/19. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

347 000 zł69 m² 4 999,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealna propozycja dla przedsiębiorczego inwestora lub większej rodziny: przestrzeń w centrum Łodzi przy ulicy Jaracza 21. Ta nieruchomość w zabytkowej kamienicy otwiera drzwi do możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Polesie,Łódź

262 000 zł38 m² 6 929,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Kłosek polecają: - 2 pokoje do remontu. Opis szczegółowy: mieszkanie jest położone na 2gim pietrze w niskim bloku. Na powierzchnię 37,52m2 składają się: 2 pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

290 000 zł37 m² 7 827,26 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie łódź widzew Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37,05 m2 usytuowana na 8 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie to kawalerka składająca się z dużego słonecznego.