dowolna

Mieszkania Łódź Bałuty

482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku (bez windy). Nieruchomość składa się z: - salonu - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Teofilów,Łódź

589 088 zł72 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - 3 pokoje 71,84 m z ekspozycją wschód-zachód za jedyne 8200 zł/m! Przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m gotowe na swoich właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Bałuty-Centrum,Łódź

249 000 zł29 m² 8 542,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Już sprzedane! chcesz też sprzedać szybko I skutecznie? zadzwon do mnie   ! świeżo po remoncie! Wymienione wszystkie instalacje, zabudowa na wymiar w kuchni. Krótko mówiąc gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 23 m przy ul. Wojska Polskiego 60 w Łodzi, idealna dla singla lub pary. Nieruchomość: mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Doły,Łódź

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia słoneczne bardzo ,przytulne mieszkanie o powierzchni 34 mkw składające się z salonu z aneksem , sypialni oraz łazienki z wc Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

475 000 zł57 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 57 m na Teofilowie - 3 pokoje, balkon i piękny widok na zieleń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 7. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

395 000 zł46 m² 8 522,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Funkcjonalny układ, wysoko położone piętro z pięknym widokiem i lokalizacja, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem rodzin to właśnie oferuje to 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m kwadratowych + 2.9 m piwnica. Mieszkanie znajduje sie na 4 pietrze w bloku 4 pietrowym,kuchnia,łazienka z balkonem i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodnika

Bałuty,Łódź

343 000 zł50 m² 6 846,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Twoje Miejsce do Metamorfozy 2 Pokoje z Dużym Balkonem! Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Łódź

Teofilów,Łódź

257 000 zł27 m² 9 553,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne estetyczne mieszkanie, po remoncie w bloku z widokiem na zieleń, obok bloku parking dla mieszkańców. - cena : 257 000,00 zł - opis pomieszczeń: - pokój: ściany: gładzie gipsowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tokarzewskiego

Marysin,Łódź

359 000 zł50 m² 7 252,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z możliwością 3 pokoi | Łódź, ul. Tokarzewskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,16 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

325 000 zł44 m² 7 403,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wszyscy znamy legendę o szafie, która prowadziła do magicznej krainy. Tutaj nie musisz przedzierać się przez futra, by znaleźć spokój, ale to właśnie pojemna garderoba jest cichym bohaterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

440 000 zł52 m² 8 393,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na Żabieńcu - gotowe do wprowadzenia! Oferujemy na sprzedaż zadbane, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze niskiego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łanowa

Bałuty,Łódź

325 000 zł47 m² 6 937,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na 6 piętrze w wieżowcu przy ul. Łanowej. Nieruchomość o powierzchni 46,85 m2 z pokojem przechodnim ( z dużego pokoju wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedażny w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w wieżowcu przy ul. Marysińskiej. Nieruchomość o powierzchni 46,55 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Bałuty,Łódź

790 000 zł85 m² 9 273,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży dwupoziomowych apartamentów z ogródkami na nowo powstającym, kameralnym osiedlu położonym w Łodzi przy ul. Rumuńskiej, nieopodal ulic Pojezierska / Włókniarzy /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wici

Teofilów,Łódź

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 45,13 m | 2 pokoje | Teofilów, ul. Wici | 4 piętro | 269 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełnym rozkładzie mieszkanie o powierzchni 45,13 m , zlokalizowane na niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Bałuty,Łódź

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie 58 m z balkonem | 1 piętro Pełna własność Lokalizacja: spokojna okolica, tylko 700 m od Manufaktury Układ: rozkładowe, 3 pokoje + osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

1 280 zł19 m² 67,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Łagiewnickiej 96a w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie znajduję się w wyremontowanej kamienicy z zamykanym podwórzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

990 zł16 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne i bardzo funkcjonalne mieszkanie przy ul. Urzędniczej 11, idealne dla singla lub pary, ceniących kompaktową przestrzeń i dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

358 300 zł47 m² 7 655,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane nieopodal Manufaktury. Lokal jest w stanie po remoncie, pozostawiony do własnej aranżacji. Blok z cegły! Mieszkanie ma powierzchnię użytkową =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie obok Parku Szarych Szeregów. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze z windą. Pełna własność z kw! Na 57mkw składa się: * salon *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy Czarnego

Bałuty,Łódź

439 000 zł80 m² 5 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

79,34 m | parter | cegła | Zawiszy Czarnego, łódź Idealne pod inwestycję - możliwość wydzielenia 3 kawalerek (3-pak inwestycyjny) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Bałuty,Łódź

1 400 zł38 m² 36,55 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje 38,30m2 na 6 piętrze w Wieżowcu Mieszkanie wolne od 2 marca 2026 Piękna panorama miasta Mieszkanie rozkładowe z balkonem Łazienka z ubikacja Wystawa okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

344 000 zł52 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie do remontu - ul. Marysińska | 51,54 m | 4/4 piętro Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni niespełna 52 m , zlokalizowane przy ulicy Marysińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Bałuty,Łódź

790 000 zł85 m² 9 273,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawelska

Doły,Łódź

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe, by stworzyć Twój dom Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4 piętrze w wyjątkowym bloku na dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

499 000 zł70 m² 7 154,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z potencjałem | 69,75 m | 8. piętro | ul. Zgierska, łódź $$$ Cena: 499 000 zł Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczeńcowa

Teofilów,Łódź

575 000 zł53 m² 10 804,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego na ogrodzonym osiedlu w spokojnej części Łodzi, przy ulicy Kaczeńcowej. To doskonałe miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

430 000 zł53 m² 8 179,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,57 m przy ulicy Traktorowej na Teofilowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduję się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Doły,Łódź

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszanie do generalnego remontu. Powierzchnia mieszkania to 60 m2. Położone na drugim pietrze w bloku przy ul. Chryzantem. Mieszkanie składa się z: - przestronnych dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

440 000 zł52 m² 8 393,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nie wiadomo, czy to żółta kuchnia przyciąga słońce, czy słońce samo postanowiło tu zamieszkać. Jedno jest pewne w tym mieszkaniu nawet poniedziałek ma dobry humor. To 52 metry kwadratowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

610 000 zł81 m² 7 503,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję Państwu bardzo przestronne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie mieszczące się przy ulicy 11 Listopada, na osiedlu Radogoszcz Zachód. W skład mieszkania wchodzą: - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Idealne mieszkanie 30 mkw | nowoczesna inwestycja | balkon | 309.000 ZŁ Kluczowe informacje: Powierzchnia: 30 mkw Cena: 309 000 zł Stan: Deweloperski Przeznaczenie: Inwestycja pod wynajem lub pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Żubardź,Łódź

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W "home park nieruchomości" Atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania na Bałutach! Mieszkanie po odświeżeniu, umeblowane. Przedstawiam Państwu, mieszkanie typu M-3 o pow. 56m2, na 1p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

189 000 zł43 m² 4 362,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze urokliwej kamienicy na ulicy Zgierskiej, tuż przy Rynku Starego Miasta, parku Staromiejskim, 7 minut pieszo od kompleksu Manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kniaziewicza

Julianów,Łódź

250 000 zł29 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem ogłoszenia jest przytulna kawalerka, świeżo po remoncie, położona w niskim bloku z cegły na Julianowie. Składa się z: pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bałuty,Łódź

221 000 zł34 m² 6 471,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż przestronna kawalerka z osobną kuchnią, położona na drugim piętrze w zadbanym, ceglanym bloku. Mieszkanie w stanie do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

257 000 zł37 m² 6 930,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Aleksandrowskiej. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź