dowolna

Mieszkania Łódź Bałuty

481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boya Żeleńskiego

Doły,Łódź

249 900 zł40 m² 6 230,37 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ul. Boya-Żeleńskiego w Łodzi. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Bałuty,Łódź

470 000 zł54 m² 8 768,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1960 roku, na Bałutach przy ul. Rajskiej w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

893 400 zł64 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena do negocjacji! Na prezentowany apartament o powierzchni 63,86m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (36,08m2) + balkon (7,17m2) - sypialnia (13,45m2) - łazienka (5,18m2) - hol (9,15m2) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarska

Bałuty,Łódź

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m , usytuowane na 3. piętrze w czteropiętrowym, kameralnym bloku na Starych Bałutach - w miejscu, które łączy dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

250 000 zł38 m² 6 650,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż mieszkanie (do remontu bądź adaptacji), które znajduje się na osiedlu Żabieniec przy ulicy Woronicza. To doskonałe miejsce dla młodych osób lub inwestorów szukających dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

630 000 zł48 m² 12 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, w pełni wykończonego i umeblowanego mieszkania położonego w nowoczesnym budynku na zamkniętym osiedlu w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia umeblowane, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m w okolicy Manufaktury na trzecim piętrze w niskim bloku. Informacje o mieszkaniu Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

395 000 zł47 m² 8 431,16 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w dzielnicy Bałuty, na osiedlu Teofilów A. Mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,85m2 położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Bałuty,Łódź

279 000 zł43 m² 6 523,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,77 m położone przy ul. Woronicza, na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość jest w pełni rozkładowa składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

235 000 zł27 m² 8 824,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,63 m , położone przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi (bałuty). Lokal znajduje się na 3 piętrze w bloku z 1965 roku (wielka płyta). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

399 000 zł43 m² 9 316 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,83 m , położone przy ul. Przemysłowej 19a w Łodzi, na osiedlu Marysin Doły. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

831 610 zł64 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na prezentowany apartament o powierzchni 64,02m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (24,67m2) + balkon (7,17m2) - sypialnia (13,45m2) - sypialnia (12,47m2) - łazienka (5,18m2) - hol (9,15m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

324 000 zł42 m² 7 637,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! Nowa atrakcyjna cena! Drugie piętro w bloku blok z lat 80-tych docieplony,zmodernizowany czysta klatka schodowa zabezpieczona domofonem dwa pokoje + kuchnia + łazienka dostosowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Bałuty,Łódź

150 000 zł14 m² 10 489,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Twoja kreatywna baza tuż przy asp. Gotowa kawalerka na Wojska Polskiego. Lokalizacja O krok od sztuki i zieleni Zapomnij o spóźnieniach na poranne korekty. To mieszkanie przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 49,4 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

330 000 zł38 m² 8 684 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez stresu i bez miesiącami trwającego remontu? Ta oferta to rzadko spotykana okazja! Nowoczesny, świeżo wykończony lokal 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

309 000 zł45 m² 6 851,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie nie ma ambicji być nowoczesne. Ono jest doświadczone życiowo. 45 metrów kwadratowych, które widziały: niedzielne obiady bez pośpiechu decyzje podejmowane po herbacie i co najmniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Marysin,Łódź

374 900 zł50 m² 7 498 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu osiedla Doły. Układ pomieszczeń pozwala na stworzenie trzeciego pokoju lub połączenie kuch z salonem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

837 352 zł64 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na prezentowany apartament o powierzchni 63,90m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (23,65m2) + balkon (7,17m2) - sypialnia (13,45m2) - sypialnia (12,47m2) - łazienka (5,18m2) - hol (9,15m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Teofilów,Łódź

650 000 zł58 m² 11 271 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na zamkniętym osiedlu z całodobowym monitoringiem i ochroną. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okoniowa

Radogoszcz,Łódź

677 777 zł80 m² 8 451,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

***rezerwacja*** Szukasz mieszkania, w którym Twoja rodzina nie będzie czuła się jak sardynki w puszce? Masz dość apartamentów , w których sypialnia jest tak mała, że musisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

179 000 zł25 m² 7 131,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka na start lub pewna inwestycja | 25.1 m | Teofilów Szukasz mieszkania na start albo nieruchomości, która będzie dobrze pracować na wynajmie? Ta kawalerka może być idealnym wyborem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Teofilów,Łódź

315 000 zł46 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m zlokalizowane przy ul. Wincentego Pola na parterze. W skład mieszkania wchodzi: - jasny przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

279 000 zł46 m² 6 052,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż rozkładowe M3 położone w cichej i spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej z centrum miasta. Mieszkanie w stanie do remontu - idealne do aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słuchaj. Świat robi dziwne rzeczy, ceny robią jeszcze dziwniejsze, a Ty nadal nie masz mieszkania, w którym można normalnie poleżeć i nie analizować życia o 2 w nocy. No to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

206 000 zł29 m² 7 028,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż położone w Łodzi na Bałutach przy ul. Zgierskiej. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską. Szczególnie przypadnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniejowska

Bałuty,Łódź

370 000 zł48 m² 7 644,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,40 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane zlokalizowane na Żubardziu w dzielnicy Bałuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

370 000 zł38 m² 9 762,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Komfortowa przestrzeń, doskonała komunikacja i pełna infrastruktura wokół idealna propozycja zarówno na start, jak i pod wynajem. Świetna lokalizacja wszędzie blisko! 1 minuta do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biedronkowa

Radogoszcz,Łódź

360 000 zł42 m² 8 486,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

! tylko sprzedaż bezpośrednia! pośrednikom dziękujemy! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , zlokalizowane w Łodzi, przy ulicy Biedronkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

420 000 zł44 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie dwupokojowe położone na siódmym piętrze w wieżowcu na Marysinie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

344 000 zł25 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży urządzone, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m przy Manufakturze. Bardzo funkcjonalny, wyremontowany i estetycznie urządzony lokal idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zmienna

Bałuty,Łódź

374 900 zł50 m² 7 498 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

dla Biura! Atrakcyjna cena w tej lokalizacji - 7 500zł za m Na sprzedaż klimatyczne, duże, wysokie mieszkanie, zlokalizowane na terenie kameralnego, zielonego i zadbanego osiedla ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zmienna

Doły,Łódź

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego w bloku z cegły przy ul. Zmiennej w Łodzi, w dzielnicy Doły. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze. Zlokalizowane w spokojnej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko do centrum miasta. Lokal jest w stanie do remontu. Na 55 mkw składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodziejska

Bałuty,Łódź

320 000 zł42 m² 7 710,84 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na wysokim parterze w zadbanym, 9-piętrowym bloku przy ul. Kołodziejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

355 000 zł45 m² 7 913,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Łódź, ul. Traktorowa 74a Na sprzedaż komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 44,86 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m przy Manufakturze. Bardzo funkcjonalny, wyremontowany i estetycznie urządzony lokal czeka na najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Bałuty,Łódź

1 300 zł45 m² 29,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Obrońców Westerplatte 14a Prezentowane kawalerka o powierzchni 44,76 m2 składa się z: ->pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładnie wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie położone nieopodal stacji Łódź Żabieniec. Drugie piętro w czteropiętrowym bloku sprawia, że jest to oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

628 000 zł49 m² 12 805,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pięknie urządzony dwupokojowy apartament z dużym balkonem. Przygotowany do wprowadzenia z przysłowiową walizką. Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o detale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okoniowa

Radogoszcz,Łódź

719 000 zł85 m² 8 458,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, w którym codzienność staje się przyjemnością Radogoszcz, łódź Są miejsca, do których wraca się z prawdziwą przyjemnością. Takie, w których światło wpadające przez.