dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

682 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

883 476 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na prezentowany apartament o powierzchni 63,90m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (24,13m2) + balkon - sypialnia (12,56m2) - sypialnia (11,77m2) - łazienka (5,13m2) - hol (10,31m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

456 746 zł53 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

441 007 zł50 m² 8 778 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

269 300 zł26 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

312 870 zł30 m² 10 384 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Widzew,Łódź

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proszę o niekontaktowanie się biur nieruchomości. Na sprzedaż Piękne ,komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 6. piętrze w zadbanym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

291 484 zł28 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy z komórką lokatorską. Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? A może planujesz inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

265 895 zł26 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Łódź,łódzkie

2 500 zł114 m² 21,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

WE speak english call us 786x467x060 for more information Oferujemy do wynajęcia apartament o powierzchni 114 m2 zlokalizowany w kameralnym budynku na ul. Prądzyńskiego 54. Ilość przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

888 210 zł64 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na prezentowany apartament o powierzchni 63,90m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (24,13m2) + balkon - sypialnia (12,56m2) - sypialnia (11,77m2) - łazienka (5,13m2) - hol (10,31m2) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

399 000 zł42 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem - ul. Wyszyńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 42,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

438 900 zł44 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bilardowa

Ruda Pabianicka,Łódź

495 000 zł96 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania (72,71 m2 - 3 pokoje) z garażem oraz z ogródkiem (dzielonym na dwa lokale), zlokalizowanym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

526 701 zł66 m² 7 992,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pracujemy 23.12; 29-31.12 jeszcze jest czas na kupno swojego wymarzonego mieszkania w niespotykanie niskiej cenie! :) Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu w zielonej okolicy Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

615 000 zł71 m² 8 660,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament tuż przy parku. Natura za furtką - miasto w zasięgu ręki. 71 m , które naprawdę zmieniają życie. Wyobraź sobie poranne światło przebijające się przez ścianę zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cedry

Polesie,Łódź

589 088 zł72 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - 3 pokoje 71,84 m z ekspozycją wschód-zachód za jedyne 8200 zł/m! Przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m gotowe na swoich właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

598 000 zł63 m² 9 492,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane na 4. piętrze w niskim, zadbanym bloku na Radogoszczu. Lokal składa się z: - przestronnego salonu z loggią, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Polesie,Łódź

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47m2, z loggią, położone na II piętrze w odnowionym i ocieplonym wieżowcu z windą w świetnej lokalizacji, przy ulicy Kasprzaka. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotno,Łódź

670 000 zł79 m² 8 458,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie w tej inwestycji mieszkanie w stanie deweloperskim na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Łodzi. Złotno, bo o nim mowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

395 000 zł54 m² 7 274 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania z pięknym widokiem na Karolewie 54,3 m | 3 pokoje | 395 000 zł Zachwyć się widokiem na panoramę Retkinii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dostojewskiego

Widzew-Wschód,Łódź

415 000 zł60 m² 6 974,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , które jest położone na wysokim parterze budynku przy ul. Dostojewskiego 8 w Łodzi (widzew Wschód). To dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 57 m na Teofilowie - 3 pokoje, balkon i widok na zieleń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 5. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z trzema pokojami i tarasem w sercu Księżego Młyna! Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 76 m2 , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

524 720 zł47 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje wymarzone mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym centrum przy al. 1 maja! 7 minut od Manufaktury, 3 minuty od budowanej stacji łódzkiego metra ,łódź Koziny", 30 sekund do centrum sportowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy - warto zobaczyć na żywo! Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Stare Polesie,Łódź

860 000 zł108 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż oferuję niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 108 m , zlokalizowane w sercu miasta - Stare Polesie, zaledwie 10 minut spacerem od Manufaktury, ulicy Piotrkowskiej czy dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na czwartym piętrze w bloku na Retkini. Składa się z: salonu z wyjściem na dużą loggię, dwóch mniejszych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Julianów,Łódź

371 000 zł61 m² 6 042,35 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie o nietypowym rozkładzie położone na jedenastym piętrze w wieżowcu na Julianowie. Składa się z: salonu z miejscem na aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybna

Bałuty,Łódź

439 000 zł55 m² 7 957,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone w bloku z cegły nieopodal Manufaktury. Wysokie pomieszczenia ( 2,69 m) sprawiają, że mieszkanie wydaje się większe niż w rzeczywistości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Śródmieście,Łódź

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | park poniatowskiego | apartament | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 64 m 2 , położony na czwartym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radiostacja,Łódź

470 000 zł52 m² 9 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przytulne, jasne i gotowe do zamieszkania - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Łodzi, tuż przy Rondzie Solidarności Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

499 000 zł52 m² 9 636,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 52m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na Marysinie. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem, - sypialni, - pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Retkinia,Łódź

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje 52,97m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Lokalizacja: łódź - Retkinia (część centralna) ? Doskonała komunikacja - w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

586 608 zł88 m² 6 666 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zakupu wyjątkowego 3 - pokojowego mieszkania przy ul. Piotrkowskiej 71 - bezpośrednio przy Pasażu Rubinsteina w bardzo atrakcyjnej cenie! Kamienica frontowa usytuowana jest naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Styrska

Radiostacja,Łódź

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Łodzi przy ul. Styrskiej 1. Lokal znajduje się na osiedlu otoczonym zielenią, w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żubardź,Łódź

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania, które skradnie Ci serce szybciej niż tabliczka czekolady właśnie trafiłeś na ofertę, przy której można się dać porwać. Tu Nawet Ściany Mają Poczucie Humoru! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Widzew,Łódź

299 000 zł47 m² 6 353,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie z potencjałem na łódzkim rynku nieruchomości. Zlokalizowane przy ul. Wysokiej 10/12, w spokojnej okolicy z dogodnym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

490 000 zł60 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, słoneczne, w pełni rozkładowe mieszkanie na kameralnym osiedlu z malowniczym widokiem na drzewa i urokliwy kościół. Idealne dla rodziny, osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jurczyńskiego

Widzew-Wschód,Łódź

420 000 zł62 m² 6 764,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku przy dworcu Łódź Widzew. Mieszkanie w stanie do odświeżenia/ częściowego remontu. Dużym atutem będzie już miedziana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

469 000 zł57 m² 8 297,95 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 56m2 usytuowane na 3. piętrze w wieżowcu na Bałutach. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem, - dwóch pokoi, -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij