dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 020 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Północna

Śródmieście,Łódź

238 000 zł43 m² 5 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

e-mail: doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji lub inwestycyjnie pod wynajem. Lokalizacja i ergonomiczny układ pomieszczeń daje możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukiennicza

Bałuty,Łódź

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w wieżowcu przy ul. Sukienniczej. Mieszkanie w stanie do remontu, przez co można mu nadać indywidualnego stylu i wykończyć zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Polesie,Łódź

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nowy , designersko urządzony, 2 pokojowy apartament o powierzchni 44m2 położony na 5 piętrze w ogrodzonym i strzeżonym 24h/7 apartamentowcu przy ul. Mickiewicza 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nastrojowa

Radogoszcz,Łódź

299 000 zł50 m² 5 976,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z dużą loggią położone na pierwszym piętrze ocieplonego bloku przy ul. Nastrojowej w dzielnicy Radogoszcz Wschód, nazywanej sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Polesie,Łódź

1 350 zł43 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo ładne, duże mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z miejskim ogrzewaniem centralnym. *Bardzo blisko do Manufaktury, która mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

2 000 zł41 m² 48,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 48. Budynek monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polesie,Łódź

255 000 zł38 m² 6 796,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Karolewie, przy ul. Wileńskiej 48! Idealne na start lub do wynajęcia! Mieszkanie o powierzchni 37,52 m2, znajduje się na 3 piętrze budynku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pokoju

Śródmieście,Łódź

386 000 zł51 m² 7 568,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji zarówno dla studentów większości łódzkich uczelni oraz pracowników biurowców położonych w okolicy Dworca Fabrycznego czy Ronda Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoka

Widzew-Wschód,Łódź

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Łódź - Widzew Wschód , ulica Bartoka Do sprzedania nowoczesne, rozkładowe M3- po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 45m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów,- Nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do prezentacji W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

366 398 zł37 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

315 718 zł32 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

366 398 zł37 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Górna,Łódź

2 100 zł33 m² 64,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu komfortowego i w pełni urządzonego 2-pokojowego mieszkania położonego na 3. piętrze w bloku na nowoczesnym osiedlu Fuzja przy ul. Milionowej 6 w Łodzi oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

315 718 zł32 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kmicica

Janów,Łódź

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 51,65 na 2 piętrze w Apartamentowcu z roku 1996 Aktualne od 20 maja Koszt Najmu 1400zł plus 550zł czynsz, prąd Kaucja 2400zł Umowa najmu okazjonalnego minimum na roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

366 398 zł37 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

315 718 zł32 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

379 900 zł42 m² 9 073,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 41,98 m2, składającego się z dwóch kawalerek. Nieruchomość położona jest w rewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzemińskiego

Zarzew,Łódź

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 38m2 w bloku na 4 piętrze Spółdzielcze własnościowe .Blok w cichej okolicy tuż obok Parku Podolskiego na terenie którego znajdują się : tężnia, siłownia plenerowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie po remoncie przy ul. Traktorowej 39 - świetna lokalizacja! *ogrzewanie miejskie, 37m2, 1 piętro. Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana kanapa, stół, krzesła, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 38m2 na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Mieszkanie z balkonem, świetna lokalizacja bezpośrednio przy parku Podolskim, w okolicy sklepy, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bałuty-Centrum,Łódź

325 000 zł53 m² 6 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym tuż przy parku, u zbiegu ulic Olsztyńskiej i Hipotecznej. Nieruchomość w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

300 000 zł44 m² 6 741,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w niskim bloku tuż obok Górki Widzewskiej. Lokal o powierzchni 44,5 m2 położone na parterze na Widzewie. Składa się 2 pokoi, dużej kuchni, łazienki, wc, korytarza oraz loggii. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

360 000 zł46 m² 7 777,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,29 m2, składające się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju, - balkonu. Mieszkanie jest słoneczne, z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Stare Polesie,Łódź

307 000 zł69 m² 4 475,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie o powierzchni 68,6 m znajduje się na 4 piętrze kamienicy przy ul. Lipowej na Starym Polesiu w Łodzi. Mieszkanie: do mieszkania wchodzi się przez korytarz z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Polesie,Łódź

315 718 zł32 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

367 732 zł37 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

366 398 zł37 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia śliczne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku u zbiegu Traktorowej i Rojnej. *Lokalizacja, w drugim szeregu bloków sprawia, że bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przędzalniana

Księży Młyn,Łódź

305 000 zł56 m² 5 426,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 56,21m2 na 3 piętrze w kamienicy 3 piętrowej z cegły Pełna własność Pełen rozkład Czynsz 500zł Media miejskie Ekspozycja okien Zachód Miejsce parkingowe na podwórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retkińska

Retkinia,Łódź

320 000 zł42 m² 7 543,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 2 piętrze w niskim bloku w okolicy Ogrodu Botanicznego w Łodzi. Mieszkanie rozkładowe, składa się z: * przedpokoju z szafą *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

217 000 zł34 m² 6 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie zostało sprzedane. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na parterze, nie w pełni rozkładowe, w czteropiętrowym bloku z 1966r, w dzielnicy Teofilów, przy ul. Traktorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

269 000 zł45 m² 6 030,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w niskim budynku na Widzewie w okolicy Ul. Piłsudskiego oraz Niciarnianej. W mieszkaniu znajdują się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

359 650 zł37 m² 9 794 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023